d2jsp
Log InRegister
d2jsp Forums > Off-Topic > International > Magyar > Honnan Ered A Fórum Nicked > értelmes Topic
Prev15678919Next
Add Reply New Topic New Poll
Member
Posts: 964
Joined: Sep 10 2014
Gold: 28.76
Warn: 10%
Oct 2 2014 06:48am
Quote (xGurke @ Oct 2 2014 02:38pm)
eszméletlenül hatalmas péniszem van, ezért regeltem gürke névvel, csak eléraktam egy x-et

és tök jó, hogy minden évben van egy ilyen topic, mert jön valami newfag


A szomoru igazsag az, hogy az en peniszem nagyobb
Member
Posts: 35,964
Joined: Dec 27 2007
Gold: 0.00
Oct 2 2014 07:03am
Quote (TuskesVanek @ Oct 2 2014 12:44pm)
és akkor mi van, ha évente nyílik egy topic?

te naponta vergődsz, inkább az zavarjon


mesélj még a vergődésről kérlek
nagyon hiteles ezt a te "szádból hallani"

Quote (tevetavamultija @ Oct 2 2014 12:48pm)
A szomoru igazsag az, hogy az en peniszem nagyobb


lehet, de tök mindegy mekkora faszod van, ha csak pisilésre használod ;)

This post was edited by xGurke on Oct 2 2014 07:04am
Member
Posts: 39,899
Joined: Dec 16 2008
Gold: 19.00
Oct 2 2014 07:05am
még a magices pályafutásomból ragadt rám
Member
Posts: 964
Joined: Sep 10 2014
Gold: 28.76
Warn: 10%
Oct 2 2014 07:14am
Quote (xGurke @ Oct 2 2014 03:03pm)
mesélj még a vergődésről kérlek
nagyon hiteles ezt a te "szádból hallani"



lehet, de tök mindegy mekkora faszod van, ha csak pisilésre használod ;)


Jah, ha csak pisilesre hasznalom, akkor igen, de nem csak arra haszmalom ;)
Member
Posts: 35,964
Joined: Dec 27 2007
Gold: 0.00
Oct 2 2014 07:15am
Quote (tevetavamultija @ Oct 2 2014 01:14pm)
Jah, ha csak pisilesre hasznalom, akkor igen, de nem csak arra haszmalom ;)


:wink:
Member
Posts: 4,000
Joined: Mar 11 2014
Gold: 0.05
Oct 2 2014 07:23am
Quote (xGurke @ Oct 2 2014 02:03pm)
mesélj még a vergődésről kérlek
nagyon hiteles ezt a te "szádból hallani"



lehet, de tök mindegy mekkora faszod van, ha csak pisilésre használod ;)


rendben mesélek:

egyszer volt hol nem volt, gürgü úgy döntött, hogy vergődni fog

meg is teszi ezt nagy lelkesen tuskesvanek minden egyes postjára

itt a mese vége

tl;dr: bejössz ide csak azért, hogy baszogathass, miközben kezdett alakulni egy értelmes topic, fogj kezet rawen barátoddal, ti vagytok a sub értelmisége
Member
Posts: 35,964
Joined: Dec 27 2007
Gold: 0.00
Oct 2 2014 07:25am
Quote (TuskesVanek @ Oct 2 2014 01:23pm)
rendben mesélek:

egyszer volt hol nem volt, gürgü úgy döntött, hogy vergődni fog

meg is teszi ezt nagy lelkesen tuskesvanek minden egyes postjára

itt a mese vége

tl;dr: bejössz ide csak azért, hogy baszogathass, miközben kezdett alakulni egy értelmes topic, fogj kezet rawen barátoddal, ti vagytok a sub értelmisége


> kezdett alakulni egy értelmes topic

csak visszaolvasnám a postokat
Member
Posts: 4,000
Joined: Mar 11 2014
Gold: 0.05
Oct 2 2014 07:26am
Quote (xGurke @ Oct 2 2014 02:25pm)
> kezdett alakulni egy értelmes topic

csak visszaolvasnám a postokat


a postok nagy része normális válasz volt, nem kell vergődni gürgü
Member
Posts: 35,964
Joined: Dec 27 2007
Gold: 0.00
Oct 2 2014 07:30am
Quote (TuskesVanek @ Oct 2 2014 01:26pm)
a postok nagy része normális válasz volt, nem kell vergődni gürgü


:)
Member
Posts: 53,925
Joined: Apr 15 2007
Gold: 11,500.00
Trader: Trusted
Oct 2 2014 07:32am
Quote (TuskesVanek @ 2 Oct 2014 14:23)
rendben mesélek:

egyszer volt hol nem volt, gürgü úgy döntött, hogy vergődni fog

meg is teszi ezt nagy lelkesen tuskesvanek minden egyes postjára

itt a mese vége

tl;dr: bejössz ide csak azért, hogy baszogathass, miközben kezdett alakulni egy értelmes topic, fogj kezet rawen barátoddal, ti vagytok a sub értelmisége


de hát te kötöttél bele
Go Back To Magyar Topic List
Prev15678919Next
Add Reply New Topic New Poll