Quote (CyberPunk666 @ 29 Sep 2014 20:05)
Az a legjobb, nyáron hideg, télen meleg.
Simán rendbe kell hozatni.
=kőműves
a télen meleggel tudnék vitatkozni, de a nyáron hideg rész az valóban jó dolog
Quote (CyberPunk666 @ 29 Sep 2014 20:09)
Jah, hát mondjuk jó ablakok és szigetelés nem ártalmas dolog, de ha az jó, akkor a fal jól tartja a hőt. Márpedig a vályog csak arról tehet.
konkrétan olyan huzat van télen a szobámban h a fűtés semmit nem ér, kesztyüben ülök a gép előtt
anyámnak valamiért fontosabb az évi 1 görög út, minthogy rendbehozassa a házat...
This post was edited by fahrii on Sep 29 2014 01:10pm