d2jsp
Log InRegister
d2jsp Forums > Off-Topic > International > Magyar > Ingatlanos Kérdés
Prev15678910Next
Add Reply New Topic New Poll
Member
Posts: 42,999
Joined: Jul 16 2006
Gold: 1.00
Sep 29 2014 09:57am
Quote (josheide @ 29 Sep 2014 17:42)
Akkor mar megszakerthetnetek nekem is egy lakast.

http://ingatlan.com/vii-ker/elado+lakas/tegla-epitesu-lakas/budapest+7+kerulet+rottenbiller+utca/20963157?sid=2

Errol mi a velemenyetek ?


Elég profi képek... Ritka az ilyen. Élőben is meg kell nézni. ha az utca felé van a szobaablak, akkor elég szar.

Mondjuk A forgalom, zaj és a sok szar-húgy miatt nem laknék soha önszántamból a város belső részein.

This post was edited by CyberPunk666 on Sep 29 2014 09:59am
Member
Posts: 19,706
Joined: Jul 30 2006
Gold: 0.00
Sep 29 2014 09:58am
Quote (josheide @ 29 Sep 2014 17:42)
Akkor mar megszakerthetnetek nekem is egy lakast.

http://ingatlan.com/vii-ker/elado+lakas/tegla-epitesu-lakas/budapest+7+kerulet+rottenbiller+utca/20963157?sid=2

Errol mi a velemenyetek ?


a lakás pöpec, de a környék tényleg nagyon szar
Member
Posts: 42,982
Joined: Apr 14 2006
Gold: 3,000.00
Sep 29 2014 10:12am
Quote (Smat @ Sep 29 2014 03:35pm)
15 milkáért már építessz magadnak olyat amilyet te szeretnél lel. (Jó, nem pest közepén, de kb bárhol máshol az országban, de még pest külső részén, gyömrő, péteri, maglód, ilyen helyeken simán lehet annyiért házat építeni/venni).


nem lehet
Member
Posts: 26,899
Joined: Oct 1 2012
Gold: 6,352.66
Sep 29 2014 10:30am
Quote (bazdmegmarnemtudom @ 29 Sep 2014 17:43)
ugylatom a lenyeg, hogy ahol vismajor lakik, az kurva.
midnen mas szar


marmint kurvajo
faszom
Member
Posts: 49,805
Joined: Feb 27 2006
Gold: 3,747.73
Sep 29 2014 10:35am
Quote (bazdmegmarnemtudom @ Sep 29 2014 05:30pm)
marmint kurvajo
faszom


igazából én laktam a keletinél fél évet amit egyesek (khm cp) a pokol bejáratnának neveznének
soha semmilyen attrocitás nem ért, sőt verekedést is csak 1x láttam
két lakótársam is csaj volt, ugyanezen a véleményen
én valahogy olyan véleményen vagyok, hogy ha olyan van akkor a baj bárhol megtalál, ha meg nem akkor nem, persze az esélyek nem mindegyek
Member
Posts: 43,299
Joined: Sep 9 2007
Gold: 69.85
Sep 29 2014 10:37am
Quote (Taszilo.^ @ 29 Sep 2014 18:12)
nem lehet


Epiteni kizart 15bol yep. Vagy max ossze lesz baszva. Par eve en is szamolgattam kivitelezo ismerossel es egy olyan lakas, ami mar mondjuk hosszabb tavon is olyan, amilyet szeretnek (nem nagy igenyek, semmi luxus etc) telekkel, mindennel 30m korul mozgott. Zsiruj, starttol odaig, odaig, hogy bebutorozod, bekoltozol etc.

Kb egy hasznalt haz felujitasa meg kb fele ennyi. Mondjuk pestrol ~80 km-re.
Member
Posts: 44,578
Joined: Aug 15 2007
Gold: 2.84
Warn: 10%
Sep 29 2014 10:38am
Quote (Baleee @ 29 Sep 2014 18:37)
Epiteni kizart 15bol yep. Vagy max ossze lesz baszva. Par eve en is szamolgattam kivitelezo ismerossel es egy olyan lakas, ami mar mondjuk hosszabb tavon is olyan, amilyet szeretnek (nem nagy igenyek, semmi luxus etc) telekkel, mindennel 30m korul mozgott. Zsiruj, starttol odaig, odaig, hogy bebutorozod, bekoltozol etc.

Kb egy hasznalt haz felujitasa meg kb fele ennyi. Mondjuk pestrol ~80 km-re.


szokásos smat focista/10 megértés volt, nem is értem mire számitotok ilyenkor
Member
Posts: 17,322
Joined: Apr 29 2007
Gold: 26.00
Sep 29 2014 11:00am
A lakás amit bérlek kb 170-180 millió forint lenne ha meg akarnám venni. iso adományok hogy megvehessem.
Member
Posts: 59,371
Joined: Feb 15 2009
Gold: 80.00
Sep 29 2014 11:35am
Quote (RRC @ 29 Sep 2014 17:38)
szokásos smat focista/10 megértés volt, nem is értem mire számitotok ilyenkor


en is rohogtem egy jot, hogy fogalma sincs rola, hogy mi mennyibe kerul mo-n, de azert megszakerti
Member
Posts: 26,899
Joined: Oct 1 2012
Gold: 6,352.66
Sep 29 2014 11:37am
15milla nem sok 1 full hazra.
bar mkinek mas az igenye, de ha en epitenek, akkor 2 garazs, kert, ~100-110nm, stb
es a faszom se koltozne maglodra, meg stb helyekre, ahonnan autoval 1ora az ut (csucsforgalom miatt ofc)
Go Back To Magyar Topic List
Prev15678910Next
Add Reply New Topic New Poll