d2jsp
Log InRegister
d2jsp Forums > Off-Topic > International > Magyar >
Poll > Skot Fuggetlenseg > Te Hogyan Szavaznal?
Prev15678914Next
Add Reply New Topic New Poll
  Guests cannot view or vote in polls. Please register or login.
Member
Posts: 22,735
Joined: Apr 30 2011
Gold: 122.92
Sep 18 2014 02:29pm
Quote (CyberPunk666 @ Sep 18 2014 10:27pm)
Érdekes elmélet :D


En is irni akartam amit joshi
Az egy dolog h nemileg alapbol retardaltnak kell lenni de ha "megsertjuk" akkor kezdi a nevelohadjaratot vagy hasonlo
Member
Posts: 26,899
Joined: Oct 1 2012
Gold: 6,352.66
Sep 18 2014 02:30pm
Quote (Karan2_Returned @ 18 Sep 2014 22:24)
Azt azert remelem tudod hogy a smileyk hasznalata arra következtet hogy atlagnal alacsonyabb IQ-val rendelkezel, ha mar igy osztod az eszt.


:) :o :angry: :wacko: :lol: :huh: :blink: :mellow:

This post was edited by bazdmegmarnemtudom on Sep 18 2014 02:30pm
Member
Posts: 42,999
Joined: Jul 16 2006
Gold: 1.00
Sep 18 2014 02:33pm
Quote (josheide @ 18 Sep 2014 22:29)
En mindig probaltam nagyon accomodating lenni az ujoncokkal de a tobbseg tenyleg sokkal kritikusabb es gyakrabban kot bele valakibe akit nem ismernek.
Szerintem az hogy vanek itt bassza a rezet is nagyban ennek a mentalitasnak az eredmenye.


Igen ez így van, csak vicces volt olvasni.
Fasznak írom be, hogy röhögök.

Quote (cowding @ 18 Sep 2014 22:29)
En is irni akartam amit joshi
Az egy dolog h nemileg alapbol retardaltnak kell lenni de ha "megsertjuk" akkor kezdi a nevelohadjaratot vagy hasonlo


Nevelőhadjárat :D
Amúgy ezek szerint végülis vanek eléri, amit akar.


:) ;) :( :mellow: :huh: ^_^ :o

This post was edited by CyberPunk666 on Sep 18 2014 02:33pm
Member
Posts: 3,172
Joined: May 9 2007
Gold: 981.00
Sep 18 2014 02:35pm
Quote (josheide @ Sep 18 2014 08:29pm)
En mindig probaltam nagyon accomodating lenni az ujoncokkal de a tobbseg tenyleg sokkal kritikusabb es gyakrabban kot bele valakibe akit nem ismernek.
Szerintem az hogy vanek itt bassza a rezet is nagyban ennek a mentalitasnak az eredmenye.


én kérek elnézést hogy valaki azzal próbál ebbe a topicba beleokoskodni hogy skócia váljon ki angliából, meg hogy jönnek a muszlimok... ja, aztán meghatározza az IQ-mat. teljesen barátságosan válaszoltam a "nemújonc" Karan2_Returned-nek és Tevetavát sem hiszem hogy megbántottam volna.
Member
Posts: 55,048
Joined: Aug 3 2007
Gold: 33,265.80
Sep 18 2014 02:36pm
Quote (suppa @ 18 Sep 2014 21:35)
én kérek elnézést hogy valaki azzal próbál ebbe a topicba beleokoskodni hogy skócia váljon ki angliából, meg hogy jönnek a muszlimok... ja, aztán meghatározza az IQ-mat. teljesen barátságosan válaszoltam a "nemújonc" Karan2_Returned-nek és Tevetavát sem hiszem hogy megbántottam volna.


Nyugi, legyel turelmes Te is!

Amugy tenyleg bemutatkozhatnal, mert meg nem nagyon lattunk errefele. Ki vagy, mit csinalsz, miota vagy Skociaban ?
Member
Posts: 31,725
Joined: Jan 16 2008
Gold: 1,593.00
Sep 18 2014 02:47pm
Darude-Shitstorm
Member
Posts: 20,826
Joined: Feb 8 2012
Gold: 1,630.69
Sep 18 2014 02:47pm
Quote (suppa @ Sep 18 2014 09:35pm)
én kérek elnézést hogy valaki azzal próbál ebbe a topicba beleokoskodni hogy skócia váljon ki angliából, meg hogy jönnek a muszlimok... ja, aztán meghatározza az IQ-mat. teljesen barátságosan válaszoltam a "nemújonc" Karan2_Returned-nek és Tevetavát sem hiszem hogy megbántottam volna.


Nem is a valaszodra reagaltam, hanem arra hogy minden hozzaszolasodban van legalabb egy smiley. Tisztaban vagyok vele hogy mi a különbseg Anglia meg Nagybritannia között, es azzal is hogy smat utalja ha valaki keveri, ezert direkt irtam ugy. A muszlimok meg egesz europat elarasztottak, es növelik a kriminalstatisztikakat ahol elterjednek. Ugy tünik az IQ-val kapcsolatban igazam volt, mert csak azt irtam hogy valosziüleg alacsony, de rögtön magadra vetted.
Member
Posts: 31,725
Joined: Jan 16 2008
Gold: 1,593.00
Sep 18 2014 02:48pm
Quote (Karan2_Returned @ 18 Sep 2014 20:47)
Nem is a valaszodra reagaltam, hanem arra hogy minden hozzaszolasodban van legalabb egy smiley. Tisztaban vagyok vele hogy mi a különbseg Anglia meg Nagybritannia között, es azzal is hogy smat utalja ha valaki keveri, ezert direkt irtam ugy. A muszlimok meg egesz europat elarasztottak, es növelik a kriminalstatisztikakat ahol elterjednek. Ugy tünik az IQ-val kapcsolatban igazam volt, mert csak azt irtam hogy valosziüleg alacsony, de rögtön magadra vetted.


True.
Szebb jövőt.
Member
Posts: 3,172
Joined: May 9 2007
Gold: 981.00
Sep 18 2014 02:55pm
Quote (josheide @ Sep 18 2014 08:36pm)
Nyugi, legyel turelmes Te is!

Amugy tenyleg bemutatkozhatnal, mert meg nem nagyon lattunk errefele. Ki vagy, mit csinalsz, miota vagy Skociaban ?


4 éve, tanulok meg melózok. és nem kötekedni jöttem, hanem beszélgetni. majd jobban odafigyelek a modoromra. :) viszont az ilyen Tevetava Sensei meg tevetavamultija (aki nyilván valami haverja aki asszisztál neki ha felsült valamivel) típusú "mit akarsz" meg "minek vagy itt" hozzáállás nagyon irritálni szokott, bocsánat.
Member
Posts: 55,048
Joined: Aug 3 2007
Gold: 33,265.80
Sep 18 2014 02:57pm
Quote (suppa @ 18 Sep 2014 21:55)
4 éve, tanulok meg melózok. és nem kötekedni jöttem, hanem beszélgetni. majd jobban odafigyelek a modoromra.  :)  viszont az ilyen Tevetava Sensei meg tevetavamultija (aki nyilván valami haverja aki asszisztál neki ha felsült valamivel) típusú "mit akarsz" meg "minek vagy itt" hozzáállás nagyon irritálni szokott, bocsánat.


Semmi gond a modoroddal csak az idegeneket mindig szkeptikusan fogadjuk, hiszen sok pszichopata fordult mar meg errefele es tobbseguk nem egyszer probalt meg uj accountokrol visszaterni.
Go Back To Magyar Topic List
Prev15678914Next
Add Reply New Topic New Poll