Quote (josheide @ 18 Sep 2014 22:29)
En mindig probaltam nagyon accomodating lenni az ujoncokkal de a tobbseg tenyleg sokkal kritikusabb es gyakrabban kot bele valakibe akit nem ismernek.
Szerintem az hogy vanek itt bassza a rezet is nagyban ennek a mentalitasnak az eredmenye.
Igen ez így van, csak vicces volt olvasni.
Fasznak írom be, hogy röhögök.
Quote (cowding @ 18 Sep 2014 22:29)
En is irni akartam amit joshi
Az egy dolog h nemileg alapbol retardaltnak kell lenni de ha "megsertjuk" akkor kezdi a nevelohadjaratot vagy hasonlo
Nevelőhadjárat

Amúgy ezek szerint végülis vanek eléri, amit akar.
This post was edited by CyberPunk666 on Sep 18 2014 02:33pm