d2jsp
Log InRegister
d2jsp Forums > Off-Topic > International > Magyar > Sub-sorozes > Mert Mindenki Lusta Megszervezni
Prev15678979Next
Add Reply New Topic New Poll
Member
Posts: 49,805
Joined: Feb 27 2006
Gold: 3,747.73
Sep 16 2014 08:23am
Quote (NerfHydraDPS @ Sep 16 2014 03:22pm)
valami meggyes dolog nekem is rémlik. füreden amikor kértem ki a csapoltat látom ugyanúgy csapolnak valami meggyes szart is :D + 2× olyan drága volt mint a sima


ez asszem 600 ft volt egy korsó
de az osterbrauban ahol a sima sör is 550, szal..
.limitklubba nem tudom mennyi volt, leánybucsu után mentünk be oda nem voltam teljesen jozan
Member
Posts: 13,320
Joined: Jul 19 2008
Gold: 21,598.00
Sep 16 2014 08:27am
megyek de csak ha ricsárdka is jön, rá kíváncsi lennék élőben
Member
Posts: 59,371
Joined: Feb 15 2009
Gold: 80.00
Sep 16 2014 09:17am
Kb havonta jarok az osterbe. A meggysor igencsak godtier
Member
Posts: 59,371
Joined: Feb 15 2009
Gold: 80.00
Sep 16 2014 09:18am
Quote (Vismajor @ 16 Sep 2014 15:23)
ez asszem 600 ft volt egy korsó
de az osterbrauban ahol a sima sör is 550, szal..
.limitklubba nem tudom mennyi volt, leánybucsu után mentünk be oda nem voltam teljesen jozan


Te mirol beszelsz, 400 korul van egy sor az osterbrauban
Member
Posts: 23,647
Joined: Jan 17 2010
Gold: 0.00
Sep 16 2014 09:19am
mennék ha pesten lennék :(
Member
Posts: 964
Joined: Sep 10 2014
Gold: 28.76
Warn: 10%
Sep 16 2014 09:22am
Quote (MarcusD @ Sep 16 2014 04:27pm)
megyek de csak ha ricsárdka is jön, rá kíváncsi lennék élőben


en megyek az biztos
semmit nem csinalok csak unatkozom egesz nap kb

kiveve persze ha megint 50en beirjak hogy miattam nem jonnek mert tacsi, akkor ofc megyek a sarokba sirni + dotazni egesz nap
Member
Posts: 22,735
Joined: Apr 30 2011
Gold: 122.92
Sep 16 2014 09:28am
Limitbe van Mister nevu sor v mi sok dijas cucc nekik van mindenfele buzisaguk ha az kell viszont aszok pld nincs
Pohar vilagos 170 korso akkor gondolom 300-340
De kezmuves ofc

Oster nekem nn, odaig nem tudok elmaszni hetkoznap
Member
Posts: 19,410
Joined: Sep 26 2007
Gold: 2,496.00
Sep 16 2014 09:30am
Quote (tevetavamultija @ Sep 16 2014 04:22pm)
en megyek az biztos
semmit nem csinalok csak unatkozom egesz nap kb

kiveve persze ha megint 50en beirjak hogy miattam nem jonnek mert tacsi, akkor ofc megyek a sarokba sirni + dotazni egesz nap


(nem kovettem a dolgokat feltetelezem h ricike vagy)
nem kell ez a resze, ezt regen is minden egyes alkalommal eljatszattad, eljottel es senkisem utalt nyilvanosan - kiveve amikor berugtal, dehat akkor mast is korberohognenk
Member
Posts: 964
Joined: Sep 10 2014
Gold: 28.76
Warn: 10%
Sep 16 2014 09:33am
Quote (TresholdOfUniverse @ Sep 16 2014 05:30pm)
(nem kovettem a dolgokat feltetelezem h ricike vagy)
nem kell ez a resze, ezt regen is minden egyes alkalommal eljatszattad, eljottel es senkisem utalt nyilvanosan - kiveve amikor berugtal, dehat akkor mast is korberohognenk


:thumbsup:

azert zarojelben megjegyeznem hogy jarabeket alabecsulod :s
Member
Posts: 35,546
Joined: Jun 18 2008
Gold: 5,390.00
Sep 16 2014 10:17am
hetkoznap eleg offos :wacko:, de ha nagyon kozel lesz, bennevagyok.
Helykeresésre fel tudom ajanlani a segitsegemet ;D
Go Back To Magyar Topic List
Prev15678979Next
Add Reply New Topic New Poll