Quote (tevetavamultija @ Sep 16 2014 04:22pm)
en megyek az biztos
semmit nem csinalok csak unatkozom egesz nap kb
kiveve persze ha megint 50en beirjak hogy miattam nem jonnek mert tacsi, akkor ofc megyek a sarokba sirni + dotazni egesz nap
(nem kovettem a dolgokat feltetelezem h ricike vagy)
nem kell ez a resze, ezt regen is minden egyes alkalommal eljatszattad, eljottel es senkisem utalt nyilvanosan - kiveve amikor berugtal, dehat akkor mast is korberohognenk