Quote (lacketto @ Sep 16 2014 12:21am)
MIERT NEM WOK OTT
??????????????
Quote (Taszilo.^ @ Sep 16 2014 12:43am)
eleg eros a mezony, igazabol csodalkozom, hogy nem kerultem be
talan riki vagy jakaregbgk
sajnalom sracok
h ide bekerulj ahhoz valamit le kell tenni az asztalra
keseles folytogatas etc