Quote (rapiddani @ Sep 5 2014 10:30pm)
most már 5éve , köszönöm a kérdésed
e/ egyébként mielőtt elindul a shitstorm, én tisztelem josi tanulmányait meg maga a srácot is, csak tekintve hogy ki nyitotta a topicot, és az ő képét , szerintem ez nem egy huszonéves srác szobája aki lolozik.
pedig latod h megis....
nekem mindegy amugy, csak nem erzem h osszhangban lennenek a dolgok nalad, vanek 1 eve vergodik a forumon egesz nap, te leszarod. Egy srac postol kepet a szobajarol te idejossz bogni, mert teged ez ennyire felhaborit
vannak gondok