d2jsp
Log InRegister
d2jsp Forums > Off-Topic > International > Magyar > Postolj Kepet A Szobadrol! > Megmondom Ki Vagy (vagy Nem)
Prev15678911Next
Add Reply New Topic New Poll
Member
Posts: 8,400
Joined: Jul 31 2013
Gold: 95.00
Sep 5 2014 02:22pm
Quote (rapiddani @ Sep 5 2014 10:20pm)
én azon röhögtem magamban, hogy milyen kis kimért a szobája, kb plasztikai sebészet tárgyalója szokott igy kinézni, na most akkor képzeljük el azt amikor édesanyja megkérdezi hogy kisfiam, hozhatok neked enni? Elcsomagoljam a kis kajácskádat?

mondjuk elég szomorú igy visszaolvasva, de számomra nevetséges hogy egy 2x éves , tudtommal karrier nélküli gyerek ennyire elpattanjon magától.


minden oke amugy szecsifiju?
Member
Posts: 43,299
Joined: Sep 9 2007
Gold: 69.85
Sep 5 2014 02:24pm
Quote (rapiddani @ 5 Sep 2014 22:20)
én azon röhögtem magamban, hogy milyen kis kimért a szobája, kb plasztikai sebészet tárgyalója szokott igy kinézni, na most akkor képzeljük el azt amikor édesanyja megkérdezi hogy kisfiam, hozhatok neked enni? Elcsomagoljam a kis kajácskádat?

mondjuk elég szomorú igy visszaolvasva, de számomra nevetséges hogy egy 2x éves , tudtommal karrier nélküli gyerek ennyire elpattanjon magától.


Ez a post eleg sok helyen hibaddzik. ;(
Member
Posts: 14,020
Joined: Oct 14 2006
Gold: 0.92
Sep 5 2014 02:25pm
Quote (putincykavodka @ Sep 5 2014 08:22pm)
minden oke amugy szecsifiju?


ezt amugy gyakran megkérdezném tőled amikor a dohányzós illetve a mikor buliztál utoljára comentjeidet írod, egyébként félmunkaidőbe gyakornok leszek az audiba, csak tudnám minek
Member
Posts: 8,400
Joined: Jul 31 2013
Gold: 95.00
Sep 5 2014 02:26pm
Quote (rapiddani @ Sep 5 2014 10:25pm)
ezt amugy gyakran megkérdezném tőled amikor a dohányzós illetve a mikor buliztál utoljára comentjeidet írod, egyébként félmunkaidőbe gyakornok leszek az audiba, csak tudnám minek


ertem

timi megvan? :s

Member
Posts: 44,578
Joined: Aug 15 2007
Gold: 2.84
Warn: 10%
Sep 5 2014 02:27pm
Quote (putincykavodka @ 5 Sep 2014 22:26)
ertem

timi megvan? :s


nekem megvolt

hheeeeheee
Member
Posts: 14,020
Joined: Oct 14 2006
Gold: 0.92
Sep 5 2014 02:30pm
Quote (putincykavodka @ Sep 5 2014 08:26pm)
ertem

timi megvan? :s


most már 5éve , köszönöm a kérdésed



e/ egyébként mielőtt elindul a shitstorm, én tisztelem josi tanulmányait meg maga a srácot is, csak tekintve hogy ki nyitotta a topicot, és az ő képét , szerintem ez nem egy huszonéves srác szobája aki lolozik.

This post was edited by rapiddani on Sep 5 2014 02:32pm
Member
Posts: 11,680
Joined: Nov 5 2008
Gold: 1.21
Sep 5 2014 02:31pm
Member
Posts: 44,578
Joined: Aug 15 2007
Gold: 2.84
Warn: 10%
Sep 5 2014 02:35pm
Quote (bbaallaaggee @ 5 Sep 2014 22:31)
http://i.imgur.com/BRz8Hdc.jpg


fyi ez nem a postolj képet az ágyadról topik
Member
Posts: 8,400
Joined: Jul 31 2013
Gold: 95.00
Sep 5 2014 02:36pm
Quote (rapiddani @ Sep 5 2014 10:30pm)
most már 5éve , köszönöm a kérdésed



e/ egyébként mielőtt elindul a shitstorm, én tisztelem josi tanulmányait meg maga a srácot is, csak tekintve hogy ki nyitotta a topicot, és az ő képét , szerintem ez nem egy huszonéves srác szobája aki lolozik.


pedig latod h megis....
nekem mindegy amugy, csak nem erzem h osszhangban lennenek a dolgok nalad, vanek 1 eve vergodik a forumon egesz nap, te leszarod. Egy srac postol kepet a szobajarol te idejossz bogni, mert teged ez ennyire felhaborit
vannak gondok
Member
Posts: 59,371
Joined: Feb 15 2009
Gold: 80.00
Sep 5 2014 02:36pm
Quote (Rawen @ 5 Sep 2014 19:06)
>nagy magyarország

szebb jövőt


geci, megse tom szamolni hanyszor voltam patriknal, de ha nem mondod meg most se tunik fel az a nagymagyarorszag terkep :DDDDDDDDD
Go Back To Magyar Topic List
Prev15678911Next
Add Reply New Topic New Poll