d2jsp
Log InRegister
d2jsp Forums > Off-Topic > International > Magyar >
Poll > Dohanyzol? > Ha Igen Mennyit ?
Prev156789Next
Add Reply New Topic New Poll
  Guests cannot view or vote in polls. Please register or login.
Member
Posts: 13,325
Joined: Jul 19 2007
Gold: 14,756.31
Aug 31 2014 04:31pm
1doboz/nap
Member
Posts: 42,127
Joined: Nov 12 2007
Gold: 6,520.00
Aug 31 2014 04:32pm
Quote (josheide @ Aug 31 2014 10:12pm)
Nem ugy volt hogy nincs penzed ? :D


az sosincs, de mindig megoldom
Member
Posts: 49,805
Joined: Feb 27 2006
Gold: 3,747.73
Aug 31 2014 11:51pm
hétfőn vettem cigit
következő héten, pénteken fogyott el

Pénteken vettem egyet, szombat estére már nem volt
sad.gif
Member
Posts: 3,497
Joined: Nov 7 2012
Gold: 0.00
Warn: 10%
Sep 1 2014 03:56am
ha iszok, mindig megkivanom valamiert, de alapjaraton csak hebe-hoba jon ram, szoval nem titulalnam magam dohanyzonak
Member
Posts: 13,320
Joined: Jul 19 2008
Gold: 21,598.00
Sep 1 2014 05:23am
Quote (Vismajor @ 1 Sep 2014 07:51)
hétfőn vettem cigit
következő héten, pénteken fogyott el

Pénteken vettem egyet, szombat estére már nem volt
sad.gif


hát ez inkább a haverok miatt van mindig
Member
Posts: 8,400
Joined: Jul 31 2013
Gold: 95.00
Sep 1 2014 06:30am
napi 3-4 doboz
Member
Posts: 39,455
Joined: Jun 23 2006
Gold: 3,000.69
Sep 4 2014 09:57am
még soha nem cigiztem, egy szállal se.
Member
Posts: 59,371
Joined: Feb 15 2009
Gold: 80.00
Sep 4 2014 10:00am
Quote (My_Acc_Is_Bazur @ 4 Sep 2014 16:57)
még soha nem cigiztem, egy szállal se.


a 420 is ciginek minosul hehhe
Member
Posts: 29,340
Joined: Oct 4 2005
Gold: 4.20
Sep 4 2014 03:12pm
eletemben kb osszesen 1 dobozt szivtam el bulikban regebben

amugy
>2014
>dohanyozni
Member
Posts: 7,430
Joined: Sep 29 2009
Gold: 794.44
Sep 4 2014 05:34pm
2012ben voltunk haverokkal Romániába és akkor még Én is dohányoztam. Tök furcsa volt hogy ott még bent az étteremben is lehetett dohányozni. Majdnem elhánytam magam hogy az étel felett cigiztek, főleg hogy mikor Én ettem volna. Haveromék oltottak hogy milyen gáz vagyok mert Én kijártam az utcára cigizni.

Pl az Én munkahelyemen nem lehet dohányozni egyáltalán. Kapun kívül amennyit akarsz, de beül elő se veheted a dobozt ( svájci cég)
ja és erről jut eszembe, hogy a múltkor nagy balhé volt, mert nem volt itthon semmi üdítőm amit bevihetek, ezért vittem alkoholmentes sört, majd a biztonságiak mondták hogy ne hozzak be alkoholos terméket. Számomra akkor derült ki hogy az alkoholmentes sörbe is van egy kevés alkohol.
Go Back To Magyar Topic List
Prev156789Next
Add Reply New Topic New Poll