én áttenyereltem egy üvegajtón 2,5 v 3,5 éve, jobb kézfejem eléggé össze van vágva, inakat is össze kellett varrni, az is látszik bőrön keresztül ahogy mozog

ugyanebből a sérülésből vannak minor sebeim bal kézfejemen és alkaromon, meg jobb karomon az ereimnél. 3szor volt agyrázkódásom: jégen elcsúsztam, fa dőlt a fejemre,
oviban fejbevágtak egy vasgereblyével, ja meg egyszer a saját nappalimban is hanyattestem és bevertem a fejem, de az talán nem volt olyan vészes. de ezek a sebek nem látszódnak a hajam miatt, lehet nincsenek is sebek a helyén.