Quote (Taszilo.^ @ Aug 11 2014 07:37pm)
osztalyfonokom azt mondta, hogy aki egy heten 3-nal tobbszor iszik, az alkoholista

szerintem a rengeteg változó miatt elég nehéz dolog meghatározni azt, hogy ki számít függőnek, és ki nem
valahol olvastam, hogy az a függő (szenvedélybeteg), aki akkor is folytatja az adott cselekvést, mikor már tudja, hogy az negatívan hat ki az életére
nekem ez tetszett a legjobban