d2jsp
Log InRegister
d2jsp Forums > Off-Topic > International > Magyar > Mit Eszel éppen > General Food Topic
Prev15678948Next
Add Reply New Topic New Poll
Member
Posts: 7,430
Joined: Sep 29 2009
Gold: 794.44
Aug 6 2014 10:26am
Quote (anyd @ 6 Aug 2014 17:21)
töményen minden szar. ízfokozó nem értem miért gáz, finomabb lesz tőle a kaja.


ja vágom, én csak azt mondom hogy eddig szerettem, mostmár rá se tudok nézni, attól még nem egészségtelen. Illetve az lenne ha kb 100sajtburgert ennénk naponta, de akkor valószínű másban halnánk meg hamarabb. Amugy meg rengeteg olyan kaja van amit gyártunk hogy töményen egy decit megiszol belőle akkor meghalikolsz de ha nagy mennyiségben higitod és mondjuk a kajára szórod akkor semmi bajod.
És ha valaki úgy gondolja hogy a sajtburger az egészségtelen, akkor képzelje el hogy a Vegeta Knorr Kotányi...stb különleges fűszerek is így készülnek.
Member
Posts: 42,999
Joined: Jul 16 2006
Gold: 1.00
Aug 6 2014 10:27am
Quote (lacketto @ 6 Aug 2014 18:18)
MI?


gyros tál rizzsel, mi a gond?

Quote (kusziyoker @ 6 Aug 2014 18:20)
ja erre még nem is gondoltam hogy rizzsel kérjem. csak akkor jó sok tzatziki öntet kell rá, nem szeretem ha fojtós a rizs


Te vagy a második ember, aki ezt mondja. Nem tudom, nekem semmi bajom a rizzsel, amúgy eleve úgy jó a gyros ha sok szósz van hozzá. A csípősből is kérnék sokat, de az aranyér miatt csak ritkán.
Member
Posts: 42,999
Joined: Jul 16 2006
Gold: 1.00
Aug 6 2014 10:29am
Quote (kusziyoker @ 6 Aug 2014 18:26)
ja vágom, én csak azt mondom hogy eddig szerettem, mostmár rá se tudok nézni, attól még nem egészségtelen. Illetve az lenne ha kb 100sajtburgert ennénk naponta, de akkor valószínű másban halnánk meg hamarabb. Amugy meg rengeteg olyan kaja van amit gyártunk hogy töményen egy decit megiszol belőle akkor meghalikolsz de ha nagy mennyiségben higitod és mondjuk a kajára szórod akkor semmi bajod.
És ha valaki úgy gondolja hogy a sajtburger az egészségtelen, akkor képzelje el hogy a Vegeta Knorr Kotányi...stb különleges fűszerek is így készülnek.


asszony (igen baszd meg, asszony!!!negynegy444) gluténérzékeny, és azóta szerencsére csak az alap minden adalék nélküli fűszereket használjuk.

Azért az felbaszott, hogy még az ilyen cappy alma-körte szintű italban is búzakeményítő meg ilyenek vannak. Tiszta retardált világban élünk.
Member
Posts: 7,430
Joined: Sep 29 2009
Gold: 794.44
Aug 6 2014 10:36am
Quote (CyberPunk666 @ 6 Aug 2014 17:29)
asszony (igen baszd meg, asszony!!!negynegy444) gluténérzékeny, és azóta szerencsére csak az alap minden adalék nélküli fűszereket használjuk.

Azért az felbaszott, hogy még az ilyen cappy alma-körte szintű italban is búzakeményítő meg ilyenek vannak. Tiszta retardált világban élünk.


hhát van egy két cifra dolog amit készítünk.
amit én nem értek a világban hogy ez a létesítmény azért épült itt mert más országok kitiltották, az egészségkárosító hatása miatt (gyáron belül) viszont a termékeiket elfogadják. Mondjuk érdekes is lenne egy olyan hely ahol (se fűszert, se chipset, se csokit, se alkoholt, se üdítőt nem lehet kapni)
Member
Posts: 31,291
Joined: Jun 18 2007
Gold: 280.00
Aug 6 2014 10:37am
egyszer ettem a corvinnál rizzsel kebabot, de szar volt, pedig ilyen 1700 volt
Member
Posts: 8,400
Joined: Jul 31 2013
Gold: 95.00
Aug 6 2014 10:37am
Quote (kusziyoker @ Aug 6 2014 06:26pm)
ja vágom, én csak azt mondom hogy eddig szerettem, mostmár rá se tudok nézni, attól még nem egészségtelen. Illetve az lenne ha kb 100sajtburgert ennénk naponta, de akkor valószínű másban halnánk meg hamarabb. Amugy meg rengeteg olyan kaja van amit gyártunk hogy töményen egy decit megiszol belőle akkor meghalikolsz de ha nagy mennyiségben higitod és mondjuk a kajára szórod akkor semmi bajod.
És ha valaki úgy gondolja hogy a sajtburger az egészségtelen, akkor képzelje el hogy a Vegeta Knorr Kotányi...stb különleges fűszerek is így készülnek.


vagy ha valaki ugy gondplja h a sajtburger nem egeszseges, akkor csak ne egyen hozza hasonlo szarokat
???
Member
Posts: 35,546
Joined: Jun 18 2008
Gold: 5,390.00
Aug 6 2014 10:37am
Quote (CyberPunk666 @ Aug 6 2014 05:17pm)
Én rizzsel szoktam kérni. Szerintem sokkal jobb vele, a krumpli nem is illik hozzá.


gorogorszagban meg a pitaba is raknak krumplit lel
Member
Posts: 44,578
Joined: Aug 15 2007
Gold: 2.84
Warn: 10%
Aug 6 2014 10:45am
korianderes rizzsel tényleg jó a gyros, de amúgy nn
Member
Posts: 34,954
Joined: May 17 2006
Gold: 0.00
Aug 6 2014 10:49am
Quote (CyberPunk666 @ 6 Aug 2014 17:17)
Én rizzsel szoktam kérni. Szerintem sokkal jobb vele, a krumpli nem is illik hozzá.


?????????
Member
Posts: 38,217
Joined: Jul 24 2005
Gold: 22,413.07
Aug 6 2014 10:55am
Quote (CyberPunk666 @ Aug 6 2014 05:27pm)
gyros tál rizzsel, mi a gond?



Te vagy a második ember, aki ezt mondja. Nem tudom, nekem semmi bajom a rizzsel, amúgy eleve úgy jó a gyros ha sok szósz van hozzá. A csípősből is kérnék sokat, de az aranyér miatt csak ritkán.


semmi
pörkölt bundáskenyérrel
Go Back To Magyar Topic List
Prev15678948Next
Add Reply New Topic New Poll