Quote (CyberPunk666 @ 6 Aug 2014 17:29)
asszony (igen baszd meg, asszony!!!negynegy444) gluténérzékeny, és azóta szerencsére csak az alap minden adalék nélküli fűszereket használjuk.
Azért az felbaszott, hogy még az ilyen cappy alma-körte szintű italban is búzakeményítő meg ilyenek vannak. Tiszta retardált világban élünk.
hhát van egy két cifra dolog amit készítünk.
amit én nem értek a világban hogy ez a létesítmény azért épült itt mert más országok kitiltották, az egészségkárosító hatása miatt (gyáron belül) viszont a termékeiket elfogadják. Mondjuk érdekes is lenne egy olyan hely ahol (se fűszert, se chipset, se csokit, se alkoholt, se üdítőt nem lehet kapni)