d2jsp
Log InRegister
d2jsp Forums > Off-Topic > International > Magyar > Meg Tobb Haladas Tema > 100 Fekvo
Prev15678911Next
Add Reply New Topic New Poll
Member
Posts: 366
Joined: Jul 23 2014
Gold: 0.00
Warn: 10%
Aug 11 2014 11:42am
[QUOTE=josheide,Aug 11 2014 07:39pm][QUOTE=dotosport,11 Aug 2014 18:20][QsfdghUOTE=Vismajor,Aug 11 2014 07:08pm]mindewnki azon vergődik, hogy lol senkisem csinálja szabályoan a fekvőket, mert szabályosoban csak 2őt tudok mekcsinálni pedig 5 éve gyúrok
ad 1, kruvára nem nagy művészet szabályos fekvőt csinálni
ad 2, nem kurvára mindegy mennyire szabályos? Ha "szabálytalant" csinálsz az ugyanúgy segít növelni a karizmodat/mellizmodat, ha megtudsz belőle csinálni százat..[/QUOTE]

http://www.youtube.com/watch?v=Eh00_rniF8E[/QUOTE]

Azert atom - reszegen nem nagyon ment ez Levikem. :D

de nezni kurvavicces volt[/QUOTE]

mi a kurva isten faszát olvasok
mikor fekvőztem én? :DDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDD
Member
Posts: 39,455
Joined: Jun 23 2006
Gold: 3,000.69
Aug 11 2014 12:52pm
[QUOTE=dotosport,11 Aug 2014 18:42][QUOTE=josheide,Aug 11 2014 07:39pm][QUOTE=dotosport,11 Aug 2014 18:20][QsfdghUOTE=Vismajor,Aug 11 2014 07:08pm]mindewnki azon vergődik, hogy lol senkisem csinálja szabályoan a fekvőket, mert szabályosoban csak 2őt tudok mekcsinálni pedig 5 éve gyúrok
ad 1, kruvára nem nagy művészet szabályos fekvőt csinálni
ad 2, nem kurvára mindegy mennyire szabályos? Ha "szabálytalant" csinálsz az ugyanúgy segít növelni a karizmodat/mellizmodat, ha megtudsz belőle csinálni százat..[/QUOTE]

http://www.youtube.com/watch?v=Eh00_rniF8E[/QUOTE]

Azert atom - reszegen nem nagyon ment ez Levikem. :D

de nezni kurvavicces volt[/QUOTE]

mi a kurva isten faszát olvasok
mikor fekvőztem én? :DDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDD[/QUOTE]

csak azért nem ugrik be, mert tomi közben alattad volt, és te másnak hitted amit csinálsz
Member
Posts: 366
Joined: Jul 23 2014
Gold: 0.00
Warn: 10%
Aug 11 2014 12:59pm
[QUOTE=My_Acc_Is_Bazur,Aug 11 2014 08:52pm][QUOTE=dotosport,11 Aug 2014 18:42][QUOTE=josheide,Aug 11 2014 07:39pm][QUOTE=dotosport,11 Aug 2014 18:20][QsfdghUOTE=Vismajor,Aug 11 2014 07:08pm]mindewnki azon vergődik, hogy lol senkisem csinálja szabályoan a fekvőket, mert szabályosoban csak 2őt tudok mekcsinálni pedig 5 éve gyúrok
ad 1, kruvára nem nagy művészet szabályos fekvőt csinálni
ad 2, nem kurvára mindegy mennyire szabályos? Ha "szabálytalant" csinálsz az ugyanúgy segít növelni a karizmodat/mellizmodat, ha megtudsz belőle csinálni százat..[/QUOTE]

http://www.youtube.com/watch?v=Eh00_rniF8E[/QUOTE]

Azert atom - reszegen nem nagyon ment ez Levikem. :D

de nezni kurvavicces volt[/QUOTE]

mi a kurva isten faszát olvasok
mikor fekvőztem én? :DDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDD[/QUOTE]

csak azért nem ugrik be, mert tomi közben alattad volt, és te másnak hitted amit csinálsz[/QUOTE]

nem rossz, nem rossz
Member
Posts: 43,332
Joined: Dec 21 2006
Gold: 343.00
Aug 11 2014 02:11pm
kész a week4 day1, felvettem videora, visszanéztem és tényleg nem szabályos
shiiiet son
de azért így is beledöglöttem

ha anya visszahozza a zsinegemet felteszem youtubra, nézhetitek ahogy reng a hájam haha
Member
Posts: 20,826
Joined: Feb 8 2012
Gold: 1,630.69
Aug 11 2014 02:11pm
Quote (Senee @ Aug 11 2014 09:11pm)
kész a week4 day1, felvettem videora, visszanéztem és tényleg nem szabályos
shiiiet son
de azért így is beledöglöttem

ha anya visszahozza a zsinegemet felteszem youtubra, nézhetitek ahogy reng a hájam haha


Töltsed fel youtubera.
Member
Posts: 55,048
Joined: Aug 3 2007
Gold: 33,265.80
Aug 11 2014 04:19pm
Quote (Senee @ 11 Aug 2014 21:11)
kész a week4 day1, felvettem videora, visszanéztem és tényleg nem szabályos
shiiiet son
de azért így is beledöglöttem

ha anya visszahozza a zsinegemet felteszem youtubra, nézhetitek ahogy reng a hájam haha


tolsd fel kivancsi vagyok hogy megy
Member
Posts: 23,563
Joined: Apr 2 2006
Gold: 279.00
Aug 11 2014 04:23pm
Mosdo magassagban (be van epitve egy eleg massziv szerkezetbe) szoktam tolni, ennek nekidolve. 2-3x 50-70 amikor nem felejtem el epp.
Member
Posts: 44,289
Joined: Oct 4 2008
Gold: 316,730.65
Trader: Trusted
Aug 11 2014 04:24pm
Én amúgy ezt használom:
Member
Posts: 23,563
Joined: Apr 2 2006
Gold: 279.00
Aug 11 2014 04:27pm
Quote (Namechange @ 12 Aug 2014 00:24)


Ilyenem is van, mostaban ezt is elkezdtem neha hasznalni. Csak nem igazan tudtam volna korbeirni.
Member
Posts: 35,546
Joined: Jun 18 2008
Gold: 5,390.00
Aug 11 2014 05:04pm
Quote (Namechange @ Aug 11 2014 11:24pm)


nekem is kene ilyen, ha nehezen jon ki a szar, allitolag jo megemelni a labodat wcn ules kozben
Go Back To Magyar Topic List
Prev15678911Next
Add Reply New Topic New Poll