[QUOTE=My_Acc_Is_Bazur,Aug 11 2014 08:52pm][QUOTE=dotosport,11 Aug 2014 18:42][QUOTE=josheide,Aug 11 2014 07:39pm][QUOTE=dotosport,11 Aug 2014 18:20][QsfdghUOTE=Vismajor,Aug 11 2014 07:08pm]mindewnki azon vergődik, hogy lol senkisem csinálja szabályoan a fekvőket, mert szabályosoban csak 2őt tudok mekcsinálni pedig 5 éve gyúrok
ad 1, kruvára nem nagy művészet szabályos fekvőt csinálni
ad 2, nem kurvára mindegy mennyire szabályos? Ha "szabálytalant" csinálsz az ugyanúgy segít növelni a karizmodat/mellizmodat, ha megtudsz belőle csinálni százat..[/QUOTE]
http://www.youtube.com/watch?v=Eh00_rniF8E[/QUOTE]
Azert atom - reszegen nem nagyon ment ez Levikem.

de nezni kurvavicces volt[/QUOTE]
mi a kurva isten faszát olvasok
mikor fekvőztem én? :DDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDD[/QUOTE]
csak azért nem ugrik be, mert tomi közben alattad volt, és te másnak hitted amit csinálsz[/QUOTE]
nem rossz, nem rossz