Quote (Rawen @ Aug 5 2014 09:31am)
etessétek csak őket
ha ennyire nem érdekel a téma és felettünk állsz, minek írkálsz ide?
minden oldalon van legalább egy post tőled.
wow, such "leszarom" attitude
gyere senee, postolgassunk mi is az anime meg dota2 topicba, hogy mennyire leszarjuk... egyszerűen szánalmas ez az ember
This post was edited by TuskesVanek on Aug 5 2014 02:40am