d2jsp
Log InRegister
d2jsp Forums > Off-Topic > International > Magyar > Happy Birthday Tuskesvanek > Happy Happy
Prev1567
Closed New Topic New Poll
Member
Posts: 43,332
Joined: Dec 21 2006
Gold: 343.00
Aug 5 2014 02:30am
Quote (Fej @ Aug 5 2014 08:26am)
neha kesztetest erzek ha itt lennel elottem, olyan szivesen megraznalak es felpofoznalak mikozben az arcodba uvoltok hogy ne bogj mar annyit te budos ribanc


:DD

szemét világ
ember embernek farkasa

ki kellene szakadni ebből a fos társadalomból
csak a pizzafutárral meg a blizzard supporttal tartanám a kapcsolatot
:XD
Member
Posts: 33,712
Joined: Jan 7 2007
Gold: 0.00
Aug 5 2014 02:31am
etessétek csak őket
Member
Posts: 43,289
Joined: Mar 25 2005
Gold: 355.92
Aug 5 2014 02:31am
Quote (Senee @ Aug 5 2014 10:30am)
:DD

szemét világ
ember embernek farkasa

ki kellene szakadni ebből a fos társadalomból
csak a pizzafutárral meg a blizzard supporttal tartanám a kapcsolatot
:XD


livin the dream
Member
Posts: 43,332
Joined: Dec 21 2006
Gold: 343.00
Aug 5 2014 02:32am
Quote (Rawen @ Aug 5 2014 08:31am)
etessétek csak őket



pökhendi úrfi is megérkezett

This post was edited by Senee on Aug 5 2014 02:32am
Member
Posts: 4,000
Joined: Mar 11 2014
Gold: 0.05
Aug 5 2014 02:39am
Quote (Rawen @ Aug 5 2014 09:31am)
etessétek csak őket


ha ennyire nem érdekel a téma és felettünk állsz, minek írkálsz ide?

minden oldalon van legalább egy post tőled.

wow, such "leszarom" attitude

gyere senee, postolgassunk mi is az anime meg dota2 topicba, hogy mennyire leszarjuk... egyszerűen szánalmas ez az ember :zzz:

This post was edited by TuskesVanek on Aug 5 2014 02:40am
Member
Posts: 43,332
Joined: Dec 21 2006
Gold: 343.00
Aug 5 2014 02:50am
Quote (TuskesVanek @ Aug 5 2014 08:39am)
ha ennyire nem érdekel a téma és felettünk állsz, minek írkálsz ide?

minden oldalon van legalább egy post tőled.

wow, such "leszarom" attitude

gyere senee, postolgassunk mi is az anime meg dota2 topicba, hogy mennyire leszarjuk... egyszerűen szánalmas ez az ember  :zzz:


szoktam

csak mivel nem értek azokhoz a témákhoz; nem sokáig élvezem

de ezt az embert a pure faszkodás is iszonyúan szórakoztatja
kezetfoghat gurkevel
Member
Posts: 4,000
Joined: Mar 11 2014
Gold: 0.05
Aug 5 2014 02:56am
Quote (Senee @ Aug 5 2014 09:50am)
szoktam

csak mivel nem értek azokhoz a témákhoz; nem sokáig élvezem

de ezt az embert a pure faszkodás is iszonyúan szórakoztatja
kezetfoghat gurkevel


nincs jobb dolga szerencsétlennek, mint reggeltől-estig írkálni az egy-kétszavas cinikus megjegyzéseit a fórumba 2007 óta

szerintem az égvilágon semmi szociális élete nincs azon kívül, hogy dolgozik
Member
Posts: 43,332
Joined: Dec 21 2006
Gold: 343.00
Aug 5 2014 03:04am
Quote (TuskesVanek @ Aug 5 2014 08:56am)
nincs jobb dolga szerencsétlennek, mint reggeltől-estig írkálni az egy-kétszavas cinikus megjegyzéseit a fórumba 2007 óta

szerintem az égvilágon semmi szociális élete nincs azon kívül, hogy dolgozik


játssza az eszét közben ugyanolyan nyomorult mint mi (vagy legalábbis én - csak ő nem TROLLEYEJ:XD:XD:-kedett és akkor ő miniszter én meg halálraítélt, kész)
Go Back To Magyar Topic List
Prev1567
Closed New Topic New Poll