Quote (Anarkin @ 7 Aug 2014 12:57)
igazából nem arra kell számítani h akciódús, inkább ilyen arcvonásokat kell nézni, szerintem elég jól átadták a majom részéről a dolgokat (asszem az a csávó a majom, aki gollam is volt)
majd kifejezettem figyelek a majmokra, egyeteme úgyis ezt szoktam csinálni unalmas órákon
de gondolom cgifest az egész majom
Quote (sylke @ 7 Aug 2014 12:57)
igazán sikeres a karrierje eddig :DDDdd
röhögök
This post was edited by tevetava on Aug 7 2014 04:59am