d2jsp
Log InRegister
d2jsp Forums > Off-Topic > International > Magyar >
Poll > A Nagy Szopás Poll > Self-explanatory
Prev15678914Next
Add Reply New Topic New Poll
  Guests cannot view or vote in polls. Please register or login.
Member
Posts: 43,299
Joined: Sep 9 2007
Gold: 69.85
Aug 1 2014 12:59pm
Quote (Vismajor @ 1 Aug 2014 20:58)
Fiatalkoromban igen, de azóta ha szőrös akkor nn
Zacskót én nem bírom leborotválni rendesen geci, meg a farkamtöve etc, sosem olyan csupasz mint egy pornófilmben, soha :D


En megmartom forro gyantamban, aztan egy thai kislany szajat raragasztom es hirtelen lerantom rola.
Member
Posts: 22,735
Joined: Apr 30 2011
Gold: 122.92
Aug 1 2014 01:00pm
Quote (Baleee @ Aug 1 2014 08:57pm)
Not, de imo fazon>>>100% borotvalt. Az utobbi olyan 'unalmas'. De amikor van valami otthagyva rovidrevagva, mellette borotvalt, az sokkal izgatobb imo.


a full sima nekem sokkal jobban bejön tbh
mondjuk csak 12 vagyok lehet ezért
Member
Posts: 39,304
Joined: Oct 30 2006
Gold: 519.11
Aug 1 2014 01:00pm
Quote (Vismajor @ 1 Aug 2014 19:58)
Fiatalkoromban igen, de azóta ha szőrös akkor nn
Zacskót én nem bírom leborotválni rendesen geci, meg a farkamtöve etc, sosem olyan csupasz mint egy pornófilmben, soha :D


Hát nem egy egyszerű mutatvány a zacskót leborotválni.
Multkor gondolkoztam rajta hogy le kéne gyantázni :D csak a zacsit. De szerintem be is szarnék.

Quote (Baleee @ 1 Aug 2014 19:57)
Not, de imo fazon>>>100% borotvalt. Az utobbi olyan 'unalmas'. De amikor van valami otthagyva rovidrevagva, mellette borotvalt, az sokkal izgatobb imo.


Ezzel egyet értek egy az egyben :D
Member
Posts: 43,289
Joined: Mar 25 2005
Gold: 355.92
Aug 1 2014 01:02pm
Quote (putincykavodka @ Aug 1 2014 08:38pm)
szerintem ja,  csak mar 9 eve mindig ellivi ezt a "poent" ha epp a topik ugy adja


szerencse, hogy nekem csak "poén"

de ne aggódj ricsárd, ha felvesznek az audiba zsíros fizuért, akkor valami puncival rendelkező pióca úgy is ki fog nézni magának, mondjuk ő is csak a bankkártyádat fogja leszívni

Member
Posts: 43,299
Joined: Sep 9 2007
Gold: 69.85
Aug 1 2014 01:03pm
Quote (cowding @ 1 Aug 2014 21:00)
a full sima nekem sokkal jobban bejön tbh
mondjuk csak 12 vagyok lehet ezért


Jo, mert a baratnodnek meg borotvalni se kell, ugyse szoros.
Member
Posts: 8,400
Joined: Jul 31 2013
Gold: 95.00
Aug 1 2014 01:05pm
Quote (Baleee @ Aug 1 2014 09:03pm)
Jo, mert a baratnodnek meg borotvalni se kell, ugyse szoros.

es neki se
rohogok
Member
Posts: 49,805
Joined: Feb 27 2006
Gold: 3,747.73
Aug 1 2014 01:14pm
Quote (cowding @ Aug 1 2014 08:00pm)
a full sima nekem sokkal jobban bejön tbh
mondjuk csak 12 vagyok lehet ezért


csupasz punci a legjobb ofc
lehetne ilyen melyik a legjobb puncitpius topik is
a baba ovis punci az a legjobb geci jo nagy nagyajkakkal nyomaondaisjhndiashdoasjdoiasdnioadn

This post was edited by Vismajor on Aug 1 2014 01:14pm
Member
Posts: 43,299
Joined: Sep 9 2007
Gold: 69.85
Aug 1 2014 01:16pm
Quote (Vismajor @ 1 Aug 2014 21:14)
csupasz punci a legjobb ofc
lehetne ilyen melyik a legjobb puncitpius topik is
a baba ovis punci az a legjobb geci jo nagy nagyajkakkal nyomaondaisjhndiashdoasjdoiasdnioadn


Tapsolo nagyajkak, undorito. Inb4 a cikk rola, hogy jobban masziroz, etc..

This post was edited by Baleee on Aug 1 2014 01:16pm
Member
Posts: 39,304
Joined: Oct 30 2006
Gold: 519.11
Aug 1 2014 01:19pm
Quote (Baleee @ 1 Aug 2014 20:16)
Tapsolo nagyajkak, undorito. Inb4 a cikk rola, hogy jobban masziroz, etc..


húsos pina >>> all
Member
Posts: 43,299
Joined: Sep 9 2007
Gold: 69.85
Aug 1 2014 01:20pm
Tevepata
Go Back To Magyar Topic List
Prev15678914Next
Add Reply New Topic New Poll