d2jsp
Log InRegister
d2jsp Forums > Off-Topic > International > Magyar > Senee Progress > Na Elkezdtem Gyurni
Prev15678912Next
Add Reply New Topic New Poll
Member
Posts: 43,332
Joined: Dec 21 2006
Gold: 343.00
Aug 3 2014 01:43pm
néhanapján megkívánja azért az ember a hambit-pizzát na
majd holnaptól rákapcsolok
:dxd
Member
Posts: 39,304
Joined: Oct 30 2006
Gold: 519.11
Aug 3 2014 03:00pm
Quote (Senee @ 3 Aug 2014 20:43)
néhanapján megkívánja azért az ember a hambit-pizzát na
majd holnaptól rákapcsolok
:dxd


Az egy dolog.
De el se kezdted és már félre zabálsz.

0 akarat erővel lofaszt nem fogsz elérni.
Member
Posts: 44,578
Joined: Aug 15 2007
Gold: 2.84
Warn: 10%
Aug 3 2014 03:04pm
Quote (Psyclon @ 3 Aug 2014 23:00)
Az egy dolog.
De el se kezdted és már félre zabálsz.

0 akarat erővel lofaszt nem fogsz elérni.


lestat, a fitness gurut hallották
Member
Posts: 42,982
Joined: Apr 14 2006
Gold: 3,000.00
Aug 3 2014 03:10pm
implying a kajalastol hizik el az ember
e: en pizza kola csipsz dietan sem hiznek egy dekat se, where's your god now

This post was edited by Taszilo.^ on Aug 3 2014 03:11pm
Member
Posts: 44,578
Joined: Aug 15 2007
Gold: 2.84
Warn: 10%
Aug 3 2014 03:11pm
Quote (Taszilo.^ @ 3 Aug 2014 23:10)
implying a kajalastol hizik el az ember


miért, mitől hizna? ha nem eszel lefogysz és meghalsz :XDASD
Member
Posts: 42,982
Joined: Apr 14 2006
Gold: 3,000.00
Aug 3 2014 03:12pm
Quote (RRC @ Aug 3 2014 10:11pm)
miért, mitől hizna? ha nem eszel lefogysz és meghalsz :XDASD


ha nem eszik, akkor nem fog a budira jarni
es atmegy fenyevobe
Member
Posts: 31,291
Joined: Jun 18 2007
Gold: 280.00
Aug 3 2014 03:18pm
Quote (Taszilo.^ @ Aug 3 2014 10:10pm)
implying a kajalastol hizik el az ember
e: en pizza kola csipsz dietan sem hiznek egy dekat se, where's your god now


Mert elbaszott szervezeted van
Member
Posts: 8,400
Joined: Jul 31 2013
Gold: 95.00
Aug 3 2014 03:53pm
Quote (Psyclon @ Aug 3 2014 11:00pm)
Az egy dolog.
De el se kezdted és már félre zabálsz.

0 akarat erővel lofaszt nem fogsz elérni.


akarat ero
felre zabalsz
Member
Posts: 42,982
Joined: Apr 14 2006
Gold: 3,000.00
Aug 3 2014 03:54pm
Quote (anyd @ Aug 3 2014 10:18pm)
Mert elbaszott szervezeted van


vagy mozgok annyit, hogy kurvara ne szamitson mit kajalok
Member
Posts: 366
Joined: Jul 23 2014
Gold: 0.00
Warn: 10%
Aug 4 2014 12:31pm
Quote (Taszilo.^ @ Aug 3 2014 11:54pm)
vagy mozgok annyit, hogy kurvara ne szamitson mit kajalok


szerintem te a 63 kiloddal nem azert nem vagy dagadt, mert eleget mozogsz.
Go Back To Magyar Topic List
Prev15678912Next
Add Reply New Topic New Poll