☰
d2jsp
Rules
Help
Forum Gold FAQ
Live Streams
Photo Gallery
Hourly Raffle
Ladder Slasher
Log In
Register
Log In
Register
Account Recovery
Resend Validation Email
d2jsp Forums
>
Off-Topic
>
International
>
Magyar
> Senee Progress > Na Elkezdtem Gyurni
Prev
1
5
6
7
8
9
12
Next
Add Reply
New Topic
New Poll
Views: 2905
Replies: 112
Track Topic
Senee
Member
Posts: 43,332
Joined: Dec 21 2006
Gold
:
343.00
#61
Aug 3 2014 01:43pm
néhanapján megkívánja azért az ember a hambit-pizzát na
majd holnaptól rákapcsolok
:dxd
Psyclon
Member
Posts: 39,304
Joined: Oct 30 2006
Gold
:
519.11
#62
Aug 3 2014 03:00pm
Quote (Senee @ 3 Aug 2014 20:43)
néhanapján megkívánja azért az ember a hambit-pizzát na
majd holnaptól rákapcsolok
:dxd
Az egy dolog.
De el se kezdted és már félre zabálsz.
0 akarat erővel lofaszt nem fogsz elérni.
RRC
Member
Posts: 44,578
Joined: Aug 15 2007
Gold
:
2.84
Warn: 10%
#63
Aug 3 2014 03:04pm
Quote (Psyclon @ 3 Aug 2014 23:00)
Az egy dolog.
De el se kezdted és már félre zabálsz.
0 akarat erővel lofaszt nem fogsz elérni.
lestat, a fitness gurut hallották
Taszilo.^
Member
Posts: 42,982
Joined: Apr 14 2006
Gold
:
3,000.00
#64
Aug 3 2014 03:10pm
implying a kajalastol hizik el az ember
e: en pizza kola csipsz dietan sem hiznek egy dekat se, where's your god now
This post was edited by Taszilo.^ on Aug 3 2014 03:11pm
RRC
Member
Posts: 44,578
Joined: Aug 15 2007
Gold
:
2.84
Warn: 10%
#65
Aug 3 2014 03:11pm
Quote (Taszilo.^ @ 3 Aug 2014 23:10)
implying a kajalastol hizik el az ember
miért, mitől hizna? ha nem eszel lefogysz és meghalsz :XDASD
Taszilo.^
Member
Posts: 42,982
Joined: Apr 14 2006
Gold
:
3,000.00
#66
Aug 3 2014 03:12pm
Quote (RRC @ Aug 3 2014 10:11pm)
miért, mitől hizna? ha nem eszel lefogysz és meghalsz :XDASD
ha nem eszik, akkor nem fog a budira jarni
es atmegy fenyevobe
anyd
Member
Posts: 31,291
Joined: Jun 18 2007
Gold
:
280.00
#67
Aug 3 2014 03:18pm
Quote (Taszilo.^ @ Aug 3 2014 10:10pm)
implying a kajalastol hizik el az ember
e: en pizza kola csipsz dietan sem hiznek egy dekat se, where's your god now
Mert elbaszott szervezeted van
putincykavodka
Member
Posts: 8,400
Joined: Jul 31 2013
Gold
:
95.00
#68
Aug 3 2014 03:53pm
Quote (Psyclon @ Aug 3 2014 11:00pm)
Az egy dolog.
De el se kezdted és már félre zabálsz.
0 akarat erővel lofaszt nem fogsz elérni.
akarat ero
felre zabalsz
Taszilo.^
Member
Posts: 42,982
Joined: Apr 14 2006
Gold
:
3,000.00
#69
Aug 3 2014 03:54pm
Quote (anyd @ Aug 3 2014 10:18pm)
Mert elbaszott szervezeted van
vagy mozgok annyit, hogy kurvara ne szamitson mit kajalok
dotosport
Member
Posts: 366
Joined: Jul 23 2014
Gold
:
0.00
Warn: 10%
#70
Aug 4 2014 12:31pm
Quote (Taszilo.^ @ Aug 3 2014 11:54pm)
vagy mozgok annyit, hogy kurvara ne szamitson mit kajalok
szerintem te a 63 kiloddal nem azert nem vagy dagadt, mert eleget mozogsz.
Go Back To
Magyar
Topic List
Prev
1
5
6
7
8
9
12
Next
Add Reply
New Topic
New Poll
© 2003-2026 d2jsp
Contact