d2jsp
Log InRegister
d2jsp Forums > Off-Topic > International > Magyar > Hogy/miert Kerultel A Jspre?
Prev15678910Next
Add Reply New Topic New Poll
Member
Posts: 13,320
Joined: Jul 19 2008
Gold: 21,598.00
Jul 31 2014 02:24pm
Quote (cowding @ 31 Jul 2014 22:23)
d2 miatt


sylnek

2011.4.30. 20:29:49 Sent -1.00 (1.00 -> 0.00) to Ice[R] (127.00 -> 128.00) shaco
2011.4.30. 19:31:27 Received 1.00 (0.00 -> 1.00) from king_poker (214.50 -> 213.50) ith

igy kell bizniszelni


fogadjunk reset előtt két nappal volt, akkor az ith tuti többet ért már mint a shako
Member
Posts: 43,299
Joined: Sep 9 2007
Gold: 69.85
Jul 31 2014 02:24pm
Azert amikor eveken at egyut jatszol egy tarsasaggal napi tobb orakat, ott kialakulni bjutiful frendcsipek. Plane megvolt ez diablonal, dunno jatszottam-e azota barmilyen masik gameval annyit, mint azzal.
+ azok a kapcsolatok irlbe alakultak, sok kozos program volt azert, meg jspsekkel is, de ha megnezzuk az 'ujabb generaciot', Patrik fele balatonozasokat, etc.

Regen ugyan ugy volt, Ede, Matrac meg hasonlok satraztak. Vagy zizivel bringaszerelesek, vtiborral/gyulaval ivaszatok, meg amikor felkerultem pestre csak diablobos embereket ismertem itt, de azokkal meg napi 4-6-8 orat egyutt jatszottunk, meg hulyultunk, dumaltunk, etc.

Sztem mar nem lehet kulonvalasztani, a diablo is adott annyit baratsag(ok) teren, mint amennyit pl egy gimnazium ad imo, de sztem a jsp is ilyen. D2-nel a kozos erdeklodes miatt konnyebb volt aztan jobban megismerni a masikat, es en ezt rohadtul nem tartom cikinek, plane 21. szazadban.

Mondjuk azok, akikkel regen diabloztam kb senki nem jspzik. Syl + szabika + ptdk kb.
Ang3l, Gyuladze, vtibor, Ateec+pitty, beni, juhasz, meg a tokom tudja mar kik voltak meg, usa server lod/c-hc csapat.


Quote (Senee @ 31 Jul 2014 22:18)
Zk mutatta


Hahahahahaha..

Quote (AngryBug @ 31 Jul 2014 22:19)
~2005-ben Lamakiddel regeltem ide, tradek miatt,de mar nemtudom az accom nevet, Firebat Hun jó spanom volt, meg az egész ASc klán ^^ Dhiep, Aronka, Varti, Pred Balagee etc
~2006-ban regeltem ezt az accot, viszont mar a társaság miatt..


Jah tenyleg, Firebat, vele utana msnen is sokaig tartottam en is a kapcsolatot, en is diabloztam vele is par evet.

This post was edited by Baleee on Jul 31 2014 02:26pm
Member
Posts: 11,460
Joined: May 13 2006
Gold: 0.16
Jul 31 2014 02:27pm
Quote (TuskesVanek @ Jul 31 2014 08:22pm)
nem az utálatról van szó, hanem arról, hogy 8 év az pl. középiskola-egyetem

biztos vagyok benne, hogy egyetemista koromra már teljesen más dolgok fognak foglalkoztatni, plusz komolyodok is annyit, hogy ne itt flameljek az utánam regisztráltakra

egyszerűen nem tudom elképzelni, hogy huszonévesen egy ilyen fórumon lógjak


mi se azért vagyunk itt mert nincs jobb dolgunk, hanem mert az emberek nagy részével már többször találkoztunk és jó barátságban vagyunk
legalább azt mondtad volna hogy huszonévesen nemakarsz gépezni, mert ez így elég faszság, bár neked mondhat bárki bármit, úgysem értesz vele egyet
nem is tudom miért írok neked
Member
Posts: 45,902
Joined: Oct 8 2006
Gold: 59.00
Jul 31 2014 02:28pm
legleső

2006. 10. 08. 16:01:03 Sent -2.00 (69.00 -> 67.00) to M0f0

itt meg biztos beléptem valami klánba

2006. 10. 31. 23:29:10 Received 2.50 (0.50 -> 3.00) from corpse_slasher (929.77 -> 927.27) pul
Member
Posts: 43,299
Joined: Sep 9 2007
Gold: 69.85
Jul 31 2014 02:29pm
Quote (AngryBug @ 31 Jul 2014 22:27)
mi se azért vagyunk itt mert nincs jobb dolgunk, hanem mert az emberek nagy részével már többször találkoztunk és jó barátságban vagyunk
legalább azt mondtad volna hogy huszonévesen nemakarsz gépezni, mert ez így elég faszság, bár neked mondhat bárki bármit, úgysem értesz vele egyet
nem is tudom miért írok neked


+ egyetemista korodra is ugyan ugy fogsz 'egy forumon' kommunikalni. Mas, hogy szakmai de, fogsz.
+ ez a forum elegge sokszinu, a hunsub se a d2-rol szol mar, es ugyan megvan a rakja (ahogy barmilyen forumnak), osszessegeben a vegyes tarsasag egy erdekes kozosseget alkot.
Member
Posts: 50,035
Joined: Sep 10 2006
Gold: 710.00
Jul 31 2014 02:29pm
Quote (Nerz8 @ 31 Jul 2014 22:28)
legleső

2006. 10. 08. 16:01:03 Sent -2.00 (69.00 -> 67.00) to M0f0

itt meg biztos beléptem valami klánba

2006. 10. 31. 23:29:10 Received 2.50 (0.50 -> 3.00) from corpse_slasher (929.77 -> 927.27) pul


amugy te mér vagy Guild: Divine Knights International ebben?
zakariásnak akarod adni az fgd?

This post was edited by sylke on Jul 31 2014 02:29pm
Member
Posts: 4,000
Joined: Mar 11 2014
Gold: 0.05
Jul 31 2014 02:29pm
Quote (AngryBug @ Jul 31 2014 09:27pm)
mi se azért vagyunk itt mert nincs jobb dolgunk, hanem mert az emberek nagy részével már többször találkoztunk és jó barátságban vagyunk
legalább azt mondtad volna hogy huszonévesen nemakarsz gépezni, mert ez így elég faszság, bár neked mondhat bárki bármit, úgysem értesz vele egyet
nem is tudom miért írok neked


barátság az egy dolog, az respect

ha csak ezt látnám itt, de legtöbbször inkább órákig vitatkozás meg egymás basztatása a semmin... biztos vagyok benne, hogy huszonévesen nem ezzel fogom tölteni az időmet, come at me
Member
Posts: 43,299
Joined: Sep 9 2007
Gold: 69.85
Jul 31 2014 02:30pm
Quote (sylke @ 31 Jul 2014 22:29)
amugy te mér vagy Guild: Divine Knights International ebben?
zakariásnak akarod adni az fgd?


Soon TT m789.
Member
Posts: 45,902
Joined: Oct 8 2006
Gold: 59.00
Jul 31 2014 02:31pm
Quote (sylke @ 31 Jul 2014 21:29)
amugy te mér vagy Guild: Divine Knights International ebben?
zakariásnak akarod adni az fgd?


nincs mese, kell az a tt
Member
Posts: 366
Joined: Jul 23 2014
Gold: 0.00
Warn: 10%
Jul 31 2014 02:31pm
Quote (Baleee @ Jul 31 2014 10:24pm)
Azert amikor eveken at egyut jatszol egy tarsasaggal napi tobb orakat, ott kialakulni bjutiful frendcsipek. Plane megvolt ez diablonal, dunno jatszottam-e azota barmilyen masik gameval annyit, mint azzal.
+ azok a kapcsolatok irlbe alakultak, sok kozos program volt azert, meg jspsekkel is, de ha megnezzuk az 'ujabb generaciot', Patrik fele balatonozasokat, etc.

Regen ugyan ugy volt, Ede, Matrac meg hasonlok satraztak. Vagy zizivel bringaszerelesek, vtiborral/gyulaval ivaszatok, meg amikor felkerultem pestre csak diablobos embereket ismertem itt, de azokkal meg napi 4-6-8 orat egyutt jatszottunk, meg hulyultunk, dumaltunk, etc.

Sztem mar nem lehet kulonvalasztani, a diablo is adott annyit baratsag(ok) teren, mint amennyit pl egy gimnazium ad imo, de sztem a jsp is ilyen. D2-nel a kozos erdeklodes miatt konnyebb volt aztan jobban megismerni a masikat, es en ezt rohadtul nem tartom cikinek, plane 21. szazadban.

Mondjuk azok, akikkel regen diabloztam kb senki nem jspzik. Syl + szabika + ptdk kb.
Ang3l, Gyuladze, vtibor, Ateec+pitty, beni, juhasz, meg a tokom tudja mar kik voltak meg, usa server lod/c-hc csapat.




Hahahahahaha..



Jah tenyleg, Firebat, vele utana msnen is sokaig tartottam en is a kapcsolatot, en is diabloztam vele is par evet.


ez.
eleg sok emberrel talalkoztam mar en is irl, kb olyan ez a hely mintha facebookra mennek fel beszelgetni barataimmal, meg neha rohogni nehany idiota ismerosom kiirasain.
Go Back To Magyar Topic List
Prev15678910Next
Add Reply New Topic New Poll