d2jsp
Log InRegister
d2jsp Forums > Off-Topic > International > Magyar > Marci Progress Topikocska
Prev15678Next
Add Reply New Topic New Poll
Member
Posts: 13,320
Joined: Jul 19 2008
Gold: 21,598.00
Jul 31 2014 08:42am
nem respawnolt még mindig, és dc is van
najo ennyi elég volt ebből a fosból
Member
Posts: 46,130
Joined: Aug 22 2006
Gold: 85,930.00
Jul 31 2014 08:42am
Quote (MarcusD @ 31 Jul 2014 16:42)
nem respawnolt még mindig, és dc is van
najo ennyi elég volt ebből a fosból


ideje igazi wowval jatszani
Member
Posts: 13,320
Joined: Jul 19 2008
Gold: 21,598.00
Jul 31 2014 08:45am
Quote (Floodban @ 31 Jul 2014 16:42)
ideje igazi wowval jatszani


gib gamecard
amúgy az a baj hogy kb. az összes haverom törtön játszik, és nagyon nem érdekelné őket az eredeti

ja meg kurva sokba kerül az elején az alapjáték + a 4 exp
Member
Posts: 5,054
Joined: Dec 27 2011
Gold: 0.00
Warn: 10%
Jul 31 2014 08:48am
Quote (Floodban @ Jul 31 2014 03:41pm)
>magyar wikipedia


Member
Posts: 29,404
Joined: Jan 24 2009
Gold: 0.00
Jul 31 2014 08:50am
Nem szeretem a focis játékokat.
Member
Posts: 43,332
Joined: Dec 21 2006
Gold: 343.00
Jul 31 2014 08:50am
Quote (fahrii @ Jul 31 2014 02:50pm)
Nem szeretem a focis játékokat.


gyere wowozni lárifári
hülye szocialista élet helyett

adok goldot



gyúrnod sem kell
attól lich king még nem fog kitoszódni :XDFyx

This post was edited by Senee on Jul 31 2014 08:51am
Member
Posts: 46,130
Joined: Aug 22 2006
Gold: 85,930.00
Jul 31 2014 08:51am
szeretnek raidelni seneevel
aztan kinevetnem milyen nub

:XD
Member
Posts: 43,332
Joined: Dec 21 2006
Gold: 343.00
Jul 31 2014 08:53am
Quote (Floodban @ Jul 31 2014 02:51pm)
szeretnek raidelni seneevel
aztan kinevetnem milyen nub

:XD


noob???? top dps voltam pl itt is




:XD


de am én is akarok az életben egyszer actual raidezni ami nem flex meg raid finder

szervezz be egy guildrunba :o)
adok cserébe egy 25ös petet
Member
Posts: 5,054
Joined: Dec 27 2011
Gold: 0.00
Warn: 10%
Jul 31 2014 08:57am
Quote (Floodban @ Jul 31 2014 03:51pm)
szeretnek raidelni seneevel
aztan kinevetnem milyen nub

:XD


játszol velem is? 1 kézzel wasd+kameraforgatás tolom
Member
Posts: 46,130
Joined: Aug 22 2006
Gold: 85,930.00
Jul 31 2014 08:58am
Quote (Lacii @ 31 Jul 2014 16:57)
játszol velem is? 1 kézzel wasd+kameraforgatás tolom


link armory es eldontom
Go Back To Magyar Topic List
Prev15678Next
Add Reply New Topic New Poll