d2jsp
Log InRegister
d2jsp Forums > Off-Topic > International > Magyar > Késes Angel Progress Topique
Prev15678922Next
Add Reply New Topic New Poll
Member
Posts: 366
Joined: Jul 23 2014
Gold: 0.00
Warn: 10%
Jul 30 2014 04:25am
Quote (MarcusD @ Jul 30 2014 04:21am)
máté normális embernek tűnsz nekem, én segíthetek neked ha kell valaki, igaz ignorálni fogsz mert LÓL MARCIKA LÓL, de ha komolyan gondolod akkor én itt vagyok


no offense, de miben tudsz segiteni neki?
Member
Posts: 43,332
Joined: Dec 21 2006
Gold: 343.00
Jul 30 2014 04:48am
Quote (dotosport @ Jul 30 2014 10:25am)
no offense, de miben tudsz segiteni neki?


hogyan kell proper módon megfogni a hamburgert
Member
Posts: 31,291
Joined: Jun 18 2007
Gold: 280.00
Jul 30 2014 05:00am
Quote (dotosport @ Jul 30 2014 11:25am)
no offense, de miben tudsz segiteni neki?


lelki support

szegény marcit utobbi időben mindig betalájátok mert tulsulyos, sokkal durvábban gyepáljátok mint vaneket mondjuk és ő nem is nagyon flamel vissza
Member
Posts: 366
Joined: Jul 23 2014
Gold: 0.00
Warn: 10%
Jul 30 2014 05:27am
Quote (anyd @ Jul 30 2014 01:00pm)
lelki support

szegény marcit utobbi időben mindig betalájátok mert tulsulyos, sokkal durvábban gyepáljátok mint vaneket mondjuk és ő nem is nagyon flamel vissza


nincs azért marci nagyon flamelve imo.
max néha egy-egy DAGAT XD!
Member
Posts: 46,130
Joined: Aug 22 2006
Gold: 85,930.00
Jul 30 2014 05:32am
Quote (MarcusD @ 30 Jul 2014 04:21)
máté normális embernek tűnsz nekem, én segíthetek neked ha kell valaki, igaz ignorálni fogsz mert LÓL MARCIKA LÓL, de ha komolyan gondolod akkor én itt vagyok


marcusd nekem mer nem segit
Member
Posts: 43,332
Joined: Dec 21 2006
Gold: 343.00
Jul 30 2014 05:41am
marci segíts
Member
Posts: 14,979
Joined: Apr 1 2007
Gold: 834.97
Jul 30 2014 06:24am
Quote (fleSs @ Jul 30 2014 10:02am)
eddig csendben olvastam a dolgokat es az elejen tetszett is amit csinalsz, de ez a felfogas szerintem mar kicsit beteges, es nem azt fogod talalni ebben a pua dologban amit keresel.
persze attol meg csajozol, meg ismerkedsz, szoval vesziteni nem fogsz vele, glhf


hát akkor beteg vagyok de legalább eléggé boldog is. :~D sokkal jobb mint amikor "normális" voltam mint azok akik ezt lenézik meg etc

Quote (Senee @ Jul 30 2014 10:09am)
amúgy ez mekkora rák felfogás
ösztönből jön de ha belegondolsz akkor kurvára elvethető

mi a faszt érdekel téged hogy mi marad utánad ha már megdöglöttél
reprodukálni geic hát egyszer élsz és azt is elbasznád egy gyerekkel aki sir-rí-pofázik bönböl akaratoskodik etc
nem tudod csinálni amit akarsz, de legalább elmondhatod, hogy reprodukáltál, na .... nagy érdem.. a gazdagoknak kitermelted a következő gen rabszolgát gg


igen elvetheted, és akkor lesz ilyen boldogtalan szardarab az emberből mint te, tényleg megéri elnyomni a dolgot és úgy leélni 1 életet mint ahogy te csinálod. és a reprodukció alatt nem azt értem hogy legyen 20 gyerek, a reprodukciós ösztönöd az maga az hogy meglátsz 1 jó csajt és megakarod kurni vagy hogy kanos vagy napközben. persze mivel van koton meg egyéb dolgok ezért nemkell hogy gyereked legyen belőle, de attól ez még ugyanaz




amúgy marci igazából nemkell különösebb segítség max wingman, de te még elég fiatalka vagy sztem ahhoz hogy együtt nyomjuk, 16-17 éves lehetsz?

This post was edited by BmA_BeMyAngel on Jul 30 2014 06:24am
Member
Posts: 13,320
Joined: Jul 19 2008
Gold: 21,598.00
Jul 30 2014 07:38am
Quote (BmA_BeMyAngel @ 30 Jul 2014 14:24)
hát akkor beteg vagyok de legalább eléggé boldog is. :~D sokkal jobb mint amikor "normális" voltam mint azok akik ezt lenézik meg etc



igen elvetheted, és akkor lesz ilyen boldogtalan szardarab az emberből mint te, tényleg megéri elnyomni a dolgot és úgy leélni 1 életet mint ahogy te csinálod. és a reprodukció alatt nem azt értem hogy legyen 20 gyerek, a reprodukciós ösztönöd az maga az hogy meglátsz 1 jó csajt és megakarod kurni vagy hogy kanos vagy napközben. persze mivel van koton meg egyéb dolgok ezért nemkell hogy gyereked legyen belőle, de attól ez még ugyanaz




amúgy marci igazából nemkell különösebb segítség max wingman, de te még elég fiatalka vagy sztem ahhoz hogy együtt nyomjuk, 16-17 éves lehetsz?


17 lettem két hete

Quote (dotosport @ 30 Jul 2014 12:25)
no offense, de miben tudsz segiteni neki?


akármiben, fogalmam sincs, ezt nem gondoltam át éjjel fél 5kor
Member
Posts: 31,291
Joined: Jun 18 2007
Gold: 280.00
Jul 30 2014 07:55am
btw ha holnap van kedvetek kimehetünk deákra, már csak ugy chillelni is
Member
Posts: 8,400
Joined: Jul 31 2013
Gold: 95.00
Jul 30 2014 09:06am
Quote (anyd @ Jul 30 2014 03:55pm)
btw ha holnap van kedvetek kimehetünk deákra, már csak ugy chillelni is


Megyek lol
Go Back To Magyar Topic List
Prev15678922Next
Add Reply New Topic New Poll