d2jsp
Log InRegister
d2jsp Forums > Off-Topic > International > Magyar >
Poll > Te Megeszed A Pizza Szelet?
Prev15678916Next
Add Reply New Topic New Poll
  Guests cannot view or vote in polls. Please register or login.
Member
Posts: 21,013
Joined: Oct 12 2006
Gold: 35,050.00
Trader: Trusted
Jul 29 2014 09:53am
igen
Member
Posts: 5,907
Joined: Feb 3 2012
Gold: 43.51
Jul 29 2014 09:56am
amúgy igen
Member
Posts: 49,805
Joined: Feb 27 2006
Gold: 3,747.73
Jul 29 2014 10:18am
Te meg enni pizza szelet?
Member
Posts: 5,054
Joined: Dec 27 2011
Gold: 0.00
Warn: 10%
Jul 29 2014 12:02pm
összegyűröm és megeszem egyben
Member
Posts: 43,332
Joined: Dec 21 2006
Gold: 343.00
Jul 29 2014 12:31pm
Member
Posts: 19,706
Joined: Jul 30 2006
Gold: 0.00
Jul 29 2014 12:35pm
Quote (Fezmin @ 29 Jul 2014 17:53)
igen


nézd már, egy fezmin
Member
Posts: 31,127
Joined: May 29 2006
Gold: 22,929.43
Trader: Trusted
Jul 30 2014 02:23am
Quote (josheide @ 29 Jul 2014 13:02)
Igen, mindig.

Amikor felfedeztem hogy a pizza hut csinal sajttal toltott szelu pizzat az egy nagyon szep napja volt az eletemnek.


Ó hogy fújjon el a sajttal töltött szél! :D

Amúgy a Pizza Kingnél is kérheted a pizzát sajttal töltött széllel.


OT: +
Member
Posts: 4,000
Joined: Mar 11 2014
Gold: 0.05
Jul 30 2014 02:30am
Quote (RiNGiSpiLeR @ Jul 30 2014 09:23am)
Ó hogy fújjon el a sajttal töltött szél! :D

Amúgy a Pizza Kingnél is kérheted a pizzát sajttal töltött széllel.


OT: +


pizza kinget nagyon nem szeretem

az egyetlen + náluk, hogy gyorsak, a pizza minősége viszont változó, legtöbbször így is hideg és kevés a feltét még ha valamiből duplát kértem akkor is
Member
Posts: 31,127
Joined: May 29 2006
Gold: 22,929.43
Trader: Trusted
Jul 30 2014 02:50am
Quote (TuskesVanek @ 30 Jul 2014 09:30)
pizza kinget nagyon nem szeretem

az egyetlen + náluk, hogy gyorsak, a pizza minősége viszont változó, legtöbbször így is hideg és kevés a feltét még ha valamiből duplát kértem akkor is


Hát nem a legjobb az tuti. Sokszor van az, hogy a 39 perces vállalásuk helyett majd' 1 óra alatt érkezik meg a kaja. :/
Member
Posts: 6,323
Joined: Jun 3 2011
Gold: 45.00
Oct 22 2014 12:05pm
jobban szeretem a szélét mint a feltétet
Go Back To Magyar Topic List
Prev15678916Next
Add Reply New Topic New Poll