Quote (josheide @ 27 Jul 2014 23:00)
Alap makrookonomia, hogy mikor a kamatok alacsonyan vannak akkor probalnak az emberek nem bankba penzt tolni, hanem inkabb befektetnek...
De akkoris nagyon nagyon szuk reteg lehet az akiket egy ilyesmi, unorthodox befektetesi lehetoseggel meg lehet fogni.
bold: igen, és? én is ezt mondom, hogy van pénz dögivel
tökmindegy, hogy mekkora réteg, ha sok a pénz, akkor elég egyszer bejönnie
de még mindig az ötlet ismerete nélkül csak arra akarok kilyukadni, hogy nem kell egyből eltemetni az egészet