Quote (Anarkin @ Jul 17 2014 08:59pm)
mondjuk az hogy a mai világban szerintem nem tud odáig fajulni a háború hogy "úgyis mindegy" legyen
már régen se nagyon tudott
btw két szereplőnek van temes mennyisége, és mindkettő olyan területen lakik hogy őket viszont visszabombázni nem is tudják rendesen, mert nulla népsűrűség van az országok 4/5-ében
ezzel szerintem eléggé megkötik mindenki más kezét
Szerintem rosszul gondolkozol kicsit most, mert abban igazad van h regen se tudott es inkabb beket kotottek megadtak magukat, es nyilvan ritkan irtottak ki az utolso lakost is egy orszagban xd de azert most megis mas a helyzet, mivel eleg egy gombnyomas hozza, regen meg evekig tartott volna egy haboru lol
Quote (BmA_BeMyAngel @ Jul 17 2014 08:56pm)
itt az ideje elmenni kurvázni
at eleg degradalo hogy fizetek a baszasert :s
Quote (Karan2_Returned @ Jul 17 2014 08:56pm)
Kitiltjak az oroszokat a dota szerverekröl.
rohogok