d2jsp
Log InRegister
d2jsp Forums > Off-Topic > International > Magyar > Ukrajnaban Lelottek Egy Utasszallitot
Prev15678911Next
Add Reply New Topic New Poll
Member
Posts: 14,979
Joined: Apr 1 2007
Gold: 834.97
Jul 17 2014 12:56pm
Quote (putincykavodka @ Jul 17 2014 07:49pm)
ez
kosz mes


itt az ideje elmenni kurvázni
Member
Posts: 20,826
Joined: Feb 8 2012
Gold: 1,630.69
Jul 17 2014 12:56pm
Quote (Floodban @ Jul 17 2014 07:55pm)
kivancsi leszek usa meg az uk mit reagal erre, nem hiszem h szotlanul hagyjak


Kitiltjak az oroszokat a dota szerverekröl.
Member
Posts: 33,712
Joined: Jan 7 2007
Gold: 0.00
Jul 17 2014 12:57pm
Quote (Karan2_Returned @ 17 Jul 2014 20:56)
Kitiltjak az oroszokat a dota szerverekröl.


ezért actually megérné a 3. vh
Member
Posts: 33,712
Joined: Jan 7 2007
Gold: 0.00
Jul 17 2014 12:59pm
Quote (Floodban @ 17 Jul 2014 20:55)
kivancsi leszek usa meg az uk mit reagal erre, nem hiszem h szotlanul hagyjak


Vice-president Joe Biden has offered assistance to Ukrainian president Petro Poroshenko, Reuters reports, adding that the US will do what it can to to help determine the causes leading to the crash.
Member
Posts: 53,925
Joined: Apr 15 2007
Gold: 11,500.00
Trader: Trusted
Jul 17 2014 12:59pm
Quote (Karan2_Returned @ 17 Jul 2014 19:51)
Tegyük fel lesz egy haboru atom nelkül, akkor a vesztest mi tartja vissza hogy kilöjön par atombombat a vegen mivel ugyis mindegy mar?


mondjuk az hogy a mai világban szerintem nem tud odáig fajulni a háború hogy "úgyis mindegy" legyen
már régen se nagyon tudott

btw két szereplőnek van tetemes mennyisége, és mindkettő olyan területen lakik hogy őket viszont visszabombázni nem is tudják rendesen, mert nulla népsűrűség van az említett két ország 4/5-ében
ezzel szerintem eléggé megkötik mindenki más kezét

This post was edited by Anarkin on Jul 17 2014 01:01pm
Member
Posts: 8,400
Joined: Jul 31 2013
Gold: 95.00
Jul 17 2014 01:03pm
Quote (Anarkin @ Jul 17 2014 08:59pm)
mondjuk az hogy a mai világban szerintem nem tud odáig fajulni a háború hogy "úgyis mindegy" legyen
már régen se nagyon tudott

btw két szereplőnek van temes mennyisége, és mindkettő olyan területen lakik hogy őket viszont visszabombázni nem is tudják rendesen, mert nulla népsűrűség van az országok 4/5-ében
ezzel szerintem eléggé megkötik mindenki más kezét


Szerintem rosszul gondolkozol kicsit most, mert abban igazad van h regen se tudott es inkabb beket kotottek megadtak magukat, es nyilvan ritkan irtottak ki az utolso lakost is egy orszagban xd de azert most megis mas a helyzet, mivel eleg egy gombnyomas hozza, regen meg evekig tartott volna egy haboru lol
Quote (BmA_BeMyAngel @ Jul 17 2014 08:56pm)
itt az ideje elmenni kurvázni
at eleg degradalo hogy fizetek a baszasert :s

Quote (Karan2_Returned @ Jul 17 2014 08:56pm)
Kitiltjak az oroszokat a dota szerverekröl.


rohogok
Member
Posts: 43,332
Joined: Dec 21 2006
Gold: 343.00
Jul 17 2014 01:03pm
Quote (Anarkin @ Jul 17 2014 06:59pm)
mondjuk az hogy a mai világban szerintem nem tud odáig fajulni a háború hogy "úgyis mindegy" legyen
már régen se nagyon tudott

btw két szereplőnek van tetemes mennyisége, és mindkettő olyan területen lakik hogy őket viszont visszabombázni nem is tudják rendesen, mert nulla népsűrűség van az említett két ország 4/5-ében
ezzel szerintem eléggé megkötik mindenki más kezét


wat

nyilván oda dobjak a bombát ahol a legjobban fáj, az 1/5 részre
mindenhol vannak sürübben lakott/fontosabb területek amik fájnának ha elvesznének
Member
Posts: 20,826
Joined: Feb 8 2012
Gold: 1,630.69
Jul 17 2014 01:08pm
Quote (Anarkin @ Jul 17 2014 07:59pm)
mondjuk az hogy a mai világban szerintem nem tud odáig fajulni a háború hogy "úgyis mindegy" legyen
már régen se nagyon tudott

btw két szereplőnek van tetemes mennyisége, és mindkettő olyan területen lakik hogy őket viszont visszabombázni nem is tudják rendesen, mert nulla népsűrűség van az említett két ország 4/5-ében
ezzel szerintem eléggé megkötik mindenki más kezét


A hideghabrou alatt (lehet meg most is) volt az USA-nak par tengeralattjaroja az Anktarktisz alatt, es az volt a feladatuk hogy ha az orszag elveszitene egy haborut Oroszorszag ellen akkor alljanak bosszut par atombombaval.
Member
Posts: 23,647
Joined: Jan 17 2010
Gold: 0.00
Jul 17 2014 01:14pm
Quote (Floodban @ Jul 17 2014 07:55pm)
kivancsi leszek usa meg az uk mit reagal erre, nem hiszem h szotlanul hagyjak


kiadnak egy közleményt

nem lesz itt semmi
Member
Posts: 46,130
Joined: Aug 22 2006
Gold: 85,930.00
Go Back To Magyar Topic List
Prev15678911Next
Add Reply New Topic New Poll