d2jsp
Log InRegister
d2jsp Forums > Off-Topic > International > Magyar > Boldog Szülinapot > Sándor
Prev15678Next
Add Reply New Topic New Poll
Member
Posts: 19,706
Joined: Jul 30 2006
Gold: 0.00
Jul 11 2014 03:57am
Hinrich: szia kicsim
Osaki: kicsim? mi van veled? XD
Hinrich: mer? nem hívhatlak így?
Osaki: nekem8 Baby :)
Hinrich: tökre hiányzol
Osaki: tényleg?
Hinrich: tényleg
Hinrich: én is hiányzom neked? :)
Osaki: hogyne XD
Hinrich: ne genyózz már :/
Osaki: jó tudod mit? te is hiányzol nekem szivem
Hinrich: :) átjösz holnap?
Osaki: nem tudom, mér mit csinálunk?
Hinrich: hát lenne pár ötletem ;D
Osaki: pl?
Hinrich: pl lefektetnélek az ágyamra
Osaki: he?
Hinrich: és csókolnálak amíg engeded
Osaki: kajak???
Hinrich: alap :D és letépném a ruháid és magamévá tennélek
Osaki: baszod te szívtál?
Hinrich: ??
Osaki: anyádat te buzi
Hinrich: Bence hogy a retkes élet vinné el a farkad XD
Osaki: ?
Hinrich: azt hittem a hugod vagy XD
Osaki: jah :)
Osaki: hú gec megkönnyebbültem, elég gáz lett volna nemet mondani a legjobb haveromnak *dirr
Hinrich: szal átjöhet a húgod?
Osaki: hülye vagy, azok után hogy tudom mire megy ki a játék?
Hinrich: faszom a közös nevetekbe!!!
Member
Posts: 4,000
Joined: Mar 11 2014
Gold: 0.05
Jul 11 2014 03:57am
Quote (Rawen @ Jul 11 2014 10:56am)
dat shitposting


Member
Posts: 19,706
Joined: Jul 30 2006
Gold: 0.00
Jul 11 2014 03:57am
[11:41] <Abarai> temakat osztott ki egy tanar
[11:41] <Abarai> egy temara ket ember kellett neki
[11:41] <Abarai> a vegen 2 tema maradt
[11:42] <Abarai> az egyiket elvallalta egy csaj
[11:42] <Abarai> de kellett hozza meg valaki
[11:42] <Abarai> a masik tema meg az eutanazia volt
[11:42] <Abarai> a tanar ilyet szolt
[11:42] <Abarai> na, kedvet kapott valaki a kolleginahoz, vagy inkabb az eutanazia?
[11:42] <Abarai> aszittem kifordulok a szekbol :D
Member
Posts: 19,706
Joined: Jul 30 2006
Gold: 0.00
Jul 11 2014 03:58am
* barci madafaka (L) norbi G üzenete:
mesélte btom, h egyik ismerősének a haverja mentős. és kihívta a mentőket két fiatal, egy srác meg egy csaj. meztelenek vtak. a csajnak égési sérülési vtak, a srác farka meg vérzett. megkérdezték a mentősök, h mi történt. palacsintát csináltak meztelenül. a csaj szopta a srácot miközbe a srác forgatta a palacsintát. a forró olaj a csajra ment, és ráharapott a srác farkára. a srácot annyira hirtelen érte, h elkezdte ütögetni a forró serpenyővel a csajt
*anyám : O
gergo_ gorgeous says (23:46):
*XDDDDDDDDDDDDDDDDDD
Member
Posts: 19,706
Joined: Jul 30 2006
Gold: 0.00
Jul 11 2014 03:59am
Krisztián üzenete:
bazze, reggel háborúztam a szobámban....
Krisztián üzenete:
arra ébredtem, hogy valami rászállt a fejemre
Krisztián üzenete:
mondom a rosseb, előjöttek a legyek
Krisztián üzenete:
azokat meg gyűlölöm, mondom kiírtom
Krisztián üzenete:
lekotortam a fejemről, és akkor vettem észre, hogy egy nehéz taktikai darázs volt az :S
Paul üzenete:
:DDD
Krisztián üzenete:
ott szöszmötölt a párnámon....
Krisztián üzenete:
nekem se kellett több, megfújtam a kürtöt és elkezdtem csapkodni a párnát a falhoz (mer a darazsaktól nem kicsit félek....)
Paul üzenete:
:D
Krisztián üzenete:
5 izomcsapás után mintha hozzá se értem volna a dögjéhez....
Krisztián üzenete:
felkaptam a tévétávirányítót és elkezdtem ütni azzal
Krisztián üzenete:
akkor aszittem kiütöttem....
Paul üzenete:
:DD:DD:DD:DD
Paul üzenete:
bash...!!!!!!
Krisztián üzenete:
visszafeküdtem, erre mi van?
Krisztián üzenete:
2 perc múlva zümmögve elindult a falhoz....
Krisztián üzenete:
mondom a kurva anyád....
Krisztián üzenete:
erre hallok egy kurvanagy koppanást, na gondoltam magamba, ez a genyó is japán lehetett, kinyírta magát
Krisztián üzenete:
visszaaludni nem tudtam, mondom TV-zek
Krisztián üzenete:
benyomom a TV-t, nézem félkómásam, erre 3 centire tőlem felmászott az ágyra :S
Krisztián üzenete:
mondom bazze, ez termi-darázs, vagy nemtom
Paul üzenete:
D:
Paul üzenete:
:DD
Krisztián üzenete:
node 3 centis közelség az nekem már túl sok, szal felkaptam a telót aztán azzal is adtam neki....
Paul üzenete:
baze!!!
Krisztián üzenete:
ÉS NEM DÖGLÖTT MEG!!!!!!!!!
Paul üzenete:
szal vesztettél?......de megkímélte az életedet?
Krisztián üzenete:
nem vesztettem....
Paul üzenete:
kiegyeztetek egy döntetlenben?
Krisztián üzenete:
fohászkodtam a Császárhoz, és leemeltem a 800 oldalas Warhammer könyvet a polcról
Paul üzenete:
:DD
Paul üzenete:
aztaqrva
Krisztián üzenete:
amikor agyonütöttem rontott be apám, hogy mi a frászt csinálok, mer úgy hangzik, mintha bontanám a házat
Paul üzenete:
:DD:DD:DD
Krisztián üzenete:
érted, gugolok az ágyon ütöm a darazsat a könyvvel és benyit apám.....
Member
Posts: 43,332
Joined: Dec 21 2006
Gold: 343.00
Jul 11 2014 03:59am
Quote (tevetava @ Jul 11 2014 09:57am)
[11:41] <Abarai> temakat osztott ki egy tanar
[11:41] <Abarai> egy temara ket ember kellett neki
[11:41] <Abarai> a vegen 2 tema maradt
[11:42] <Abarai> az egyiket elvallalta egy csaj
[11:42] <Abarai> de kellett hozza meg valaki
[11:42] <Abarai> a masik tema meg az eutanazia volt
[11:42] <Abarai> a tanar ilyet szolt
[11:42] <Abarai> na, kedvet kapott valaki a kolleginahoz, vagy inkabb az eutanazia?
[11:42] <Abarai> aszittem kifordulok a szekbol :D


:DD
Member
Posts: 19,706
Joined: Jul 30 2006
Gold: 0.00
Jul 11 2014 03:59am
x: és akkor mit csin holnap?:P
y: amit akarsz
x: mihez lenne kedved?:D
y: neked?
x: őszintén?:D
y: ja
y: na
x: hozzád
y: jol van
y: baby
x: akkor mit csin?:D
y: amit akarsz
x: hát h igy komoly legyek xd
x: 1 jó sex jól esne
x: :$
x: itt vagy?
y: te kis szarházi
y: mit akarsz a lányomtól
y: majd beszélek én anyáddal
Member
Posts: 19,706
Joined: Jul 30 2006
Gold: 0.00
Jul 11 2014 04:00am
anyámék mindig pirossal díszítik a karácsonyfát
Loby .: Tschomagolózseni :. {Karácsonyi Q]|[azásolok. kepcsör dö kriszmösztrí} üzenete:
szomszéd meg mindig kékkel
Loby .: Tschomagolózseni :. {Karácsonyi Q]|[azásolok. kepcsör dö kriszmösztrí} üzenete:
lehet lesnének egyet, ha felkapnám a vállamra a karácsonyfát, jobb kézben shotgun, átpattognék szomszédba és belebasznám a karifánkat az övék helyére
Loby .: Tschomagolózseni :. {Karácsonyi Q]|[azásolok. kepcsör dö kriszmösztrí} üzenete:
és a narrátor beordítaná, hogy blue leads
Szhabee üzenete:
:D:D:D:D:D:D:D
Szhabee üzenete:
LOOOOL:D:D
Member
Posts: 19,706
Joined: Jul 30 2006
Gold: 0.00
Jul 11 2014 04:01am
D!Z@$T3R: cs
D!Z@$T3R: hallod, szombatig ne dobd ki a csajod, mert levágja a hajam nálad
D!Z@$T3R: :D
BiTi: xD
BiTi: te buzi
BiTi: itt ül
BiTi: :D
D!Z@$T3R: :S
D!Z@$T3R: jajj
BiTi kijelentkezett
D!Z@$T3R: kereshetek egy másik fodrászt....
Member
Posts: 19,706
Joined: Jul 30 2006
Gold: 0.00
Jul 11 2014 04:02am
<Soma> irkalsz itt kinaiul kee...
<kiroi> szarhazi vagyok?
<Soma> aha
<kiroi> tarsadalom rakfeneje?
<Soma> aha
<kiroi> szar szemet szar alak?
<Soma> aha
<kiroi> ujgazdag kocsog?
<Soma> aha
<kiroi> szelkakas, luxusbaloldal, iskolatuntetes, istenkaromlas?
<Soma> aha
<kiroi> gazemberseg, hupakolas?
<Soma> aha
<kiroi> mindent egybeveve akkor nekem bizony a kurva anyamat?
<Soma> aha
<kiroi> k.
Go Back To Magyar Topic List
Prev15678Next
Add Reply New Topic New Poll