d2jsp
Log InRegister
d2jsp Forums > Off-Topic > International > Magyar > Message Cannot Be Sent Based On Either The Receive
Prev15678910Next
Add Reply New Topic New Poll
Member
Posts: 8,400
Joined: Jul 31 2013
Gold: 95.00
Jul 8 2014 04:35pm
Quote (CyberPunk666 @ Jul 9 2014 12:33am)
18 ember megy a subról?
LOL

Mond már el kik azok, csak kíváncsi vagyok hogy szedsz össze innen 18 embert.


Tizennyolcadikan szerintem nem tizennyolcan
Member
Posts: 42,999
Joined: Jul 16 2006
Gold: 1.00
Jul 8 2014 04:35pm
Quote (SummertimeClothes @ 9 Jul 2014 00:34)
nemtudom hogy ez most cyberpunk humor vagy cyberpunk szovegertes :<


Jó, egy kicsit késő van már

Quote (putincykavodka @ 9 Jul 2014 00:35)
Tizennyolcadikan szerintem nem tizennyolcan


rájöttem közben, csak nem tudtam a dátumot és kicsit fáradt is vagyok már.

This post was edited by CyberPunk666 on Jul 8 2014 04:36pm
Member
Posts: 55,048
Joined: Aug 3 2007
Gold: 33,265.80
Jul 8 2014 04:35pm
Quote (CyberPunk666 @ 8 Jul 2014 23:33)
18 ember megy a subról?
LOL

Mond már el kik azok, csak kíváncsi vagyok hogy szedsz össze innen 18 embert.


julius 18-an

cowding
cpt
anamy
anyd
kuzdithom (maybe)
tacsi
en

fuxy (maybe)
bug (maybe)
Redeyes (maybe)

sajnos ma este elvesztettuk mesht (mesh legyel ujra a baratom)

This post was edited by josheide on Jul 8 2014 04:37pm
Member
Posts: 49,980
Joined: Jul 1 2008
Gold: 13,000.00
Jul 8 2014 04:35pm
Quote (CyberPunk666 @ Jul 8 2014 11:33pm)
18 ember megy a subról?
LOL

Mond már el kik azok, csak kíváncsi vagyok hogy szedsz össze innen 18 embert.


rohogok
Member
Posts: 26,945
Joined: Jan 31 2012
Gold: 411.00
Jul 8 2014 04:35pm
Quote (SummertimeClothes @ 9 Jul 2014 00:33)
nekem mindegy, ha van mellettem 1-2 ismeros, iszogatom egesz ejjel az mountain dewomat, aztan nem ismerkedek csak nezem a gamet


meg most igy in irl life nem ugyan az, mint ingame, ahol esetleg 20 perc ismeretseg utan elmondja, hogy megoli az anyamat almaban, ha nem veszek azonnal wardokat, vagy ilyesmi, ertitek.
Member
Posts: 42,999
Joined: Jul 16 2006
Gold: 1.00
Jul 8 2014 04:36pm
Jól van na, rájöttem, nincs itt semmi látnivaló, lehet továbbmenni.


De azért jót röhögök magamon :D

This post was edited by CyberPunk666 on Jul 8 2014 04:37pm
Member
Posts: 8,400
Joined: Jul 31 2013
Gold: 95.00
Jul 8 2014 04:37pm
Quote (SummertimeClothes @ Jul 9 2014 12:35am)
meg most igy in irl life nem ugyan az, mint ingame, ahol esetleg 20 perc ismeretseg utan elmondja, hogy megoli az anyamat almaban, ha nem veszek azonnal wardokat, vagy ilyesmi, ertitek.


Ertjuk aki
De azert ha torlod az invem meg megollek almodban
Quote (josheide @ Jul 9 2014 12:35am)
julius 18-an

cowding
cpt
anamy
anyd
kuzdithom
tacsi
en


:S
Member
Posts: 49,980
Joined: Jul 1 2008
Gold: 13,000.00
Jul 8 2014 04:38pm
Quote (SummertimeClothes @ Jul 8 2014 11:35pm)
meg most igy in irl life nem ugyan az, mint ingame, ahol esetleg 20 perc ismeretseg utan elmondja, hogy megoli az anyamat almaban, ha nem veszek azonnal wardokat, vagy ilyesmi, ertitek.


azok akik el is mennenek teljesen hugyarcok imo
elkezdhetnem sorolni a neveket de biztos nem ismered oket

mondjuk ilyen rizza vagy nxt.kz.balazs jo fejeknek tunnek
Member
Posts: 8,400
Joined: Jul 31 2013
Gold: 95.00
Jul 8 2014 04:39pm
Quote (Flutter @ Jul 9 2014 12:38am)
azok akik el is mennenek teljesen hugyarcok imo
elkezdhetnem sorolni a neveket de biztos nem ismered oket

mondjuk ilyen rizza vagy nxt.kz.balazs jo fejeknek tunnek


Meg en is jo fejnek tunok))
Member
Posts: 26,945
Joined: Jan 31 2012
Gold: 411.00
Jul 8 2014 04:40pm
Quote (Flutter @ 9 Jul 2014 00:38)
azok akik el is mennenek teljesen hugyarcok imo
elkezdhetnem sorolni a neveket de biztos nem ismered oket

mondjuk ilyen rizza vagy nxt.kz.balazs jo fejeknek tunnek


facebookon meg ilyen videki grillek meg kulfoldi arcok is kommenteltek, ki tudja, ki megy egyaltalan
Go Back To Magyar Topic List
Prev15678910Next
Add Reply New Topic New Poll