d2jsp
Log InRegister
d2jsp Forums > Off-Topic > International > Magyar > Félévi/évvégi Osztályzat Topik
Prev15678Next
Add Reply New Topic New Poll
Member
Posts: 43,289
Joined: Mar 25 2005
Gold: 355.92
Jun 21 2014 06:44am
Quote (bbaallaaggee @ Jun 21 2014 02:39pm)
Ja, én azt sem tudom, hogy nálunk hogy hívják pontosan, csak hogy konkrétan valami ilyesmiről van szó. Viszont így a hatodik félévre sikerült felverekednem magam a mintanantervhez, úgyhogy most meg vagyok nyugodva


nem tudod, hogy milyen szakra jársz?
Member
Posts: 33,712
Joined: Jan 7 2007
Gold: 0.00
Jun 21 2014 06:45am
Quote (Saenchai @ 21 Jun 2014 14:44)
nem tudod, hogy milyen szakra jársz?


ő ennyire férfi
Member
Posts: 31,725
Joined: Jan 16 2008
Gold: 1,593.00
Jun 21 2014 07:09am
5 targybol atmentem, 2-bol megbasztak, szoval jovore +2 oram lesz, az egyik biomechanics a masik meg nutrition. Kosz David Cameron
Member
Posts: 42,133
Joined: Nov 12 2007
Gold: 6,645.00
Jun 21 2014 07:16am
meglett pár tárgy meg pár nem, de most valószínűleg kibasznak valami kredittúllépés miatt
Member
Posts: 35,546
Joined: Jun 18 2008
Gold: 5,390.00
Jun 21 2014 07:18am
Quote (szabika @ Jun 21 2014 02:16pm)
meglett pár tárgy meg pár nem, de most valószínűleg kibasznak valami kredittúllépés miatt


#szabikafeels

anyadek amugy ezt hogy toleraljak? gondolom ok tartanak el
Member
Posts: 43,332
Joined: Dec 21 2006
Gold: 343.00
Jun 21 2014 07:23am
Quote (jarabekg @ Jun 21 2014 01:18pm)
#szabikafeels

anyadek amugy ezt hogy toleraljak? gondolom ok tartanak el


lehet több pénzük van nekik mint a subon mindenkinek együttvéve
csak nem kérkedett vele
Member
Posts: 45,902
Joined: Oct 8 2006
Gold: 59.00
Jun 21 2014 07:40am
Quote (szabika @ 21 Jun 2014 14:16)
meglett pár tárgy meg pár nem, de most valószínűleg kibasznak valami kredittúllépés miatt


end of an era :((

/ azért röhögök, még itt is "valami kredittúllépés"

This post was edited by Nerz8 on Jun 21 2014 07:41am
Member
Posts: 42,133
Joined: Nov 12 2007
Gold: 6,645.00
Jun 21 2014 10:56am
Quote (jarabekg @ Jun 21 2014 02:18pm)
#szabikafeels

anyadek amugy ezt hogy toleraljak? gondolom ok tartanak el


megélhetést munkahelyről, sulit angliai hitellel fedezem
eez-eh.
Member
Posts: 35,964
Joined: Dec 27 2007
Gold: 0.00
Jun 21 2014 11:02am
Quote (szabika @ Jun 21 2014 01:16pm)
meglett pár tárgy meg pár nem, de most valószínűleg kibasznak valami kredittúllépés miatt


és meglepődsz ezen azok után, hogy 600 felvett kreditből 50-et teljesítettél?
Member
Posts: 42,133
Joined: Nov 12 2007
Gold: 6,645.00
Jun 21 2014 11:03am
Quote (xGurke @ Jun 21 2014 06:02pm)
és meglepődsz ezen azok után, hogy 600 felvett kreditből 50-et teljesítettél?


kreditekért kapják a zsét államtól mit kell faszakodni ezen?
Go Back To Magyar Topic List
Prev15678Next
Add Reply New Topic New Poll