Quote (bbaallaaggee @ Jun 21 2014 02:39pm)
Ja, én azt sem tudom, hogy nálunk hogy hívják pontosan, csak hogy konkrétan valami ilyesmiről van szó. Viszont így a hatodik félévre sikerült felverekednem magam a mintanantervhez, úgyhogy most meg vagyok nyugodva
nem tudod, hogy milyen szakra jársz?