d2jsp
Log InRegister
d2jsp Forums > Off-Topic > International > Magyar > Rohogok
Prev15678919Next
Closed New Topic New Poll
Member
Posts: 4,000
Joined: Mar 11 2014
Gold: 0.05
Jun 18 2014 03:50am
Quote (xGurke @ Jun 18 2014 10:48am)
nem fogja fel, hogy a sub 90%-a tőle kap rákot és főleg miatta kell mindenkinek post blockert használnia
de ugyebár a másik 30 ember a hülye, nem az az 1
kis 12 éves agyával nem tudja még felfogni ezeket


nem fogod fel a huszonéves fejeddel, hogy a hunsub 90%-a már inkább attól kap rákot, hogy minden topic bma gurke páros folyamatos vergődésével van tele, mert mert minden egyes vanek-senee-rici postra ugraniuk kell

sose fogod felfogni baszdmeg xD
Member
Posts: 8,400
Joined: Jul 31 2013
Gold: 95.00
Jun 18 2014 03:50am
Quote (xGurke @ Jun 18 2014 11:48am)
nem fogja fel, hogy a sub 90%-a tőle kap rákot és főleg miatta kell mindenkinek post blockert használnia
de ugyebár a másik 30 ember a hülye, nem az az 1
kis 12 éves agyával nem tudja még felfogni ezeket


Meg toled :)))
Member
Posts: 14,979
Joined: Apr 1 2007
Gold: 834.97
Jun 18 2014 03:51am
valaki adjon linket a küzditomis firefoxos postblokkerhez pls, nembírom működésre bírni a krómosat, vagy valami guideot halp pls

a .crx végű nem műxik
Member
Posts: 35,964
Joined: Dec 27 2007
Gold: 0.00
Jun 18 2014 03:53am
Quote (putincykavodka @ Jun 18 2014 09:48am)
Ja engem is idegesit mar, gurke jari lestat harmas))


Quote (TuskesVanek @ Jun 18 2014 09:50am)
nem fogod fel a huszonéves fejeddel, hogy a hunsub 90%-a már inkább attól kap rákot, hogy minden topic bma gurke páros folyamatos vergődésével van tele, mert mert minden egyes vanek-senee-rici postra ugraniuk kell

sose fogod felfogni baszdmeg xD


Quote (putincykavodka @ Jun 18 2014 09:50am)
Meg toled :)))


habzó szájjal vergődő nyomorékok vergődnek :zzz:
Member
Posts: 14,979
Joined: Apr 1 2007
Gold: 834.97
Jun 18 2014 03:55am
Quote (xGurke @ Jun 18 2014 10:53am)
habzó szájjal vergődő nyomorékok vergődnek :zzz:


tfw ez az internet és nem tudod agyonverni őket. feels bad man
Member
Posts: 8,400
Joined: Jul 31 2013
Gold: 95.00
Jun 18 2014 03:55am
Habzo szajjal vergodo nyomorek gurke vergodik :)
Member
Posts: 35,964
Joined: Dec 27 2007
Gold: 0.00
Jun 18 2014 03:56am
Quote (putincykavodka @ Jun 18 2014 09:55am)
Habzo szajjal vergodo nyomorek gurke vergodik :)


:zzz:

Quote (BmA_BeMyAngel @ Jun 18 2014 09:55am)
tfw ez az internet és nem tudod agyonverni őket. feels bad man


kedvencem amikor rici keménynek hiszi magát ezekkel a így megver, úgy megkésel valakit postjaival
faszát nem tudja kiverni, olyan satnya szegény, de a szája kurva nagy
vanek meg a 12 éves igazságosztó, aki megmondja a tutit mindenhol
Member
Posts: 53,925
Joined: Apr 15 2007
Gold: 11,500.00
Trader: Trusted
Jun 18 2014 03:58am
Quote (xGurke @ 18 Jun 2014 10:31)
ha most akarsz elkezdeni moderátorkodni a subon, akkor első körben bannoltasd ricit, másodikban pedig vaneket és senee-t
100%-ban biztos vagyok, hogy minden feszültség megoldódna és nem lenne ilyen butthurt mindenki
inb4 a felsoroltak közül bárki reagál rá, leszarom


(nem kezdek én semmit)
multi report publikus, én is használtam már -- ajánlom a csoportos használatát ha globálisan nem tetszik valami és van alapja
az embereket meg nem fogják kibannolni azért mert szar vicceket postolnak -- szerintem
ezzel szemben amit írtam egy létező dolog, mert +1-ezni meg 1st-özni sem lehet, és simán meg lehet kérni valakit, hogy postoljon már egy "ne forduljon elő mégegyszer ~ best regards" dolgot angolul, és utána viszont már tényleg elmondható hogy szólva lett miatta
de én természetesen nem reprezentálom a site moderációs álláspontját, csak kifejtem hogy mit látok reálisnak
és ne gyertek rám, mert úgyis nekem van igazam
Member
Posts: 8,400
Joined: Jul 31 2013
Gold: 95.00
Jun 18 2014 04:00am
Miert bantotok ? :)
Member
Posts: 14,979
Joined: Apr 1 2007
Gold: 834.97
Jun 18 2014 04:02am
kéne ilyen anti retard koalicio mint régen az anti rici koalicio, ha egységesen megállapodnánk hogy tényleg senki nem válaszol ezeknek, akkor lehet 1-2 hónapon belül megunnák hogy magukkal beszélgetnek. mert amúgy ezek tényleg a figyelemhiányukat élik itt ki, és a negatív figyelem táplálja őket
Go Back To Magyar Topic List
Prev15678919Next
Closed New Topic New Poll