Quote (xGurke @ 18 Jun 2014 10:31)
ha most akarsz elkezdeni moderátorkodni a subon, akkor első körben bannoltasd ricit, másodikban pedig vaneket és senee-t
100%-ban biztos vagyok, hogy minden feszültség megoldódna és nem lenne ilyen butthurt mindenki
inb4 a felsoroltak közül bárki reagál rá, leszarom
(nem kezdek én semmit)
multi report publikus, én is használtam már -- ajánlom a csoportos használatát ha globálisan nem tetszik valami és van alapja
az embereket meg nem fogják kibannolni azért mert szar vicceket postolnak -- szerintem
ezzel szemben amit írtam egy létező dolog, mert +1-ezni meg 1st-özni sem lehet, és simán meg lehet kérni valakit, hogy postoljon már egy "ne forduljon elő mégegyszer ~ best regards" dolgot angolul, és utána viszont már tényleg elmondható hogy szólva lett miatta
de én természetesen nem reprezentálom a site moderációs álláspontját, csak kifejtem hogy mit látok reálisnak
és ne gyertek rám, mert úgyis nekem van igazam