d2jsp
Log InRegister
d2jsp Forums > Off-Topic > International > Magyar >
Poll > Boldog Vagy? > Elégedett Vagy Az életeddel?
Prev15678Next
Add Reply New Topic New Poll
  Guests cannot view or vote in polls. Please register or login.
Member
Posts: 5
Joined: Jun 19 2014
Gold: 0.00
Jun 19 2014 04:06am
lehetne jobb de oke vagyok
Member
Posts: 13,320
Joined: Jul 19 2008
Gold: 21,598.00
Jun 19 2014 04:13am
Quote (drxxxsweg420quickscopesxxx @ 19 Jun 2014 12:06)
lehetne jobb de oke vagyok


na mivan mennyi van még a suspidból
Member
Posts: 5
Joined: Jun 19 2014
Gold: 0.00
Jun 19 2014 04:18am
Quote (MarcusD @ Jun 19 2014 12:13pm)
na mivan mennyi van még a suspidból


mi az a suspi? :o
Member
Posts: 14,979
Joined: Apr 1 2007
Gold: 834.97
Jun 19 2014 04:19am
boldog lennék ha nem kéne vizsgáznom már ebben a félévben :s
Member
Posts: 19,706
Joined: Jul 30 2006
Gold: 0.00
Jun 19 2014 04:22am
20 napja nincs vizsgám :)
Member
Posts: 43,332
Joined: Dec 21 2006
Gold: 343.00
Jun 19 2014 04:23am
asszem ledoktorálok
Member
Posts: 5
Joined: Jun 19 2014
Gold: 0.00
Jun 19 2014 04:25am
Quote (Senee @ Jun 19 2014 12:23pm)
asszem ledoktorálok


majd a vizsgáidon is kezdd el nyomatni, hogy a pökhendi professzor csak kedvtelésből buktat meg mindenkit, hogy jobban érezze magát
Member
Posts: 14,979
Joined: Apr 1 2007
Gold: 834.97
Jun 19 2014 06:35am
Quote (BmA_BeMyAngel @ Jun 19 2014 11:19am)
boldog lennék ha nem kéne vizsgáznom már ebben a félévben :s


véres geci, kurva tetves bme
Member
Posts: 43,332
Joined: Dec 21 2006
Gold: 343.00
Jun 19 2014 06:40am
Quote (BmA_BeMyAngel @ Jun 19 2014 12:35pm)
véres geci, kurva tetves bme


Ne búsulj Máté, legközelebb sikerülni fog! És mivel már lesz róla fogalmad; könnyebb is lesz! :)
Member
Posts: 14,979
Joined: Apr 1 2007
Gold: 834.97
Jun 19 2014 06:49am
Quote (Senee @ Jun 19 2014 01:40pm)
Ne búsulj Máté, legközelebb sikerülni fog! És mivel már lesz róla fogalmad; könnyebb is lesz! :)


sikerült, de 3ast kaptam 5ös helyett mert 1 mocskos fasszopó vizsgáztatott :))

ezért utálom ezt az egyetemet, az esetek 90%ban csak a szerencsén múlik hogy milyen jegyet kapsz, most bármelyik másik tanárhoz kerültem volna 5öst kapok, de pont ezt a nyomorékot kellett kifognom kösz bme tényleg kösz szépen

bye bye zsir uj ösztöndij
Go Back To Magyar Topic List
Prev15678Next
Add Reply New Topic New Poll