Quote (Senee @ Jun 19 2014 01:40pm)
Ne búsulj Máté, legközelebb sikerülni fog! És mivel már lesz róla fogalmad; könnyebb is lesz!

sikerült, de 3ast kaptam 5ös helyett mert 1 mocskos fasszopó vizsgáztatott :))
ezért utálom ezt az egyetemet, az esetek 90%ban csak a szerencsén múlik hogy milyen jegyet kapsz, most bármelyik másik tanárhoz kerültem volna 5öst kapok, de pont ezt a nyomorékot kellett kifognom kösz bme tényleg kösz szépen
bye bye zsir uj ösztöndij