Quote (Karan2_Returned @ Jun 16 2014 09:07pm)
Svajcban volt tavaly tema a politikaban hogy eszmeletlenül sokat keres par ember, föleg a fömuftik a gyogyszergyarto cegeknel. Egyik ember havi masfel milliard forintot keresett akkoriban.
szal jah, nem a tömeggyártást, hanem a kutatási, fejlesztési fázist kell kifizetni; de a nyomi egyetemi hallgatok már megkapták a fizetséget érte; a diplomát, meg az a pár melos a pénzt
a többi meg a vezérigazgató hájas seggét szolgálja
akinek meg nem elég mert mégtöbb kell neki de már azt se tudja hova tegye btw
fasznak az olyannak pénz aki nem bírja élvezni és dolgozik inkább tovább
annak a munka az élete
a pénzt inkább adja ide nekem aztán dolgozhat helyettem is ha annyira szereti
én pont fordítva vagyok vele
ezért kellett volna szép nőnek születnem
gazdag munkamániás fasz dolgozna mint a güzü azt arra élvezne hogy megint kitermelt haccáz csilliárdot
én meg élnék ahogy szeretnék
This post was edited by Senee on Jun 16 2014 03:14pm