d2jsp
Log InRegister
d2jsp Forums > Off-Topic > International > Magyar > Bug Szomorú Története
Prev15678927Next
Add Reply New Topic New Poll
Member
Posts: 8,400
Joined: Jul 31 2013
Gold: 95.00
Jun 16 2014 03:10pm
Quote (jarabekg @ Jun 16 2014 11:08pm)
ezert tartom a penzemet richter papirokban


????
Mert agyrakod van?
Mert az pl sokmindent megmagyarazna
Member
Posts: 43,332
Joined: Dec 21 2006
Gold: 343.00
Jun 16 2014 03:14pm
Quote (Karan2_Returned @ Jun 16 2014 09:07pm)
Svajcban volt tavaly tema a politikaban hogy eszmeletlenül sokat keres par ember, föleg a fömuftik a gyogyszergyarto cegeknel. Egyik ember havi masfel milliard forintot keresett akkoriban.


szal jah, nem a tömeggyártást, hanem a kutatási, fejlesztési fázist kell kifizetni; de a nyomi egyetemi hallgatok már megkapták a fizetséget érte; a diplomát, meg az a pár melos a pénzt
a többi meg a vezérigazgató hájas seggét szolgálja
akinek meg nem elég mert mégtöbb kell neki de már azt se tudja hova tegye btw

fasznak az olyannak pénz aki nem bírja élvezni és dolgozik inkább tovább
annak a munka az élete
a pénzt inkább adja ide nekem aztán dolgozhat helyettem is ha annyira szereti
én pont fordítva vagyok vele
ezért kellett volna szép nőnek születnem
gazdag munkamániás fasz dolgozna mint a güzü azt arra élvezne hogy megint kitermelt haccáz csilliárdot
én meg élnék ahogy szeretnék

This post was edited by Senee on Jun 16 2014 03:14pm
Member
Posts: 35,964
Joined: Dec 27 2007
Gold: 0.00
Jun 16 2014 03:16pm
Quote (Senee @ Jun 16 2014 09:14pm)
szal jah, nem a tömeggyártást, hanem a kutatási, fejlesztési fázist kell kifizetni; de a nyomi egyetemi hallgatok már megkapták a fizetséget érte; a diplomát, meg az a pár melos a pénzt
a többi meg a vezérigazgató hájas seggét szolgálja
akinek meg nem elég mert mégtöbb kell neki de már azt se tudja hova tegye btw

fasznak az olyannak pénz aki nem bírja élvezni és dolgozik inkább tovább
annak a munka az élete
a pénzt inkább adja ide nekem aztán dolgozhat helyettem is ha annyira szereti
én pont fordítva vagyok vele
ezért kellett volna szép nőnek születnem
gazdag munkamániás fasz dolgozna mint a güzü azt arra élvezne hogy megint kitermelt haccáz csilliárdot
én meg élnék ahogy szeretnék


mert lehet hogy visszaforgatja a pénzét egy másik kutatásba, ami után majd nem 20000 lesz a gyógyszer, hanem csak 5000?
nem mindenkit az éltet, hogy összeszedjen annyi pénzt, amennyit kiszámolt, hogy elég lesz élete végéig kólára pizzára meg wowra, hanem
el is akarnak érni valamit
Member
Posts: 43,332
Joined: Dec 21 2006
Gold: 343.00
Jun 16 2014 03:18pm
Quote (xGurke @ Jun 16 2014 09:16pm)
mert lehet hogy visszaforgatja a pénzét egy másik kutatásba, ami után majd nem 20000 lesz a gyógyszer, hanem csak 5000?
nem mindenkit az éltet, hogy összeszedjen annyi pénzt, amennyit kiszámolt, hogy elég lesz élete végéig kólára pizzára meg wowra, hanem
el is akarnak érni valamit


elérni
ezért a szarhalom emberiségért?!
minek
egy életed van
minek másokra pazarolni
mit hisznek, hogy a mennyországba kerülnek?!
min változtat az, hogy miután meghaltak; másoknak jobb lesz?!
kidolgozod a lelked és nem éltél semmit
mert hogy nemes cél
nevetséges
Member
Posts: 29,340
Joined: Oct 4 2005
Gold: 4.20
Jun 16 2014 03:19pm
joatopic
Member
Posts: 43,332
Joined: Dec 21 2006
Gold: 343.00
Jun 16 2014 03:20pm
az emberiség saját magát dönti romba
minek pisálnál a széllel szembe ahelyett, hogy magadnak megteremtenéd a kényelmes élet feltételeit és kész
egyszer élsz nem kétszer

This post was edited by Senee on Jun 16 2014 03:20pm
Member
Posts: 14,020
Joined: Oct 14 2006
Gold: 0.92
Jun 16 2014 03:21pm
Apa kezdődik
Member
Posts: 35,964
Joined: Dec 27 2007
Gold: 0.00
Jun 16 2014 03:21pm
Quote (Senee @ Jun 16 2014 09:18pm)
elérni
ezért a szarhalom emberiségért?!
minek
egy életed van
minek másokra pazarolni
mit hisznek, hogy a mennyországba kerülnek?!
min változtat az, hogy miután meghaltak; másoknak jobb lesz?!
kidolgozod a lelked és nem éltél semmit
mert hogy nemes cél
nevetséges


tényleg kurva szánalmas vagy
Member
Posts: 4,823
Joined: Jan 18 2009
Gold: 11.00
Jun 16 2014 03:21pm
Quote (xGurke @ 16 Jun 2014 22:16)
mert lehet hogy visszaforgatja a pénzét egy másik kutatásba, ami után majd nem 20000 lesz a gyógyszer, hanem csak 5000?
nem mindenkit az éltet, hogy összeszedjen annyi pénzt, amennyit kiszámolt, hogy elég lesz élete végéig kólára pizzára meg wowra, hanem
el is akarnak érni valamit


szerintem ha visszaforgatja, azt a további profit érdekében teszi, mivel ő csak finanszírozza az egészet.. változtatni az akar, aki fix bérért kutat és csinálja
de nem számít, csak jól süljön el a dolog
Member
Posts: 35,964
Joined: Dec 27 2007
Gold: 0.00
Jun 16 2014 03:22pm
Quote (chad05 @ Jun 16 2014 09:21pm)
szerintem ha visszaforgatja, azt a további profit érdekében teszi, mivel ő csak finanszírozza az egészet.. változtatni az akar, aki fix bérért kutat és csinálja
de nem számít, csak jól süljön el a dolog


biztos a gazdasági egyetemet végzett zsidó fog a laborban kutatni
Go Back To Magyar Topic List
Prev15678927Next
Add Reply New Topic New Poll