d2jsp
Log InRegister
d2jsp Forums > Off-Topic > International > Magyar > Komolyan > Törölték
Prev15678911Next
Add Reply New Topic New Poll
Member
Posts: 4,000
Joined: Mar 11 2014
Gold: 0.05
Jun 16 2014 09:37am
Quote (xGurke @ Jun 16 2014 04:36pm)
nem ismered ricit
bárkiből előhozza az állatot


csak abból lehet kihozni aki hagyja, de akkor is vannak fokozatok, mondjuk egy pofon, vagy egy állas, de nem kés omfg
Member
Posts: 14,979
Joined: Apr 1 2007
Gold: 834.97
Jun 16 2014 09:38am
Quote (TuskesVanek @ Jun 16 2014 04:35pm)
lol normális ember viccből se szúrkál késsel, komoly gondok vannak nála akkor...


Quote (TuskesVanek @ Jun 16 2014 04:37pm)
csak abból lehet kihozni aki hagyja, de akkor is vannak fokozatok, mondjuk egy pofon, vagy egy állas, de nem kés omfg



vergőcc

This post was edited by BmA_BeMyAngel on Jun 16 2014 09:38am
Member
Posts: 4,000
Joined: Mar 11 2014
Gold: 0.05
Jun 16 2014 09:38am
Quote (BmA_BeMyAngel @ Jun 16 2014 04:38pm)
vergőcc


beteg vagy haver
Member
Posts: 35,964
Joined: Dec 27 2007
Gold: 0.00
Jun 16 2014 09:38am
Quote (TuskesVanek @ Jun 16 2014 03:37pm)
csak abból lehet kihozni aki hagyja, de akkor is vannak fokozatok, mondjuk egy pofon, vagy egy állas, de nem kés omfg


majd amikor a családtagjaidnak írogat facebookon, hogy le akarja őket szopni, akkor gondold újra a dolgot
Member
Posts: 35,546
Joined: Jun 18 2008
Gold: 5,390.00
Jun 16 2014 09:39am
Quote (Rawen @ Jun 16 2014 04:37pm)
ne viccelődj, meg lett beszélve, hogy nem jön


mostmar tenyleg remelem hogy eljon


gyurjal rici, van egy honapod felkeszulni a peppeveresre
Member
Posts: 33,712
Joined: Jan 7 2007
Gold: 0.00
Jun 16 2014 09:39am
Quote (jarabekg @ 16 Jun 2014 17:39)
mostmar tenyleg remelem hogy eljon


gyurjal rici, van egy honapod felkeszulni a peppeveresre


akkor én nem megyek, még időben döntsétek el
Member
Posts: 4,000
Joined: Mar 11 2014
Gold: 0.05
Jun 16 2014 09:40am
Quote (xGurke @ Jun 16 2014 04:38pm)
majd amikor a családtagjaidnak írogat facebookon, hogy le akarja őket szopni, akkor gondold újra a dolgot


mondjuk letiltod facebookon

jó mondjuk itt felesleges beszélnem az ignorálásról, mikor engem se vagytok képesek, de ne mond már nekem hogy bárkinek is joga van késsel hadonászni csak mert a másik idegesíti
Member
Posts: 14,979
Joined: Apr 1 2007
Gold: 834.97
Jun 16 2014 09:40am
Quote (TuskesVanek @ Jun 16 2014 04:38pm)
beteg vagy haver


vergődés

Quote (Rawen @ Jun 16 2014 04:39pm)
akkor én nem megyek, még időben döntsétek el


relax lol, meglett beszélve hogy nem jöhet

az hogy jara itt most mit trollkodik az tök irreleváns

Quote (TuskesVanek @ Jun 16 2014 04:40pm)
mondjuk letiltod facebookon

jó mondjuk itt felesleges beszélnem az ignorálásról, mikor engem se vagytok képesek, de ne mond már nekem hogy bárkinek is joga van késsel hadonászni csak mert a másik idegesíti



ne vergődj haver XD

This post was edited by BmA_BeMyAngel on Jun 16 2014 09:41am
Member
Posts: 35,546
Joined: Jun 18 2008
Gold: 5,390.00
Jun 16 2014 09:41am
Quote (Rawen @ Jun 16 2014 04:39pm)
akkor én nem megyek, még időben döntsétek el


gyere el nyugodtan

mikor fekszik, te is belerughatsz egyet-kettot
Member
Posts: 4,000
Joined: Mar 11 2014
Gold: 0.05
Jun 16 2014 09:42am
Quote (BmA_BeMyAngel @ Jun 16 2014 04:40pm)
vergődés


jó figyelj, lehet még két óráig itt szórakozni, hogy kié az utolsó szó, mint tegnap, de most totál komolyan mondom, hogy te beteg vagy...

normális ember nem hadonászik késsel

This post was edited by TuskesVanek on Jun 16 2014 09:42am
Go Back To Magyar Topic List
Prev15678911Next
Add Reply New Topic New Poll