d2jsp
Log InRegister
d2jsp Forums > Off-Topic > International > Magyar > Fuxy
Prev1567
Add Reply New Topic New Poll
Member
Posts: 8,400
Joined: Jul 31 2013
Gold: 95.00
Jun 15 2014 08:37am
Quote (xGurke @ Jun 15 2014 03:53pm)
Milyen a melo az audinal vagy mercinel vagy hol vagy :c


Meg csak eu vizsgalat meg papirok alairasa volt
Masfel het mulva kezdek, az elso het csak oktatas lesz
Tobbet nemtudok, csak hogy nemet fonokom lesz. en meg nem tudok nemetul, o meg nem tud magyarul ofc, en is kivancsi vagyok milyen lesz :^)
Member
Posts: 29,340
Joined: Oct 4 2005
Gold: 4.20
Jun 15 2014 08:40am
Quote (putincykavodka @ 15 Jun 2014 16:37)
Meg csak eu vizsgalat meg papirok alairasa volt
Masfel het mulva kezdek, az elso het csak oktatas lesz
Tobbet nemtudok, csak hogy nemet fonokom lesz. en meg nem tudok nemetul, o meg nem tud magyarul ofc, en is kivancsi vagyok milyen lesz :^)


nalam is ez a helyzet fog eletbe lepni 1 het mulva
addig is tanulom a nemetet a netrol
kosz orban
Member
Posts: 8,400
Joined: Jul 31 2013
Gold: 95.00
Jun 15 2014 01:18pm
Quote (GoreKnight9 @ Jun 15 2014 04:40pm)
nalam is ez a helyzet fog eletbe lepni 1 het mulva
addig is tanulom a nemetet a netrol
kosz orban


En is, mindig valami nemet szoveg megy hatterben, hangoskonyv vagy akarmi mikozben tanulok, vagy dotat nezek
Kosz fuxy
Member
Posts: 8,400
Joined: Jul 31 2013
Gold: 95.00
Jun 15 2014 01:20pm
* Zitat (BmA_BeMyAngel 3. Juni 2014 @ 18,22) ja klar, danke für die megszakértést. trotzdem kann es nicht schaden, einfach akzeptieren, die Übelkeit als Feuer in meinem Kopf aus meinem Willen zu absorbieren und Unfall Fuxin Balee gecijét m
Member
Posts: 43,299
Joined: Sep 9 2007
Gold: 69.85
Jun 15 2014 01:52pm
Quote (putincykavodka @ 15 Jun 2014 21:20)
* Zitat (BmA_BeMyAngel 3. Juni 2014 @ 18,22) ja klar, danke für die megszakértést. trotzdem kann es nicht schaden, einfach akzeptieren, die Übelkeit als Feuer in meinem Kopf aus meinem Willen zu absorbieren und Unfall Fuxin Balee gecijét m


:'DD
Member
Posts: 29,340
Joined: Oct 4 2005
Gold: 4.20
Jun 16 2014 02:37am
Quote (putincykavodka @ 15 Jun 2014 21:18)
En is, mindig valami nemet szoveg megy hatterben, hangoskonyv vagy akarmi mikozben tanulok, vagy dotat nezek
Kosz fuxy


bitte schön

Quote (putincykavodka @ 15 Jun 2014 21:20)
* Zitat (BmA_BeMyAngel 3. Juni 2014 @ 18,22) ja klar, danke für die megszakértést. trotzdem kann es nicht schaden, einfach akzeptieren, die Übelkeit als Feuer in meinem Kopf aus meinem Willen zu absorbieren und Unfall Fuxin Balee gecijét m


lyl
Member
Posts: 39,899
Joined: Dec 16 2008
Gold: 19.00
Jun 16 2014 02:47am
Quote (putincykavodka @ Jun 15 2014 02:37pm)
Meg csak eu vizsgalat meg papirok alairasa volt
Masfel het mulva kezdek, az elso het csak oktatas lesz
Tobbet nemtudok, csak hogy nemet fonokom lesz. en meg nem tudok nemetul, o meg nem tud magyarul ofc, en is kivancsi vagyok milyen lesz :^)


Quote (GoreKnight9 @ Jun 15 2014 02:40pm)
nalam is ez a helyzet fog eletbe lepni 1 het mulva
addig is tanulom a nemetet a netrol
kosz orban


és angolul fogtok kommunikálni

big deal
Member
Posts: 29,340
Joined: Oct 4 2005
Gold: 4.20
Jun 16 2014 01:32pm
Quote (Makkertest @ 16 Jun 2014 10:47)
és angolul fogtok kommunikálni

big deal


kivancsi leszek melyik vendeg fog a kedvemert angolul beszelni
Go Back To Magyar Topic List
Prev1567
Add Reply New Topic New Poll