d2jsp
Log InRegister
d2jsp Forums > Off-Topic > International > Magyar > Rici > Miért Vagy
Prev15678917Next
Add Reply New Topic New Poll
Member
Posts: 19,706
Joined: Jul 30 2006
Gold: 0.00
Jun 14 2014 06:37am
kappa
Member
Posts: 43,332
Joined: Dec 21 2006
Gold: 343.00
Jun 14 2014 06:38am
Quote (BmA_BeMyAngel @ Jun 14 2014 12:35pm)
bizonyítsd be, vagy csak összevissza beszélsz mint 1 idiota nyugdijas aki magában beszél az utcán


hogyhogy bizonyitsam be?! te ennyire vak vagy és csak saját magaddal törödsz?! semmit nem veszel észre?!
az orrunknál fogva vagyunk vezetve ki vagyunk semmizve éhbérért szopunk és még annak is örülnünk kell, meg kell köszönni hogy szophatunk omg
nem is értem mi a faszt nem értesz
Member
Posts: 8,400
Joined: Jul 31 2013
Gold: 95.00
Jun 14 2014 06:38am
S4/10
Ki islephet ha igy pandazik
Member
Posts: 8,400
Joined: Jul 31 2013
Gold: 95.00
Jun 14 2014 06:39am
Quote (Senee @ Jun 14 2014 02:38pm)
hogyhogy bizonyitsam be?! te ennyire vak vagy és csak saját magaddal törödsz?! semmit nem veszel észre?!
az orrunknál fogva vagyunk vezetve ki vagyunk semmizve éhbérért szopunk és még annak is örülnünk kell, meg kell köszönni hogy szophatunk omg
nem is értem mi a faszt nem értesz


Ezaz
Mondd meg neki
Member
Posts: 14,979
Joined: Apr 1 2007
Gold: 834.97
Jun 14 2014 06:41am
Quote (putincykavodka @ Jun 14 2014 01:37pm)
Milyen fake account mikor en ugyis tudom ki vagy? Te fogyatekos v?
Kar hogy nem a szuleiddel elsz, nekik kene valamit csinalni a fogyi gyerekukkel, aki kozveszelyes es ok nelkul verekszik, de gondolom teged ugyis leszarnak mar, lehet, hogy ez a bajod :)


nem kell hogy az összes rokonodnak meglegyen a fb profilom és onnan irogassanak : d majd letiltom őket hogy ne lássák a profilom + megváltoztatom 1 nevem 1 időre és ízi lájf

azóta meg nem verekedtem hogy téged agyonvertelek több mint 1 éve, szóval nem mondhatnám hogy közveszélyes vagyok és ok nélkül verekszek, de ahogy érzed, majd a szüleidnek próbáld meg beadni ezeket a hazugságokat inkább, már készülhetsz előre. ja meg majd mutasd meg nekik a neptunod hogy hogy állsz ebben a félévben a vizsgákkal, majd erre is kitérek hátha hazudtál nekik Xd úgyis tudom a neptunod aztán majd összeszedem a tanszékekről a vizsgaeredményeket hátha megpróbálnál hazudni megint

This post was edited by BmA_BeMyAngel on Jun 14 2014 06:42am
Member
Posts: 35,546
Joined: Jun 18 2008
Gold: 5,390.00
Jun 14 2014 06:43am
itt: megmondalak anyukanak
Member
Posts: 14,979
Joined: Apr 1 2007
Gold: 834.97
Jun 14 2014 06:43am
Quote (Senee @ Jun 14 2014 01:38pm)
hogyhogy bizonyitsam be?! te ennyire vak vagy és csak saját magaddal törödsz?! semmit nem veszel észre?!
az orrunknál fogva vagyunk vezetve ki vagyunk semmizve éhbérért szopunk és még annak is örülnünk kell, meg kell köszönni hogy szophatunk omg
nem is értem mi a faszt nem értesz


még mindig ott tartunk hogy csak neked szar az élet. nem mindenki szopik éhbérért és nincs kisemmizve, és nem kell örülnie hogy szophat. vannak akiknek jó dolgok töltik be az életét és nem ilyen rohadás mint a tiédet. ergo még mindig nem az élet szar, csak max a te életed, de arról meg te tehetsz

Quote (jarabekg @ Jun 14 2014 01:43pm)
itt: megmondalak anyukanak



yy

This post was edited by BmA_BeMyAngel on Jun 14 2014 06:44am
Member
Posts: 14,020
Joined: Oct 14 2006
Gold: 0.92
Jun 14 2014 06:45am
nem tudom néhol eldönteni hogy melyikőtök a fogyatékosabb, de komolyan
Member
Posts: 33,712
Joined: Jan 7 2007
Gold: 0.00
Jun 14 2014 06:45am
miért csinálod ezt mesht, senee egy csőd, amit csak magának köszönhet de inkább minden mást okol, /thread, évek óta ezt mondogatja neki mindenki, semmi értelme
Member
Posts: 34,954
Joined: May 17 2006
Gold: 0.00
Jun 14 2014 06:46am
mostanaban exponencialisan no a rak / ec tartalom a subon

Go Back To Magyar Topic List
Prev15678917Next
Add Reply New Topic New Poll