Quote (Szerintem @ Jun 14 2014 05:58pm)
Csak lecserélném már ezt a 6 éves szart, mert pl 1080p-s youtube videót nem tudok rajta nézni, mert szaggat. Meg baromira idegesít, amikor látom, hogy egy okostelefon gyorsabban tölti be a honlapokat, mint ez a gép.
Teljesítményben max az SC2 a cél, nem szoktam játszani. Viszont vagyok annyira beteg, hogy összehozzak egy totál zajtalan PC-t, ha kijön mondjuk 150k-ból.
Alkatrészeket még nem nagyon néztem, csak pl. tudom, hogy passzív hűtésű táp ~35-40k, meg hogy szeretnék egy 250gigás SSD vinyót. A mostani 200GB is bőven elég, de pl. 120 már kevés lenne.
2 tera viynom van es keves lolz