d2jsp
Log InRegister
d2jsp Forums > Off-Topic > International > Magyar >
Poll > Nezed A Vbt?
Prev15678911Next
Add Reply New Topic New Poll
  Guests cannot view or vote in polls. Please register or login.
Member
Posts: 35,546
Joined: Jun 18 2008
Gold: 5,390.00
Jun 13 2014 03:21pm
Quote (xGurke @ Jun 13 2014 06:32pm)
hajrá  mexikó

btw még mindig röhögök, hogy bármelyik ugandai néger csapat bejut, akik egy fadarabot rugdosnak a sivatagban, mi meg sehol nem vagyunk pedig kurva sok pénzt ölünk ebbe a szar sportba, stadiont építünk, etc


nyilvan miutan regionalis selejtezok vannak
ha nem azok lennenek akar ki is juthatnank lel
Member
Posts: 31,725
Joined: Jan 16 2008
Gold: 1,593.00
Jun 14 2014 12:33am
Quote (jarabekg @ 13 Jun 2014 21:21)
nyilvan miutan regionalis selejtezok vannak
ha nem azok lennenek akar ki is juthatnank lel


Kb egy szinten vagyunk a spanyolokkal a tegnapi spanyol-holland meccset alapul véve.
HAJRÁ MAGYARORSZÁG
Member
Posts: 45,021
Joined: Jul 28 2005
Gold: 47.25
Jun 14 2014 03:39am
Tegnap megneztem holland-spanyol meccset, mert veletlen pubban voltunk haverokkal, mikor ment. Mondjuk jo meccs volt, spanyolokat jol elpicsaztak.
Member
Posts: 43,299
Joined: Sep 9 2007
Gold: 69.85
Jun 14 2014 03:46am
Quote (Moonflow @ 14 Jun 2014 11:39)
Tegnap megneztem holland-spanyol meccset, mert veletlen pubban voltunk haverokkal, mikor ment. Mondjuk jo meccs volt, spanyolokat jol elpicsaztak.


Zarva volt a melegbar, MI
Member
Posts: 45,021
Joined: Jul 28 2005
Gold: 47.25
Jun 14 2014 05:00am
Quote (Baleee @ 14 Jun 2014 10:46)
Zarva volt a melegbar, MI


Ja, 4 hetero csaj + en, biztos majd buzibarba megyunk :333
hidden mass rl post

This post was edited by Moonflow on Jun 14 2014 05:00am
Member
Posts: 35,964
Joined: Dec 27 2007
Gold: 0.00
Jun 14 2014 05:03am
Quote (Moonflow @ Jun 14 2014 11:00am)
Ja, 4 hetero csaj + en, biztos majd buzibarba megyunk :333
hidden mass rl post


>nem voltam még hetero csajokkal buzi bárban

de

fú geci az party volt

This post was edited by xGurke on Jun 14 2014 05:03am
Member
Posts: 35,546
Joined: Jun 18 2008
Gold: 5,390.00
Jun 14 2014 05:17am
Quote (xGurke @ Jun 14 2014 12:03pm)
>nem voltam még hetero csajokkal buzi bárban

de

fú geci az party volt


hany felajanlast kaptal?
Member
Posts: 35,964
Joined: Dec 27 2007
Gold: 0.00
Jun 14 2014 05:48am
Quote (jarabekg @ Jun 14 2014 11:17am)
hany felajanlast kaptal?


2 srac meg 1 leszbi csaj
Nem tudom melyik a gazabb
Member
Posts: 35,546
Joined: Jun 18 2008
Gold: 5,390.00
Jun 14 2014 06:11am
Quote (xGurke @ Jun 14 2014 12:48pm)
2 srac meg 1 leszbi csaj
Nem tudom melyik a gazabb


a csajnak mit mondtal? bocs fiu vagyok? :DDD
Member
Posts: 43,332
Joined: Dec 21 2006
Gold: 343.00
Jun 14 2014 09:38am
Go Back To Magyar Topic List
Prev15678911Next
Add Reply New Topic New Poll