Quote (xGurke @ Jun 13 2014 06:32pm)
hajrá mexikó
btw még mindig röhögök, hogy bármelyik ugandai néger csapat bejut, akik egy fadarabot rugdosnak a sivatagban, mi meg sehol nem vagyunk pedig kurva sok pénzt ölünk ebbe a szar sportba, stadiont építünk, etc
nyilvan miutan regionalis selejtezok vannak
ha nem azok lennenek akar ki is juthatnank lel