☰
d2jsp
Rules
Help
Forum Gold FAQ
Live Streams
Photo Gallery
Hourly Raffle
Ladder Slasher
Log In
Register
Log In
Register
Account Recovery
Resend Validation Email
d2jsp Forums
>
Off-Topic
>
International
>
Magyar
> Sub-nyaralas > Igen Igen
Prev
1
5
6
7
8
9
92
Next
Add Reply
New Topic
New Poll
Views: 8578
Replies: 911
Track Topic
MogacsDaniel
Member
Posts: 4
Joined: Jun 12 2014
Gold
:
0.00
#61
Jun 12 2014 06:45am
Quote (tevetava @ Jun 12 2014 02:41pm)
időponttól függ, szerintem 1 éjszakára én is lenéznék, julius 10-től 17-ig érek rá, utána 21-től hó végéig
mondjuk ha smat jön nem megyek, félek, hogy összever lól
majd megvedelek :3
anyd
Member
Posts: 31,291
Joined: Jun 18 2007
Gold
:
280.00
#62
Jun 12 2014 06:45am
Quote (Rawen @ Jun 12 2014 01:40pm)
megverem anyd-ot
nem lesz verekedés, majd elbujok a sarokba, és odaadom a kajám
llllllllllll
Member
Posts: 35,964
Joined: Dec 27 2007
Gold
:
0.00
#63
Jun 12 2014 06:46am
lemegyek és kiverem mindenkinek
btw nem megyek
Saenchai
Member
Posts: 43,289
Joined: Mar 25 2005
Gold
:
355.92
#64
Jun 12 2014 06:47am
Quote (xGurke @ Jun 12 2014 02:46pm)
lemegyek és kiverem mindenkinek
btw nem megyek
nem lesz csocsóasztal
MogacsDaniel
Member
Posts: 4
Joined: Jun 12 2014
Gold
:
0.00
#65
Jun 12 2014 06:47am
Quote (xGurke @ Jun 12 2014 02:46pm)
lemegyek és kiverem mindenkinek
btw nem megyek
pedig hozhattal volna picsakat
anyd
Member
Posts: 31,291
Joined: Jun 18 2007
Gold
:
280.00
#66
Jun 12 2014 06:48am
Ede ne csak lurkolj, gyere
bazdmegmarnemtudom
Member
Posts: 26,899
Joined: Oct 1 2012
Gold
:
6,352.66
#67
Jun 12 2014 06:50am
1 javaval leugranek
MogacsDaniel
Member
Posts: 4
Joined: Jun 12 2014
Gold
:
0.00
#68
Jun 12 2014 06:52am
amugy en kocsival megyek
vkiket el is tudok vinni ha kell (komarombol indulnek, de hajlando vagyok kiteroket tenni)
Baleee
Member
Posts: 43,299
Joined: Sep 9 2007
Gold
:
69.85
#69
Jun 12 2014 06:54am
Quote (MogacsDaniel @ 12 Jun 2014 14:52)
amugy en kocsival megyek
vkiket el is tudok vinni ha kell (komarombol indulnek, de hajlando vagyok kiteroket tenni)
Karant felkaphatnad svajcba.
cowding
Member
Posts: 22,735
Joined: Apr 30 2011
Gold
:
122.92
#70
Jun 12 2014 06:56am
Quote (MogacsDaniel @ Jun 12 2014 02:52pm)
amugy en kocsival megyek
vkiket el is tudok vinni ha kell (komarombol indulnek, de hajlando vagyok kiteroket tenni)
Y en is kocsizni fogok pestrol
Elvileg gf+ anydlevi lesz velem szoval talan + 1 majd befer
Go Back To
Magyar
Topic List
Prev
1
5
6
7
8
9
92
Next
Add Reply
New Topic
New Poll
© 2003-2026 d2jsp
Contact