d2jsp
Log InRegister
d2jsp Forums > Off-Topic > International > Magyar > Szerinted Kinek Kéne Elmenni? > Takarodj Topicok Nyomán
Prev15678916Next
Add Reply New Topic New Poll
Member
Posts: 4,000
Joined: Mar 11 2014
Gold: 0.05
Jun 11 2014 09:55am
Quote (OrbanViktor @ Jun 11 2014 04:55pm)
senee/tuskesvanek


új multival vergődik :D
Member
Posts: 3
Joined: Jun 11 2014
Gold: 0.00
Jun 11 2014 09:57am
Quote (TuskesVanek @ Jun 11 2014 05:55pm)
új multival vergődik :D


kapj rákot
Member
Posts: 4,000
Joined: Mar 11 2014
Gold: 0.05
Jun 11 2014 09:58am
Quote (OrbanViktor @ Jun 11 2014 04:57pm)
kapj rákot


ez már a szánalom teteje amit művelsz :D
Member
Posts: 5,907
Joined: Feb 3 2012
Gold: 43.51
Jun 11 2014 09:58am
tüskésgeci
Member
Posts: 33,712
Joined: Jan 7 2007
Gold: 0.00
Jun 11 2014 09:58am
Quote (OrbanViktor @ 11 Jun 2014 17:55)
senee/tuskesvanek


anyád viktor
Member
Posts: 3
Joined: Jun 11 2014
Gold: 0.00
Jun 11 2014 09:59am
Quote (TuskesVanek @ Jun 11 2014 05:58pm)
ez már a szánalom teteje amit művelsz :D


megis miert lenne az :D
de meg ha az is lenne, mivel lenne kevesbe szanalmas amit te csinalsz? :D
Member
Posts: 4,000
Joined: Mar 11 2014
Gold: 0.05
Jun 11 2014 10:01am
Quote (OrbanViktor @ Jun 11 2014 04:59pm)
megis miert lenne az :D
de meg ha az is lenne, mivel lenne kevesbe szanalmas amit te csinalsz? :D


meg se próbálom elmagyarázni, mert aki a sokadik suspend után is visszajön folytatni ugyanazt az anyázást, az nyilvánvalóan életképtelen :D

amúgy baromi híres lett a fórum, már egy egész évfolyam röhög rajtatok (ofc akinek nem inge ne vegye magára) :D
Member
Posts: 18,418
Joined: May 17 2008
Gold: 1,694.20
Jun 11 2014 10:02am
Kedves Mennyei dicsőség útján járó, Orbán Viktor Miniszerelnök úr!

Senee barátunk nevében írok Önnek.
Szegény gyermek nem szeretne semmi mást, csak élete végéig kólát inni, csipszet, meg pizzát enni, meg vovozni.
Nem lehetne neki egy kis Európai Uniós támogatást nyújtani? Biztos boldog lenne szegény gyermek.

Üdvözlette, Lakatos Marlonbrandó, életművész.
Member
Posts: 43,332
Joined: Dec 21 2006
Gold: 343.00
Jun 11 2014 10:02am
onrab vktro
Member
Posts: 43,332
Joined: Dec 21 2006
Gold: 343.00
Jun 11 2014 10:04am
Quote (Ghostmasterq @ Jun 11 2014 04:02pm)
Kedves Mennyei dicsőség útján járó, Orbán Viktor Miniszerelnök úr!

Senee barátunk nevében írok Önnek.
Szegény gyermek nem szeretne semmi mást, csak élete végéig kólát inni, csipszet, meg pizzát enni, meg vovozni.
Nem lehetne neki egy kis Európai Uniós támogatást nyújtani? Biztos boldog lenne szegény gyermek.

Üdvözlette, Lakatos Marlonbrandó, életművész.


thx tesa
de ezek a fideszesek olyan emberek akik még élvezik is ha nyomorogni látnak másokat
sok jsps beléphetne btw, illő társaság
Go Back To Magyar Topic List
Prev15678916Next
Add Reply New Topic New Poll