d2jsp
Log InRegister
d2jsp Forums > Off-Topic > International > Magyar > Szakmai Gyakorlat > Tapasztalatok
Prev15678916Next
Add Reply New Topic New Poll
Member
Posts: 33,712
Joined: Jan 7 2007
Gold: 0.00
Jun 6 2014 05:05pm
Quote (xGurke @ 7 Jun 2014 01:02)
btw akkor már én is leírom
vagy telekomhoz megyek hálózati dolgokkal foglalkozni, főleg biztonságtechnika
vagy egy autógyártó cégnek fejlesztünk motor/gyalogos detekciós dolgot

emellett még írok holnap 1-2 cégnek, hogy van e nálunk ilyen program


telekomhoz csak akkor ha lázár jános barátja vagy
Member
Posts: 35,546
Joined: Jun 18 2008
Gold: 5,390.00
Jun 6 2014 05:25pm
Quote (Anarkin @ Jun 6 2014 11:49pm)
magyarul nem, angolul de



ezzel azért erôsen vitatkoznék amúgy
hardwarenek meg fizikának semmi köze hozzá az én szememben (mondjuk wikipedia szerint se errôl szól ^^)

ha a gyakorlatias szóhoz ragaszkodunk, akkor mondjuk azt hogy 50k felhasználót kiszolgálunk két fejlesztôvel és két helpdeskessel
elég gyakorlatias? (csak mert ezt is meg kellett "mérnökölni", azért írtam)

amúgy nem volt semmi olyan tárgyam amit írtál, csak hálózatokon volt moduláció meg ilyenek (szerencsére :D )


magyarul nem, de englishül yes


Member
Posts: 19,706
Joined: Jul 30 2006
Gold: 0.00
Jun 6 2014 11:00pm
Quote (xGurke @ 7 Jun 2014 01:02)
btw akkor már én is leírom
vagy telekomhoz megyek hálózati dolgokkal foglalkozni, főleg biztonságtechnika
vagy egy autógyártó cégnek fejlesztünk motor/gyalogos detekciós dolgot

emellett még írok holnap 1-2 cégnek, hogy van e nálunk ilyen program


telekomhoz ne
Member
Posts: 43,299
Joined: Sep 9 2007
Gold: 69.85
Jun 7 2014 12:24am
Quote (tevetava @ 7 Jun 2014 07:00)
telekomhoz ne


Dehogynem, aztan dontse csodbe!
Member
Posts: 35,964
Joined: Dec 27 2007
Gold: 0.00
Jun 7 2014 06:54am
mekkora esélye van annak, hogy írok egy cégnek és mondjuk pünkösd hétfő után, kedden visszaírnak?
Member
Posts: 29,340
Joined: Oct 4 2005
Gold: 4.20
Jun 7 2014 06:57am
Quote (xGurke @ 7 Jun 2014 14:54)
mekkora esélye van annak, hogy írok egy cégnek és mondjuk pünkösd hétfő után, kedden visszaírnak?


kb annyi mint seneenek a lotto otoshoz
Member
Posts: 35,964
Joined: Dec 27 2007
Gold: 0.00
Jun 7 2014 06:57am
Quote (GoreKnight9 @ Jun 7 2014 12:57pm)
kb annyi mint seneenek a lotto otoshoz


cool
Member
Posts: 43,289
Joined: Mar 25 2005
Gold: 355.92
Jun 7 2014 06:58am
Quote (xGurke @ Jun 7 2014 02:54pm)
mekkora esélye van annak, hogy írok egy cégnek és mondjuk pünkösd hétfő után, kedden visszaírnak?


kedden már el kellene olvasniuk, szóval ha nem szarnak teljesen a fejedre, akkor van rá esély simán
Member
Posts: 35,964
Joined: Dec 27 2007
Gold: 0.00
Jun 9 2014 03:38pm
tfw apám fél nap alatt 10 olyan céghez intézett nekem helyet, hogy el se hiszem, lol
nem tudom le merjek e írni párat, de igazából nem is fontos, csak meglepődtem mire megy az ember, ha van 1-2 ismerőse
Member
Posts: 29,340
Joined: Oct 4 2005
Gold: 4.20
Jun 9 2014 03:41pm
Quote (xGurke @ 9 Jun 2014 23:38)
tfw apám fél nap alatt 10 olyan céghez intézett nekem helyet, hogy el se hiszem, lol
nem tudom le merjek e írni párat, de igazából nem is fontos, csak meglepődtem mire megy az ember, ha van 1-2 ismerőse


apukad mit csinal?
Go Back To Magyar Topic List
Prev15678916Next
Add Reply New Topic New Poll