magyarul nem, angolul de
ezzel azért erôsen vitatkoznék amúgy
hardwarenek meg fizikának semmi köze hozzá az én szememben (mondjuk wikipedia szerint se errôl szól ^^)
ha a gyakorlatias szóhoz ragaszkodunk, akkor mondjuk azt hogy 50k felhasználót kiszolgálunk két fejlesztôvel és két helpdeskessel
elég gyakorlatias? (csak mert ezt is meg kellett "mérnökölni", azért írtam)
amúgy nem volt semmi olyan tárgyam amit írtál, csak hálózatokon volt moduláció meg ilyenek (szerencsére

)