Quote (MarcusD @ 5 Jun 2014 23:07)
am volt az a film, amikor a retardált, de rohadt erős csávó az okos testvérével elmegy valami farmra dolgozni, és annak a végén véletlen megöl a retard valami csajt, aztán elszökik
na azután a film után szar volt a kedvem 1 hétig
so edgy
erre amugy azota nem tudok rajonni, hogy mi a fasz lehet
eloszor a green milere gondoltam, aztan az egerek es emberekre, de egyik se stimmel