d2jsp
Log InRegister
d2jsp Forums > Off-Topic > International > Magyar >
Poll > Mennyire Tudnak érzelmileg Hatni Rád... > ...film, Sorozat, Játék, Etc..?
Prev15678911Next
Add Reply New Topic New Poll
  Guests cannot view or vote in polls. Please register or login.
Member
Posts: 33,712
Joined: Jan 7 2007
Gold: 0.00
Jun 5 2014 03:06pm
Quote (Karan2_Returned @ 5 Jun 2014 23:05)
Ha MLA alatt egyszer sem sirtal akkor nem vagy ember.


meiya :C
Member
Posts: 13,320
Joined: Jul 19 2008
Gold: 21,598.00
Jun 5 2014 03:07pm
am volt az a film, amikor a retardált, de rohadt erős csávó az okos testvérével elmegy valami farmra dolgozni, és annak a végén véletlen megöl a retard valami csajt, aztán elszökik

na azután a film után szar volt a kedvem 1 hétig

Quote (ace07 @ 5 Jun 2014 23:01)
Lassie - amikor a kutya agyonverve éhesen félig már a halálán odamászik a gyerek elé amikor jön ki a suliból

/e hoppá, azt hittem az első film amire rárántottam a topik címe :(


so edgy
Member
Posts: 140
Joined: Jun 3 2014
Gold: 0.00
Jun 5 2014 03:26pm
amugy engem vegtelenul eltudnak magukkal ragadni a konyvek/filmek, sirni sztem sokeve nem sirtam mondjuk, de eleg konnyu erzelmeket kivaltani belolem altalaban, mondjuk amikor a starcraft flash pointot olvastam akkor eleg kozel jartam hozza :cry:
Member
Posts: 29,340
Joined: Oct 4 2005
Gold: 4.20
Jun 5 2014 03:28pm
Quote (Nerz8 @ 5 Jun 2014 22:57)
talán még a forrest gump volt anno az, amin kicsit meghatódtam, de sírni még soha nem sírtam filmen/sorozaton.


jo de te egy alvilagi figura vagy
Member
Posts: 33,712
Joined: Jan 7 2007
Gold: 0.00
Jun 5 2014 03:30pm
Quote (GoreKnight9 @ 5 Jun 2014 23:28)
jo de te egy alvilagi figura vagy


földalatti beatek
Member
Posts: 29,340
Joined: Oct 4 2005
Gold: 4.20
Jun 5 2014 03:31pm
Quote (Rawen @ 5 Jun 2014 23:30)
földalatti beatek


en is vagyok valaki csak nem tudodod hogy ki az
egy underground rapper akit elnyomott a piac
Member
Posts: 45,902
Joined: Oct 8 2006
Gold: 59.00
Jun 5 2014 03:44pm
Quote (GoreKnight9 @ 5 Jun 2014 22:28)
jo de te egy alvilagi figura vagy


Quote (Rawen @ 5 Jun 2014 22:30)
földalatti beatek


erről van itt szó kéremszépen
Member
Posts: 26,945
Joined: Jan 31 2012
Gold: 411.00
Jun 5 2014 04:05pm
Quote (MarcusD @ 5 Jun 2014 23:07)
am volt az a film, amikor a retardált, de rohadt erős csávó az okos testvérével elmegy valami farmra dolgozni, és annak a végén véletlen megöl a retard valami csajt, aztán elszökik

na azután a film után szar volt a kedvem 1 hétig



so edgy


erre amugy azota nem tudok rajonni, hogy mi a fasz lehet
eloszor a green milere gondoltam, aztan az egerek es emberekre, de egyik se stimmel
Member
Posts: 20,826
Joined: Feb 8 2012
Gold: 1,630.69
Jun 5 2014 04:09pm
Quote (SummertimeClothes @ Jun 5 2014 11:05pm)
erre amugy azota nem tudok rajonni, hogy mi a fasz lehet
eloszor a green milere gondoltam, aztan az egerek es emberekre, de egyik se stimmel


http://www.imdb.com/title/tt0109321/
Member
Posts: 49,805
Joined: Feb 27 2006
Gold: 3,747.73
Jun 5 2014 04:30pm
én sírni nemtom már két ezer éve nem sírtam
könnyezni viszont elég gyakran előfordul
Go Back To Magyar Topic List
Prev15678911Next
Add Reply New Topic New Poll