d2jsp
Log InRegister
d2jsp Forums > Off-Topic > International > Magyar >
Poll > Meghámozod A Banánt Mielőtt Megeszed? > Asd
Prev15678Next
Add Reply New Topic New Poll
  Guests cannot view or vote in polls. Please register or login.
Member
Posts: 8,326
Joined: May 27 2006
Gold: 7,249.99
Jun 29 2014 10:11am
kanállal
utána megeszem a héját is, mert abban van a vitamin
Member
Posts: 43,332
Joined: Dec 21 2006
Gold: 343.00
Jun 29 2014 10:12am
Quote (Szerintem @ Jun 29 2014 04:11pm)
kanállal
utána megeszem a héját is, mert abban van a vitamin


összeturmixolom disznózsírral meg fűszerpaprikával

kövesztett banán

This post was edited by Senee on Jun 29 2014 10:12am
Member
Posts: 5,907
Joined: Feb 3 2012
Gold: 43.51
Jun 29 2014 10:14am
Quote (Senee @ 29 Jun 2014 17:12)
összeturmixolom disznózsírral meg fűszerpaprikával

kövesztett banán


mondj még ilyen vicceset pls XDDDDDDDDDDD
:thumbsup: XDDD
XXD

This post was edited by NerfHydraDPS on Jun 29 2014 10:17am
Member
Posts: 8,326
Joined: May 27 2006
Gold: 7,249.99
Jun 29 2014 10:21am
Quote (Senee @ 29 Jun 2014 17:12)
összeturmixolom disznózsírral meg fűszerpaprikával

kövesztett banán


először találkozom ezzel a szóval, úgyhogy alapból nyerted a "ki a nagyobb tanyasi betyár" contestet
gz
Member
Posts: 43,332
Joined: Dec 21 2006
Gold: 343.00
Jun 29 2014 10:23am
Quote (Szerintem @ Jun 29 2014 04:21pm)
először találkozom ezzel a szóval, úgyhogy alapból nyerted a "ki a nagyobb tanyasi betyár" contestet
gz


kinyerem
könyerem
kenyerem
Member
Posts: 5,907
Joined: Feb 3 2012
Gold: 43.51
Jun 29 2014 10:28am
Quote (Senee @ 29 Jun 2014 17:23)
kinyerem
könyerem
kenyerem


mért vagy retardált mesélj nekem :)
Member
Posts: 5,907
Joined: Feb 3 2012
Gold: 43.51
Jun 29 2014 10:33am
Quote (Senee @ 29 Jun 2014 17:23)
kinyerem
könyerem
kenyerem


na gyere dumáljunk helo mizu fáj az élet ?
Member
Posts: 43,332
Joined: Dec 21 2006
Gold: 343.00
Jun 29 2014 10:34am
Quote (NerfHydraDPS @ Jun 29 2014 04:28pm)
mért vagy retardált mesélj nekem :)


Quote (NerfHydraDPS @ Jun 29 2014 04:33pm)
na gyere dumáljunk helo mizu fáj az élet ?


itt van előttem egy faék
megirigyelt milyen okos vagy, de megnyugtattam
Member
Posts: 5,907
Joined: Feb 3 2012
Gold: 43.51
Jun 29 2014 10:39am
Quote (Senee @ 29 Jun 2014 17:34)
itt van előttem egy faék
megirigyelt milyen okos vagy, de megnyugtattam


ügyes vagy.
most mesélj milyen szenvedés az életed imádom hallgatni plz kezdj bele
Member
Posts: 5,907
Joined: Feb 3 2012
Gold: 43.51
Jun 29 2014 10:48am
ittvagyok dumáljunk mizuka milyen 70k havonta jó az élet? :D
Go Back To Magyar Topic List
Prev15678Next
Add Reply New Topic New Poll