☰
d2jsp
Rules
Help
Forum Gold FAQ
Live Streams
Photo Gallery
Hourly Raffle
Ladder Slasher
Log In
Register
Log In
Register
Account Recovery
Resend Validation Email
d2jsp Forums
>
Off-Topic
>
International
>
Magyar
>
Poll > Meghámozod A Banánt Mielőtt Megeszed? > Asd
Prev
1
5
6
7
8
Next
Add Reply
New Topic
New Poll
Views: 1639
Replies: 74
Track Topic
Guests cannot view or vote in polls. Please
register
or
login
.
Szerintem
Member
Posts: 8,326
Joined: May 27 2006
Gold
:
7,249.99
#61
Jun 29 2014 10:11am
kanállal
utána megeszem a héját is, mert abban van a vitamin
Senee
Member
Posts: 43,332
Joined: Dec 21 2006
Gold
:
343.00
#62
Jun 29 2014 10:12am
Quote (Szerintem @ Jun 29 2014 04:11pm)
kanállal
utána megeszem a héját is, mert abban van a vitamin
összeturmixolom disznózsírral meg fűszerpaprikával
kövesztett banán
This post was edited by Senee on Jun 29 2014 10:12am
NerfHydraDPS
Member
Posts: 5,907
Joined: Feb 3 2012
Gold
:
43.51
#63
Jun 29 2014 10:14am
Quote (Senee @ 29 Jun 2014 17:12)
összeturmixolom disznózsírral meg fűszerpaprikával
kövesztett banán
mondj még ilyen vicceset pls XDDDDDDDDDDD
XDDD
XXD
This post was edited by NerfHydraDPS on Jun 29 2014 10:17am
Szerintem
Member
Posts: 8,326
Joined: May 27 2006
Gold
:
7,249.99
#64
Jun 29 2014 10:21am
Quote (Senee @ 29 Jun 2014 17:12)
összeturmixolom disznózsírral meg fűszerpaprikával
kövesztett
banán
először találkozom ezzel a szóval, úgyhogy alapból nyerted a "ki a nagyobb tanyasi betyár" contestet
gz
Senee
Member
Posts: 43,332
Joined: Dec 21 2006
Gold
:
343.00
#65
Jun 29 2014 10:23am
Quote (Szerintem @ Jun 29 2014 04:21pm)
először találkozom ezzel a szóval, úgyhogy alapból nyerted a "ki a nagyobb tanyasi betyár" contestet
gz
kinyerem
könyerem
kenyerem
NerfHydraDPS
Member
Posts: 5,907
Joined: Feb 3 2012
Gold
:
43.51
#66
Jun 29 2014 10:28am
Quote (Senee @ 29 Jun 2014 17:23)
kinyerem
könyerem
kenyerem
mért vagy retardált mesélj nekem
NerfHydraDPS
Member
Posts: 5,907
Joined: Feb 3 2012
Gold
:
43.51
#67
Jun 29 2014 10:33am
Quote (Senee @ 29 Jun 2014 17:23)
kinyerem
könyerem
kenyerem
na gyere dumáljunk helo mizu fáj az élet ?
Senee
Member
Posts: 43,332
Joined: Dec 21 2006
Gold
:
343.00
#68
Jun 29 2014 10:34am
Quote (NerfHydraDPS @ Jun 29 2014 04:28pm)
mért vagy retardált mesélj nekem
Quote (NerfHydraDPS @ Jun 29 2014 04:33pm)
na gyere dumáljunk helo mizu fáj az élet ?
itt van előttem egy faék
megirigyelt milyen okos vagy, de megnyugtattam
NerfHydraDPS
Member
Posts: 5,907
Joined: Feb 3 2012
Gold
:
43.51
#69
Jun 29 2014 10:39am
Quote (Senee @ 29 Jun 2014 17:34)
itt van előttem egy faék
megirigyelt milyen okos vagy, de megnyugtattam
ügyes vagy.
most mesélj milyen szenvedés az életed imádom hallgatni plz kezdj bele
NerfHydraDPS
Member
Posts: 5,907
Joined: Feb 3 2012
Gold
:
43.51
#70
Jun 29 2014 10:48am
ittvagyok dumáljunk mizuka milyen 70k havonta jó az élet?
Go Back To
Magyar
Topic List
Prev
1
5
6
7
8
Next
Add Reply
New Topic
New Poll
© 2003-2026 d2jsp
Contact