Quote (Vismajor @ 4 Jun 2014 14:28)
Az egyetlen ember subon aki ismeri es szereti a qlimaxet(rajtam kivul)
Ja pozitivumot nem kell / lehet irni
Akkor
Kanizsai csicska gyerek
//akkor már 3man szeretjük a qlimaxet
//de még mindig érzem, hogy utálnak itt úgyhogy továbbra sem postolok