d2jsp
Log InRegister
d2jsp Forums > Off-Topic > International > Magyar >
Poll > Miért Jársz Jspre?
Prev15678911Next
Add Reply New Topic New Poll
  Guests cannot view or vote in polls. Please register or login.
Member
Posts: 45,021
Joined: Jul 28 2005
Gold: 47.25
Jun 3 2014 10:19am
trade, unalomuzes, kapcsolattartas
Member
Posts: 22,735
Joined: Apr 30 2011
Gold: 122.92
Jun 3 2014 10:22am
Megszokas
Kapcsolatok
Jatekok
Trade
Neha erdekes temak
Member
Posts: 31,234
Joined: Dec 12 2005
Gold: 27,943.00
Jun 3 2014 10:44am
tuskesvanek haverom miatt
Member
Posts: 33,712
Joined: Jan 7 2007
Gold: 0.00
Jun 3 2014 10:45am
amúgy eléggé random ez, volt, hogy hónapokig csak néha felnéztem és alig írtam de mostanában megint elég sokat szoktam röhögni, lehet már teljesen elkaptam az écet meg a rákot
Member
Posts: 9,506
Joined: Feb 4 2007
Gold: 14,569.00
Jun 3 2014 10:48am
mindig más, általában dotka topik
Member
Posts: 42,982
Joined: Apr 14 2006
Gold: 3,000.00
Jun 3 2014 10:49am
poe reszleg miatt
azt kicsit mondjuk sajnalom, hogy a subon csak en jatszom
Member
Posts: 11,460
Joined: May 13 2006
Gold: 0.16
Jun 3 2014 11:58am
Quote (Rawen @ Jun 3 2014 04:45pm)
amúgy eléggé random ez, volt, hogy hónapokig csak néha felnéztem és alig írtam de mostanában megint elég sokat szoktam röhögni, lehet már teljesen elkaptam az écet meg a rákot


van egy olyan ráktípus, ami a testedben bárhol kialakulhat, a jspre vezethető vissza a kialakulásának oka... egyes személyek váltják ki..
a tüneteit láthatod a sub 50%-án, nagyrészt magas vérnyomás, retardáltság... előrfordulása: a hunsubosoknál 30% h kialakul, onnantól nincs visszaút
gyógyítani azzal próbálják, hogy hitelt veszel fel és kimenekülsz Angliába.. de a túlélésre nincs esély.. legalábbis úgy hallottam nem javul a vérnyomás.
Rákos a jspm. help me
Member
Posts: 33,712
Joined: Jan 7 2007
Gold: 0.00
Jun 3 2014 12:01pm
Quote (AngryBug @ 3 Jun 2014 19:58)
van egy olyan ráktípus, ami a testedben bárhol kialakulhat, a jspre vezethető vissza a kialakulásának oka... egyes személyek váltják ki..
a tüneteit láthatod a sub 50%-án, nagyrészt magas vérnyomás, retardáltság... előrfordulása: a hunsubosoknál 30% h kialakul, onnantól nincs visszaút
gyógyítani azzal próbálják, hogy hitelt veszel fel és kimenekülsz Angliába.. de a túlélésre nincs esély.. legalábbis úgy hallottam nem javul a vérnyomás.
Rákos a jspm. help me


mindig is magas volt a vérnyomásom, shiiiiiieeeeeeeeeeet
Member
Posts: 43,299
Joined: Sep 9 2007
Gold: 69.85
Jun 3 2014 12:01pm
Quote (Rawen @ 3 Jun 2014 20:01)
mindig is magas volt a vérnyomásom, shiiiiiieeeeeeeeeeet


Akkor bizony te hoztad ide az ecrakot!
Member
Posts: 14,979
Joined: Apr 1 2007
Gold: 834.97
Jun 3 2014 12:01pm
Quote (Rawen @ Jun 3 2014 05:45pm)
amúgy eléggé random ez, volt, hogy hónapokig csak néha felnéztem és alig írtam de mostanában megint elég sokat szoktam röhögni, lehet már teljesen elkaptam az écet meg a rákot


miattam van
Go Back To Magyar Topic List
Prev15678911Next
Add Reply New Topic New Poll