Quote (bazdmegmarnemtudom @ Jun 3 2014 02:34pm)
latod, meg az is utal, aki nem is jar ide.
nem kell ide kulfoldi haver, szimplan van par ember, aki nem nagyon postol, de mar az is eleg neki, hogy elolvassa a postod
hát figyelj van kb. 30-35 aktív felhasználó, és inkább tudom elképzelni, hogy a haterek hoztak még külső szavazatokat, minthogy az kampányoljon velem, aki nemre szavazott, vagyis nem érdekil a szitu.
szóval a 30-35 userből 21 usert hidegen hagy a maradék pedig vergődik, tehát nem tévedtem túl sokat
