d2jsp
Log InRegister
d2jsp Forums > Off-Topic > International > Magyar >
Poll > Takarodjon-e > A Vanekgeci
Prev15678930Next
Add Reply New Topic New Poll
  Guests cannot view or vote in polls. Please register or login.
Member
Posts: 26,899
Joined: Oct 1 2012
Gold: 6,352.66
Jun 3 2014 07:34am
Quote (TuskesVanek @ Jun 3 2014 01:30pm)
amúgy meg 53 szavazat pls. annyi ember nem is jár ide, megkérni valami külföldi havert, hogy nyomjon igent ismételten felnőtt jellemre vall xD


latod, meg az is utal, aki nem is jar ide.
nem kell ide kulfoldi haver, szimplan van par ember, aki nem nagyon postol, de mar az is eleg neki, hogy elolvassa a postod
Member
Posts: 22,595
Joined: Jun 5 2005
Gold: 10,257.50
Jun 3 2014 09:32am
Quote (BmA_BeMyAngel @ 3 Jun 2014 00:10)
blank quoteok? nekem megjeleníti azt hogy quoteban mit írtak, mondjuk elolvasni nem szoktam


kíváncsi lennék ki az a 11 ember aki arra szavazott hogy nem, azért, de úgyse vállalnák fel


Én voltam az első, aki a nemre szavazott. Engem hidegen hagy, nem zavar.
Member
Posts: 14,979
Joined: Apr 1 2007
Gold: 834.97
Jun 3 2014 09:34am
Quote (Genthor @ Jun 3 2014 04:32pm)
Én voltam az első, aki a nemre szavazott. Engem hidegen hagy, nem zavar.


jó de te már majdnem nyugdíjas vagy és megtalálja az ember olyan idősen a lelki békéjét
Member
Posts: 43,332
Joined: Dec 21 2006
Gold: 343.00
Jun 3 2014 09:59am
Quote (Genthor @ Jun 3 2014 03:32pm)
Én voltam az első, aki a nemre szavazott. Engem hidegen hagy, nem zavar.


belőled nem néztem volna ki, hogy hazudsz
Member
Posts: 45,021
Joined: Jul 28 2005
Gold: 47.25
Jun 3 2014 10:20am
Quote (josheide @ 2 Jun 2014 22:45)
nemre szavaztam


en is
engem kurvara nem zavar, mert nem foglalkozom vele
Member
Posts: 4,000
Joined: Mar 11 2014
Gold: 0.05
Jun 3 2014 10:50am
Quote (bazdmegmarnemtudom @ Jun 3 2014 02:34pm)
latod, meg az is utal, aki nem is jar ide.
nem kell ide kulfoldi haver, szimplan van par ember, aki nem nagyon postol, de mar az is eleg neki, hogy elolvassa a postod


hát figyelj van kb. 30-35 aktív felhasználó, és inkább tudom elképzelni, hogy a haterek hoztak még külső szavazatokat, minthogy az kampányoljon velem, aki nemre szavazott, vagyis nem érdekil a szitu.

szóval a 30-35 userből 21 usert hidegen hagy a maradék pedig vergődik, tehát nem tévedtem túl sokat :D
Member
Posts: 33,712
Joined: Jan 7 2007
Gold: 0.00
Jun 3 2014 10:52am
Quote (TuskesVanek @ 3 Jun 2014 18:50)
hát figyelj van kb. 30-35 aktív felhasználó, és inkább tudom elképzelni, hogy a haterek hoztak még külső szavazatokat, minthogy az kampányoljon velem, aki nemre szavazott, vagyis nem érdekil a szitu.

szóval a 30-35 userből 21 usert hidegen hagy a maradék pedig vergődik, tehát nem tévedtem túl sokat :D


kár, hogy itt nincs postblockert mert annyi hülyeséget írsz, hogy nem bírom
Member
Posts: 29,340
Joined: Oct 4 2005
Gold: 4.20
Jun 3 2014 10:53am
Quote (TuskesVanek @ 3 Jun 2014 18:50)
hát figyelj van kb. 30-35 aktív felhasználó, és inkább tudom elképzelni, hogy a haterek hoztak még külső szavazatokat, minthogy az kampányoljon velem, aki nemre szavazott, vagyis nem érdekil a szitu.

szóval a 30-35 userből 21 usert hidegen hagy a maradék pedig vergődik, tehát nem tévedtem túl sokat :D


Member
Posts: 19,706
Joined: Jul 30 2006
Gold: 0.00
Jun 3 2014 10:55am
Quote (TuskesVanek @ 3 Jun 2014 18:50)
hát figyelj van kb. 30-35 aktív felhasználó, és inkább tudom elképzelni, hogy a haterek hoztak még külső szavazatokat, minthogy az kampányoljon velem, aki nemre szavazott, vagyis nem érdekil a szitu.

szóval a 30-35 userből 21 usert hidegen hagy a maradék pedig vergődik, tehát nem tévedtem túl sokat :D


elárulom, nem
én nem szavaztam, mert leszarom, de ez hülyeség
+ 30-35-nél jóval többen vannak a subon
Member
Posts: 49,807
Joined: Feb 27 2006
Gold: 3,747.73
Jun 3 2014 10:57am
Quote (TuskesVanek @ Jun 3 2014 05:50pm)
hát figyelj van kb. 30-35 aktív felhasználó, és inkább tudom elképzelni, hogy a haterek hoztak még külső szavazatokat, minthogy az kampányoljon velem, aki nemre szavazott, vagyis nem érdekil a szitu.

szóval a 30-35 userből 21 usert hidegen hagy a maradék pedig vergődik, tehát nem tévedtem túl sokat :D


mondjuk ez olyan jara féle nyomorék gondolkodás, hogy tökre azt hiszi igaza van, de amikor csinálnak topikot és van vote és nem rá szavaznak akkor "akkor is igazam van csak utálnak és ezért nem szavaznak rám"
Go Back To Magyar Topic List
Prev15678930Next
Add Reply New Topic New Poll