d2jsp
Log InRegister
d2jsp Forums > Off-Topic > International > Magyar > Utazás > Hová?
Prev15678911Next
Add Reply New Topic New Poll
Member
Posts: 8,400
Joined: Jul 31 2013
Gold: 95.00
Jun 3 2014 12:24am
Quote (Karan2_Returned @ Jun 2 2014 07:29pm)
Japan


Az kijon ennyibol?
Member
Posts: 6,659
Joined: Dec 28 2010
Gold: 15.00
Jun 3 2014 12:39am
anglia
Member
Posts: 18,418
Joined: May 17 2008
Gold: 1,694.20
Jun 3 2014 12:39am
Quote (DirtyDirty @ 3 Jun 2014 07:39)
anglia


elég piszkos gondolat Angliába menni :evil: :evil: :evil: :evil:
Member
Posts: 4,000
Joined: Mar 11 2014
Gold: 0.05
Jun 3 2014 12:40am
USA nyugati part B)
Member
Posts: 49,805
Joined: Feb 27 2006
Gold: 3,747.73
Jun 3 2014 02:09am
Quote (Eoghan @ Jun 2 2014 11:23pm)
hat, biztos tajekozodottabb vagy, mint en, nem vitatom, de izlandnak van a vilagon az egyik legnagyobb 1 fore juto kocsimennyisege, szoval szerintem akad ott azert sportkocsi immel-ammal
amugy meg az egesz sziget korul (nyilvan nem a konkret peremen) autopalya fut.
vagy nem ugyan arrol az izlandrol beszelunk?


Nincs autopalya csak egy fo ut aminek a minosege nem a legjobb
Errol olvastam multkor cikket hogy milyen specko gumis terepjarokat hasznalnak meg h aki nem ilyennel megy es elakad azt meg buntetik vagy mi, mert rengetegszer patakokon visz st az ut meg ilyenek
Member
Posts: 31,291
Joined: Jun 18 2007
Gold: 280.00
Jun 3 2014 02:33am
husvét szigetek
Member
Posts: 9,421
Joined: Jul 4 2006
Gold: 1.69
Jun 3 2014 02:43am
[x] tönkre
Member
Posts: 19,410
Joined: Sep 26 2007
Gold: 2,496.00
Jun 3 2014 04:20am
Quote (Vismajor @ Jun 2 2014 06:26pm)
Ha kapnál 1500 eurót(vagy 500k forintot) amit csak utazásra költhetsz (csak jegy) akkor hova utaznál, mit néznél meg szívesen? Mivel utaznál?(melyik légitársaság)
Living cost most irreleváns


mikronézia, vagy közép amerika

nyilvan valami mainstream kornyek, kulonben ennyibol nem jonne ki a jegy

ha ez nem jo, Nepal, Bhutan, Burma vonalon valami
Member
Posts: 35,546
Joined: Jun 18 2008
Gold: 5,390.00
Jun 3 2014 04:22am
Quote (Vismajor @ Jun 3 2014 09:09am)
Nincs autopalya csak egy fo ut aminek a minosege nem a legjobb
Errol olvastam multkor cikket hogy milyen specko gumis terepjarokat hasznalnak meg h aki nem ilyennel megy es elakad azt meg buntetik vagy mi, mert rengetegszer patakokon visz st az ut meg ilyenek


kk
Member
Posts: 19,706
Joined: Jul 30 2006
Gold: 0.00
Jun 3 2014 05:12am
Quote (text_killer @ 3 Jun 2014 10:43)
[x] tönkre


/thread
Go Back To Magyar Topic List
Prev15678911Next
Add Reply New Topic New Poll