Quote (Eoghan @ Jun 2 2014 11:23pm)
hat, biztos tajekozodottabb vagy, mint en, nem vitatom, de izlandnak van a vilagon az egyik legnagyobb 1 fore juto kocsimennyisege, szoval szerintem akad ott azert sportkocsi immel-ammal
amugy meg az egesz sziget korul (nyilvan nem a konkret peremen) autopalya fut.
vagy nem ugyan arrol az izlandrol beszelunk?
Nincs autopalya csak egy fo ut aminek a minosege nem a legjobb
Errol olvastam multkor cikket hogy milyen specko gumis terepjarokat hasznalnak meg h aki nem ilyennel megy es elakad azt meg buntetik vagy mi, mert rengetegszer patakokon visz st az ut meg ilyenek