Quote (ToldiSenior @ 29 May 2014 11:50)
Na visszaengedett Europe Gateway-en, úgy néz ki 24h-ra bannolt le
Tanulság: nem szabad fenn lenni a szerveren, amikor frissítik a laddert, mert ha ledob, akkor az új Ladder indulásakor 24h ban-nal kezd, de csak azon a Gateway-en, amelyikről ledobott (esetemben Europe), más Realm-okon (US EAST) azonnal tudtam creálni gaméket. De ezt csak empirikusan mondom, ezt szabályként senki nem tudta elmondani, még angolul se.
Nah legközelebb okosabbak leszünk
wow, kosz a tippet, a jovoben meg jol fog jonni, mindenkepp megjegyzem