d2jsp
Log InRegister
d2jsp Forums > Off-Topic > International > Magyar > Hardcore Us East Ladder Expansion Walk Now > Köcsögbnet Még Mindig Nem Enged Europe-n
Prev15678912Next
Add Reply New Topic New Poll
Member
Posts: 43,332
Joined: Dec 21 2006
Gold: 343.00
May 28 2014 03:27pm
Quote (Lacii @ May 28 2014 09:25pm)
szétál ahaja


öszekocolnám neki :o)
Member
Posts: 43,332
Joined: Dec 21 2006
Gold: 343.00
May 28 2014 03:29pm
Member
Posts: 18,418
Joined: May 17 2008
Gold: 1,694.20
May 28 2014 03:29pm
Quote (Senee @ 28 May 2014 22:27)
öszekocolnám neki :o)


kébzeld már el
odajönne
szia széna dukj meg, kapsz 200 millió forintot
felálna?
szerintem nem, olyan ideges lennél
elpocsékolnád a legjobb alkalmat hogy mekkaphasd Hermionet, és kólapizzawowot
el tudnád viselni?
Member
Posts: 43,332
Joined: Dec 21 2006
Gold: 343.00
May 28 2014 03:31pm
Quote (Ghostmasterq @ May 28 2014 09:29pm)
kébzeld már el
odajönne
szia széna dukj meg, kapsz 200 millió forintot
felálna?
szerintem nem, olyan ideges lennél
elpocsékolnád a legjobb alkalmat hogy mekkaphasd Hermionet, és kólapizzawowot
el tudnád viselni?


amúgy 100% biztos vagyok benne nem allna fel, ha idejönne
úgy meglennék illetődve
fogalmam nincs mit mondanek egyaltalan neki.. kezdjem el h menyire szeretem? az szanalmas vagy siman h milyen szep lol
leblokkolnek
Member
Posts: 26,899
Joined: Oct 1 2012
Gold: 6,352.66
May 28 2014 04:01pm
Quote (Senee @ May 28 2014 11:31pm)
amúgy 100% biztos vagyok benne nem allna fel, ha idejönne
úgy meglennék illetődve
fogalmam nincs mit mondanek egyaltalan neki.. kezdjem el h menyire szeretem? az szanalmas vagy siman h milyen szep lol
leblokkolnek


hivd el raidelni

This post was edited by bazdmegmarnemtudom on May 28 2014 04:01pm
Member
Posts: 4,000
Joined: Mar 11 2014
Gold: 0.05
May 29 2014 01:28am
hr mar csak 30 fg :thumbsup:
Member
Posts: 2,708
Joined: Feb 16 2008
Gold: 2,280.00
May 29 2014 03:50am
Na visszaengedett Europe Gateway-en, úgy néz ki 24h-ra bannolt le

Tanulság: nem szabad fenn lenni a szerveren, amikor frissítik a laddert, mert ha ledob, akkor az új Ladder indulásakor 24h ban-nal kezd, de csak azon a Gateway-en, amelyikről ledobott (esetemben Europe), más Realm-okon (US EAST) azonnal tudtam creálni gaméket. De ezt csak empirikusan mondom, ezt szabályként senki nem tudta elmondani, még angolul se.

Nah legközelebb okosabbak leszünk
Member
Posts: 19,706
Joined: Jul 30 2006
Gold: 0.00
May 29 2014 03:55am
Quote (ToldiSenior @ 29 May 2014 11:50)
Na visszaengedett Europe Gateway-en, úgy néz ki 24h-ra bannolt le

Tanulság: nem szabad fenn lenni a szerveren, amikor frissítik a laddert, mert ha ledob, akkor az új Ladder indulásakor 24h ban-nal kezd, de csak azon a Gateway-en, amelyikről ledobott (esetemben Europe), más Realm-okon (US EAST) azonnal tudtam creálni gaméket. De ezt csak empirikusan mondom, ezt szabályként senki nem tudta elmondani, még angolul se.

Nah legközelebb okosabbak leszünk


wow, kosz a tippet, a jovoben meg jol fog jonni, mindenkepp megjegyzem
Member
Posts: 30,226
Joined: Jun 9 2008
Gold: 10.00
May 29 2014 04:12am
Quote (ToldiSenior @ May 29 2014 11:50am)
Na visszaengedett Europe Gateway-en, úgy néz ki 24h-ra bannolt le

Tanulság: nem szabad fenn lenni a szerveren, amikor frissítik a laddert, mert ha ledob, akkor az új Ladder indulásakor 24h ban-nal kezd, de csak azon a Gateway-en, amelyikről ledobott (esetemben Europe), más Realm-okon (US EAST) azonnal tudtam creálni gaméket. De ezt csak empirikusan mondom, ezt szabályként senki nem tudta elmondani, még angolul se.

Nah legközelebb okosabbak leszünk


ritka buta egy ember vagy
Member
Posts: 4,000
Joined: Mar 11 2014
Gold: 0.05
May 29 2014 04:33am
Quote (Coolface @ May 29 2014 11:12am)
ritka buta egy ember vagy


jól megmondtad neki öreg, hogy van pofája erre a fórumra írni, mi
Go Back To Magyar Topic List
Prev15678912Next
Add Reply New Topic New Poll