Quote (sylke @ May 26 2014 06:55pm)
majdnem
magán klinikán voltam, aztán ott mondták hogy kurva gyorsan álljak le a gyogyszerezéssel, mer a májam bánja (lassan már annyit szedtem mint 1 függö)
mostanában már csak advilultrát szedek
a meditálos rész meg nemtudom mi, gondolom amikor mondtam h kiprobálom a jogát akkor igy értelmezted
a szorongás az oka imo
nincs a környezetedben valami, ami felkavaró lehet számodra?
