Quote (jarabekg @ May 25 2014 11:53am)
szerintem a világ semelyik pontján sem olyan
mit nem ertesz azon, hogy eleg sok eleg jo novel voltam?
hát dehogynem. egyik videójában is azt mondta hogy a tanulók 90%-ánál jobb kocsija van, ergó nem tartozott a top5% leggazdagabbak közé még így se. magyarországon meg az egyetisták 90%ának vagy még többnek még kocsija sincs.
a bold részben meg eléggé érezni a kisebbségi komplexusból származó nárcisztikusságot, majd ha teis ilyen murder spreet kezdesz akkor engem nem ölj meg pls