d2jsp
Log InRegister
d2jsp Forums > Off-Topic > International > Magyar > An Hero
Prev15678928Next
Add Reply New Topic New Poll
Member
Posts: 29,340
Joined: Oct 4 2005
Gold: 4.20
May 25 2014 04:58am
Quote (jarabekg @ 25 May 2014 12:53)
szerintem a világ semelyik pontján sem olyan


mit nem ertesz azon, hogy eleg sok eleg jo novel voltam?


jo gondolom ezek szamodra jo nok
Member
Posts: 14,979
Joined: Apr 1 2007
Gold: 834.97
May 25 2014 04:59am
Quote (jarabekg @ May 25 2014 11:53am)
szerintem a világ semelyik pontján sem olyan


mit nem ertesz azon, hogy eleg sok eleg jo novel voltam?


hát dehogynem. egyik videójában is azt mondta hogy a tanulók 90%-ánál jobb kocsija van, ergó nem tartozott a top5% leggazdagabbak közé még így se. magyarországon meg az egyetisták 90%ának vagy még többnek még kocsija sincs.


a bold részben meg eléggé érezni a kisebbségi komplexusból származó nárcisztikusságot, majd ha teis ilyen murder spreet kezdesz akkor engem nem ölj meg pls
Member
Posts: 28,789
Joined: Oct 7 2007
Gold: 0.18
May 25 2014 04:59am
Quote (GoreKnight9 @ 25 May 2014 12:58)
jo gondolom ezek szamodra jo nok


inb4 lelövöd jarát
Member
Posts: 31,725
Joined: Jan 16 2008
Gold: 1,593.00
May 25 2014 05:00am
Nekem sportmotorom van, akkor én most buzi vagyok, vagy menjek lövöldözni én is?
Member
Posts: 14,979
Joined: Apr 1 2007
Gold: 834.97
May 25 2014 05:00am
Quote (Karan2_Returned @ May 25 2014 11:56am)
Amerikaban pont hogy nem olyan. Ha jo autod van akkor random gyalogosok tapsolnak meg köszönnek ha elhajtasz mellettük.


hát én voltam ott 1 hónapig és nem tapasztaltam semmi ilyesmit
Member
Posts: 20,826
Joined: Feb 8 2012
Gold: 1,630.69
May 25 2014 05:01am
Quote (Smat @ May 25 2014 12:00pm)
Nekem sportmotorom van, akkor én most buzi vagyok, vagy menjek lövöldözni én is?


Menj vissza focizni.

Quote (BmA_BeMyAngel @ May 25 2014 12:00pm)
hát én voltam ott 1 hónapig és nem tapasztaltam semmi ilyesmit


Akkor lehet igazad van, es ott mas szamit jo autonak.

This post was edited by Karan2_Returned on May 25 2014 05:02am
Member
Posts: 6,109
Joined: Jul 25 2011
Gold: 0.00
May 25 2014 05:03am
ay bby u want sum fuk?


Member
Posts: 14,979
Joined: Apr 1 2007
Gold: 834.97
May 25 2014 05:03am
Quote (Karan2_Returned @ May 25 2014 12:01pm)
Menj vissza focizni.



Akkor lehet igazad van, es ott mas szamit jo autonak.


hát nem mindenhol, de ahol ő lakott/járt suliba ott szerintem 1 bmw-ért még nemfognak körbeszopni. főleg hogy relatíve annyira nemis drága autó, mennyi 1 bmw? 10-15 millió?
Member
Posts: 29,404
Joined: Jan 24 2009
Gold: 0.00
May 25 2014 05:05am
Quote (Saenchai @ 25 May 2014 11:36)
kinézetre fárira hasonlít legjobban a jspsek közül

belsőre rici, mondjuk rici még csúnya is, úgyhogy nem teljesen hasonló a történet


Nemár,ilyen elbaszott fejem lenne?
Member
Posts: 42,982
Joined: Apr 14 2006
Gold: 3,000.00
May 25 2014 05:05am
Quote (BmA_BeMyAngel @ May 25 2014 11:42am)
https://fbcdn-sphotos-c-a.akamaihd.net/hphotos-ak-ash3/t1.0-9/1510725_10200474794111281_476383366_n.jpg



amugy szerintetek ez a gyerek 22 évesen jól néz ki? szerintem ilyen átlagos max, bejöhet 1-2 csajnak de semmi extra, 6/10 max


nincs bekotve az ove/10



busted

bomossel meg szivecske sincs
Go Back To Magyar Topic List
Prev15678928Next
Add Reply New Topic New Poll