d2jsp
Log InRegister
d2jsp Forums > Off-Topic > International > Magyar >
Poll > Ep Választás
Prev15678913Next
Add Reply New Topic New Poll
  Guests cannot view or vote in polls. Please register or login.
Member
Posts: 33,712
Joined: Jan 7 2007
Gold: 0.00
May 25 2014 09:14am
Quote (Genthor @ 25 May 2014 17:11)
http://index.hu/kulfold/ep/2014/05/25/ujra_osszecsapnak_a_partok_az_ep-valasztason/


mondjuk ezzel így nem értek egyet, legalábbis itt semmit nem érne, ugyanúgy szarnának bele az emberek csak elmennének leadni valami érvénytelen vagy random szavazatot
Member
Posts: 49,806
Joined: Feb 27 2006
Gold: 3,747.73
May 25 2014 10:08am
Quote (Rawen @ May 25 2014 04:14pm)
mondjuk ezzel így nem értek egyet, legalábbis itt semmit nem érne, ugyanúgy szarnának bele az emberek csak elmennének leadni valami érvénytelen vagy random szavazatot


de milyne jó kis pénzszerzési lehetőség a kormánynak
Member
Posts: 13,325
Joined: Jul 19 2007
Gold: 14,756.31
Member
Posts: 39,455
Joined: Jun 23 2006
Gold: 3,000.69
May 25 2014 11:21am
Quote (jarabekg @ 25 May 2014 15:41)
amugy nem mindegy mire
az mszp az európai szocikhoz ül be, a dk a liberálisokhoz, az lmp a zöldekhez
bajnai nem ül be sehová elvileg, jávor a zöldekhez, a harmadik képviselőjük akinek lehet még esélye bejutni pedig előreláthatólag a liberálisokhoz


dk ha jól tudom szintén szocikhoz megy, bajnai ki se megy brüsszelbe, együttnek meg szerintem semmi esélye 2-t se küldeni, az is kérdéses a felmérések szerint, hogy bejutnak-e afaik.
Member
Posts: 6,109
Joined: Jul 25 2011
Gold: 0.00
May 25 2014 12:00pm
Egyszer szantam ra fel orat, hogy vegignyomassak egy kerdoivet 444-en ami ilyen gazdasagi/eu strukturalis/politikai dolgokat pedzegetett es az adott valaszaidat osszehasonlitotta ilyen-olyan partok programjaval, hogy melyik kepviseli legjobban az allaspontodat az eu parlamentben.

Kiadta, hogy Jobbik, angoloknal UKIP, torokoknel vagy hol Arany Hajnal (lel) ugyhogy nem volt mit tenni, le szavaztam Vona "Zyklon B" Gaborekra.
Member
Posts: 33,712
Joined: Jan 7 2007
Gold: 0.00
May 25 2014 12:02pm
Quote (daneeka10 @ 25 May 2014 20:00)
Egyszer szantam ra fel orat, hogy vegignyomassak egy kerdoivet 444-en ami ilyen gazdasagi/eu strukturalis/politikai dolgokat pedzegetett es az adott valaszaidat osszehasonlitotta ilyen-olyan partok programjaval, hogy melyik kepviseli legjobban az allaspontodat az eu parlamentben.

Kiadta, hogy Jobbik, angoloknal UKIP, torokoknel vagy hol Arany Hajnal (lel) ugyhogy nem volt mit tenni, le szavaztam Vona "Zyklon B" Gaborekra.


tehát ki akarsz lépni az unióból?
Member
Posts: 14,979
Joined: Apr 1 2007
Gold: 834.97
May 25 2014 12:12pm
Quote (Rawen @ May 25 2014 07:02pm)
tehát ki akarsz lépni az unióból?


problem?
Member
Posts: 43,332
Joined: Dec 21 2006
Gold: 343.00
May 25 2014 12:13pm
Member
Posts: 6,109
Joined: Jul 25 2011
Gold: 0.00
May 25 2014 12:15pm
Quote (Rawen @ May 25 2014 07:02pm)
tehát ki akarsz lépni az unióból?


Vona meg nem akar kilepni az eubol, par zaszloegeto hulye a partban meg nem oszt. Egyebkent meg jo par eus orszagban ha ma nepszavazast kezdemenyeznenek a temarol siman kilepnenek szoval annyira nem szelsoseges elkepzeles mar ez mint volt mondjuk 10 eve, persze tobbnyire azok az orszagok lepnenek ki akik latszolag eltartjak az ilyeneket mint mi es seggbe lettek baszva az emigracio altal.

ez volt amugy az az app:

http://444.hu/2014/05/18/tessek-meg-egy-alkalmazas-ami-segithet-eldonteni-hogy-kire-szavazzon-az-ep-valasztason/
Member
Posts: 29,340
Joined: Oct 4 2005
Gold: 4.20
May 25 2014 12:18pm
Quote (Senee @ 25 May 2014 20:13)
http://www.youtube.com/watch?v=HfVZKXrk_ZU


https://www.youtube.com/watch?v=FuD8KXPD3HI
Go Back To Magyar Topic List
Prev15678913Next
Add Reply New Topic New Poll