Quote (jarabekg @ 25 May 2014 15:41)
amugy nem mindegy mire
az mszp az európai szocikhoz ül be, a dk a liberálisokhoz, az lmp a zöldekhez
bajnai nem ül be sehová elvileg, jávor a zöldekhez, a harmadik képviselőjük akinek lehet még esélye bejutni pedig előreláthatólag a liberálisokhoz
dk ha jól tudom szintén szocikhoz megy, bajnai ki se megy brüsszelbe, együttnek meg szerintem semmi esélye 2-t se küldeni, az is kérdéses a felmérések szerint, hogy bejutnak-e afaik.