d2jsp
Log InRegister
d2jsp Forums > Off-Topic > International > Magyar >
Poll > Kenyér Poll
Prev15678929Next
Add Reply New Topic New Poll
  Guests cannot view or vote in polls. Please register or login.
Member
Posts: 35,964
Joined: Dec 27 2007
Gold: 0.00
May 18 2014 08:37am
[x] teljes kiőrlésű szeletelt kenyér

>2000 + 10 + 4
>vekni kenyér
Member
Posts: 44,578
Joined: Aug 15 2007
Gold: 2.84
Warn: 10%
May 18 2014 08:37am
Quote (jarabekg @ 18 May 2014 16:33)
amugy en is kivancsi lennek arra, hogy rawen milyen beosztast kapott a mekiben


rawen takaritó az elte koleszában
Member
Posts: 33,712
Joined: Jan 7 2007
Gold: 0.00
May 18 2014 08:48am
Quote (Anarkin @ 18 May 2014 15:22)
akkor tartsd meg magadnak, nem fogunk belehalni


--
btw egyértelműen a végénél, levágok egy 10 centis sarkot és azzal kezdem


Quote (jarabekg @ 18 May 2014 16:33)
amugy en is kivancsi lennek arra, hogy rawen milyen beosztast kapott a mekiben


IBM-nél vagyok
Member
Posts: 50,035
Joined: Sep 10 2006
Gold: 710.00
May 18 2014 08:50am
Quote (Psyclon @ 18 May 2014 16:28)
De most komolyan.
Kenyeret minden nap vesz az ember.
Mi az hogy mafel hétig eláll es az jo!?!??

Full fogyatékos vagy :D mar ne haragudj.


igen, föleg akkor szoktak venni mindennap, amikor fél kilos csomagot 1.5 hétig eszik
Member
Posts: 39,304
Joined: Oct 30 2006
Gold: 519.11
May 18 2014 08:54am
Quote (sylke @ 18 May 2014 15:50)
igen, föleg akkor szoktak venni mindennap, amikor fél kilos csomagot 1.5 hétig eszik


Vegyen zsömlét baszod.

Amúgy te kanállal vagy villával vagod a kenyeret?
Member
Posts: 50,035
Joined: Sep 10 2006
Gold: 710.00
May 18 2014 08:57am
Quote (Psyclon @ 18 May 2014 16:54)
Vegyen zsömlét baszod.

Amúgy te kanállal vagy villával vagod a kenyeret?


razer egérrel
Member
Posts: 22,564
Joined: Jul 1 2007
Gold: 7,149.00
May 18 2014 09:02am
alakul a topic ^^ amúgy nekünk is volt kenyérsütőnk, 2-3 évig kb csak saját sütött kenyeret ettünk, és teljes kiőrlésű lisztből meg ilyesmiből annyiba került mint a boltban vett fehérkenyér kb, amellett amit Vis mondott, hogy jóllaktam 2 szelettől és még azt is tudtam mi van benne. Aztán behalt a gépezet, anyám nem vett másikat, el is költöztem otthonról és inkább lustaságból marad a bolti kenyér T.T de ha lesz saját lakhelyem stb tuti beruházok egy gépre megin.
Member
Posts: 35,546
Joined: Jun 18 2008
Gold: 5,390.00
May 18 2014 09:12am
Quote (Rawen @ May 18 2014 03:48pm)
IBM-nél vagyok


ilyen befektetesi tanacsado xd?
Member
Posts: 33,712
Joined: Jan 7 2007
Gold: 0.00
May 18 2014 09:14am
Quote (jarabekg @ 18 May 2014 17:12)
ilyen befektetesi tanacsado xd?


wat
Member
Posts: 35,546
Joined: Jun 18 2008
Gold: 5,390.00
May 18 2014 09:18am
Quote (Rawen @ May 18 2014 04:14pm)
wat


vannak ezek a tipikus fiatalok akik nem ertenek semmihez munkat ofaubenel meg ilyen helyeken, kvazi befektetesi tanacsadokent
Go Back To Magyar Topic List
Prev15678929Next
Add Reply New Topic New Poll