Quote (ToldiSenior @ 16 May 2014 21:53)
Úgy látom, alakul a dolog:
ToldiSenior - akkor leszek barbárral
Josheide - Paladin
Vismajor - Paladin (Atyavilág, 2008. júniusban toltuk együtt a resetet, a régi szép idők...)
kell még 2 sorceress, 1 pala, 1 necro, 1 java (vagy akármi)
aki eddig jelezte, akkor mondhatja, mivel szeretne játszani, hogy beírjam
anyáddal