Quote (Floodban @ 15 May 2014 16:22)
a jatek lenyege a raid
van 10+ boss, amik geci nehezek, es azokon progresselsz, par boss konkretan hetekig tarthat, es altalaban felevente jon uj kontent
illetve ezek a bossok dobjak a legjobb itemeket is a gameben, semmi mas modon nem lehet azokhoz hozzajutni
most igy nehez atadni ha nem wowoztal soha, de geci jo erzes eloszor megolni azt a bosst amin napokig dolgoztal, es ugye progression race is van a tobbi guilddal a realmeden
d3ban nekem az a bajom hogy nincs igazi progression, a devek szerint az lenne hogy t6ra juss es kenyelmesen farmold, de nalam nincs semmi motivacio, mert a cuccok amik t6on esnek tok ugyanaz mint t1en, csak kicsit tobb esik
csinalhatnanak uber diablo fele bossokat phasekkel meg minden, aminek a difficultyjat nem allitgathatod, es minimum 4 ember kell hozza, es ne legyen faceroll az egesz
ja es lehet nem volt egyertelmu, de egyedul szart se tudsz csinalni a raidben, 10 vagy 25 emberrel megy az egesz
Nekem erről még a vanilla Tera Online jut eszembe, még mielőtt nerfelték az end game bosst. 4es magyar partyval napi 5-6x próbáltuk meg (wipe után 2 vagy 4 óra cd van az instán) és a 60~. alkalommal sikerült elsőre letolnunk az egészet. Aztán még vagy 130x csináltuk végig és már a kis ujjunkból ment minden elugrás, dodge, attack
