amikor készültem felsőfokra, akkor hallottam olyan listeninget, amiben volt tapsvihar, kiabálás, brutális akcentus, repülőgépzaj, francia akcentus meg kábé amit lehet képzelni.
NEM IS ÉRTEM, MIÉRT NEM ILYET KAPTAK AZ ÉRETTSÉGIZŐK, BIZTOS VIZSGA KÖZBEN ORDIBÁLTAK A TEREMBEN, MEG TUTI A SKÓT AKCENTUSTÓL KIUGROTTAK VOLNA AZ ABLAKON
This post was edited by Nerz8 on May 12 2014 03:21pm