d2jsp
Log InRegister
d2jsp Forums > Off-Topic > International > Magyar > Topik Prau Angolosoknak
Prev1567
Add Reply New Topic New Poll
Member
Posts: 53,925
Joined: Apr 15 2007
Gold: 11,500.00
Trader: Trusted
May 12 2014 03:17pm
szerintem nem ezzel van a baj, #fel se tűnt h angol stb, inkább azzal hogy ilyen 80 éves cd lejátszóba teszik őket
Member
Posts: 45,902
Joined: Oct 8 2006
Gold: 59.00
May 12 2014 03:21pm
amikor készültem felsőfokra, akkor hallottam olyan listeninget, amiben volt tapsvihar, kiabálás, brutális akcentus, repülőgépzaj, francia akcentus meg kábé amit lehet képzelni.

NEM IS ÉRTEM, MIÉRT NEM ILYET KAPTAK AZ ÉRETTSÉGIZŐK, BIZTOS VIZSGA KÖZBEN ORDIBÁLTAK A TEREMBEN, MEG TUTI A SKÓT AKCENTUSTÓL KIUGROTTAK VOLNA AZ ABLAKON

This post was edited by Nerz8 on May 12 2014 03:21pm
Member
Posts: 35,964
Joined: Dec 27 2007
Gold: 0.00
May 12 2014 03:21pm
nem vagyok pro angolos, de teljesen érthető
Go Back To Magyar Topic List
Prev1567
Add Reply New Topic New Poll